Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jajj...ne morogj már mert ki lettél kosarazva illedelmesen !
A neveltetés miatt nem lehet azt mondani hogy “ mi a picsát akarsz te tőlem ? Egy gusztustalan vén szar vagy ,takarodj haza a lelakott feleségedhez “ !
Viszont nem kell suldigungot kérni akár mint egy kúrtalankától.
Így van csak lazán mint takonyban a hurkapálca.
nem vagyok borszakértő, de a rozé csak frissen ízlik, utána már olyan mint a 45ös hölgy, nem gáz de nem is friss és hamvas
szoktam furkálni a melóba nagy lyukakat amikor gépeket dűbelezünk az aljzathoz
ha nyomja az ember nem halad, nem tud akkorát ütni
nem szeretem ezeket a nagy szarokat simán kiugrassza az ember ujját-csuklóját ha nem figyel oda
Ezért nem kell sem nőre, sem tudatlanra rábízni szakértelmet kívánó feladatot.
Az, hogy fólia, az egy dolog. De legalább vette volna le a dugaljak és a kapcsolók keretét, úgy tapétázta volna le és úgy vissza a kereteket.
1 éven belül kell fogyasztani azok friss borok addig adják ki jól az ízüket.
16ost is bírja a lényeg csak lazán ne nyomd neki saját maga veri szét a betont a ha nyomod neki nem tud ütni. Hilti nagy gép dobott már el pedig lazán fogtam, emeletet fúrtam át vezetéknek azt elakadt, repültem a szoba másik felére.
gyorsan idd a rozét mert ilyenkor már elég öreg, az kb forrás után pár hónapig az igazi, utána gyorsan öregszik
én ilyen 8as lyukakat fúrok maximum, de a többsége 6os
úgy fúr a betongerendába 6ossal mintha húznák, de a beton szőlőoszlopot is átvitte vassal együtt
karnisok meg hasonló vackokat csinálgattam vele
persze beton hordót nem kezdenék el vele bontani
Igyunk is ne csak melózzunk. Kannás rose.
Maszekba is sokat vittem anno, sok száz m2 csempét lapot felvésett már, de betont tálcát is törtünk fel vele igaz lassabban de bírta azt is.
azóta nekem is van egy kicsi ütvefúró(kalapács), visz mindent, de könnyű kis cucc 4 élű hilti hegyekkel semmi sem áll ellen neki
ezeket a nagy szarokat nem szeretem nehéz vele fúrni vállmagasság felett
valami ilyesmi gyösz csak 10+éves https://furokalapacs-vesokalap...
Vagy 15éve nyúzom ezt a gépet vésés, fúrás, hilti szárakkal, és nincs ellenfél.
Nekünk fent egy 6-os sor a szekrény alatt, de néha kevés... pedig csak a pultos dolgok vannak oda dugva, a fixek alul egy 4-esbe.
Az a legjobb, mikor vasat ér - az el is viszi, és nem lesz jó helyen a lyukszi mit lehet azzal szopni de ha van egy nagy géped, meg 4 élű, akkor OK (és még az is el tud menni, ha pont érintőt veszel a vason) Rühedék panel
nekünk 2x2 konnektor van összesen, 2 van állandó használatban másik a botmixeré
de ha ezt is kimozgósítja az asszony akkor már megverem
ne is mond
haver költözött panelba kispesten aztán fúrjuk fel a konyhaszekrényt
8 lyuk egy délután volt a 2000forintos praktikeres fúrógéppel
kb ugyanennyiért ki tudott volna kölcsönözni egy rendes fúrót 2 órára........ de inkább szopattuk magunkat
én a pult alá és fölé tettem minden áramforrást azoknak a eszközöknek amik be vannak építve egy darab vezeték nem látszik sehol sem
a mikro meg a kávéfőző kap csak látható helyen áramot, bár azt meg a mikro takarja
eddig nem égett még el a vago mert konnektor sincs egyik gépnél sem
Alul világosabb, nem egyforma színű?
Konnektorból az még nagyon kevés is. Kávéfőző, robotgép, mifaszom....
Konnektorból az még nagyon kevés is. Kávéfőző, robotgép, mifaszom....
Be volt tervezve jobvra a sütő,balra a mosógép,de az istenbarma betett jobbra 3 kobektirt a sutő főzőlap fole mer az jo,akkot a tulaj a hulye konyhaba akarta a mosogepet,oersze annak van kiepitett hely az eloterben,oda akarta a hutot.
Kesz szerencse hogy a magyar mindenhez IS ert.
Hú bakker, az öcséméknél vannak gipszkarton válaszfalak, meg "oszlopok". Semminek nem merek nekidőlni, mert minden mozog és recseg.
Panelba nincs ilyen gond.