Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

No ezt akkor kikérem most magamnak Módosítsuk úgy, hogy lehet nem én vagyok a legokosabb de nálad mindenképen okosabb vagyok
Jobb lenne elgondolkozni inkább a 2 farkú kutyapárton szerintem velük járnánk a legjobban
Nyugi,mire oda kerül a sor kiderül hogy megmaradsz koloncnak vagy felkerülsz a ronda vízköpők mellé a puskásra.
Így lesz időm kitalálni.
Előre röhögök rajta, hogy a Zolit - hosszas vonakodása után - végül csak beoltják majd a kínai vakcinával, és milyen csodálkozó pofát fog vágni, amikor az osztrák határról elhajtják a motorjával, mert ugye "nem érvényes" az oltási igazolása, nem EU-s vakcinával történt. https://index.hu/belfold/2021/...
Feri,te vagy az?
IS.
Felőlem.
Meg lett kavarva a kényelmes életük.
Ott csak nem talál
A felsőoktatás alapítványi átrendezése több felsőoktatási intézmény is ügyfél, úgy be vannak szarva, hogy öröm nézni
Mi?
Minekünk nem hagytak kárpátot csak a medence jutott
Az csaucseszku volt
Minek az a szegények dolga
Mondjuk az egy kicsit másról szól....
Délután mit csinál
Na ha már úgy is politizálunk akkor ez is ide fér
https://mozgasterblog.hu/kocka...
Azért én aggódok Bogyó miatt. Még 1 év van a választásokig, Még el sem kezdődött a kampány, de már most így felhergelte magát.
3* infarktust kap, és 2* agyvérzést a választásokig, de ha véletlenül veszít megint a baloldal, akkor spontán leállnak a szervei
Igen, erre gondolok én is.
Azonban az orvosok akik állami helyen dolgoznak többnyire balekok, vagy más néven becsületből dolgoznak
Feleségem is ilyen. Illetve szakmailag itt lehet eredményeket elérni, nem a kényelmes és jól fizetett privát helyeken.
Lesz hozzá krumpli is, azt meg a jobbikos hülye visz. Kész is a zánkai úttörő táboros hangulat
Tényleg kevés az orvos IS, de inkább az ápolók.
Ennek ellenére azért megoldják. Összeomlás még nincs. Persze lehetséges, mert azért ez eléggé katasztrófa helyzet, de nálunk még viszonylag jó a szitu. A János kórházat pl. még nem nyitották meg a COVID-osoknak, tehát van hova bővülni.

Ha már nagyon nem bírják a terhelést olyankor átirányítanak akármilyen orvosokat, akár kezdőket is, és akkor velük kézben tudják tartani.
Ez már csak azért is jó, mert ezek így mélyvizes kiképzést kapnak a COVID kezeléséből, és már nem töketlenkednek amikor visszamennek a saját helyükre.
Persze azért a helyi szakorvosoknak felügyelni kell teljes egészében a tanulók munkáját, de azért hasznosak, mert így több helyen lehetnek, még sem kell szétszakadni.
Itt ez azt mondja, hogy kétszer is utcára rakták Hát az elsőből nem tanult
Stílusosan: alytó!