Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

majd ültetnek fákat
Meleg ledz mint a prájdon.
Itt nálunk sokan megkapták a kínait. Semmi bajuk. Ellenben az astrasokkal.
A kínai lesz a legtutibb. Laikuskent is egyértelmű hogy a vírus ellen a vírus a jó
Gergelyünk meg akkoris sétálóutcát csinál a rakpartból ha beledöglötök is.
Mer olyan jó nyáron a tűző napon 40 fokban sétálgatni a betonozott dunaparton.
Tavaly is nagy siker vót.
Ha mondjuk te lennél a miniszterelnök édesapádnak meg kőbányája lenne. Pályázat, útfelújítás egész országban. Indulna az öreg Orbán is aki a legalacsonyabb árajánlatot adja. Kinek adnád a munkát édesapádnak vagy öreg Orbánnak? Ha mondjuk úgy "lenne ráhatásod a dolgok menetére"
A világ első fészbúúkminiszterelnöke.
neked melózni kellene, nem? akkor meg ne füvezzél.....
KariGeri lészen a miniszterelnökünk jövőre.
Hát igen, a baloldalon nyugodtan lehet bármit csinálni, ha lebuknak sem mondanak le
Kínai vakcina adja a legerősebb immunválaszt, vagyis sok szempontból a legjobb.
Neked meg azért nem kell, mert együtt bégetsz a többi indexbirkával, mert feri megmondta
Azért az tényleg veszélyes hogy minden indexes faszságot így benyelsz.
Bogyó visítva élvezné a feri féle "szartok a szánkba" bulit,kitétel csak feri&klári lehet.
Jálkob kizárt,talán karigeri még elférne.
amúgy gondoltatok már bele mekkora teher lehet ebben a narancs pártban pénzt harácsolni?
mert ebbe azbisten haza család dologba nem férnek bele se a drogos bulik se a kurvák
enélkül meg hiába áll a pénz hegyekben csak bánatos az ember hogy az asszony szottyadt valagát nézegetheti csak
hiszen azért a keményvonalas ősi tagok között nincs fiatal
szóval ha van eszük a mostanit nem nyerik meg aztán indulhat a 4 évig tartó buli, utána térden állva könyörög majd a nép hogy gyertek vissza és inkább ti szopassatok mert legalább nem szartok a szánkba
Beszippantotta a o1g fanatikus gyűlölői akternativ univerzum.
Avagy a verssszaju DK kommando liberálfasiszta ultra szárnya.
Csak ő nem dobál tuntetesen farhátat.
Fotelforradalmár.
én ha kérnék ilyen szart csak a kínait, vagyis azt a típust
ha kínai akkor az ha kongói akkor azt
de ezen még kár agyalni mert ha kérnék akkor se kapnék hónapokig , így nem is kérek
Ez nem feltétlenül így van, de pontosan ezek miatt a "megfontolt" és felelősségteljes nyilatkozatok miatt nem kell az embereknek a kínai vakcina. Nekem sem.
Ne ezt ki mondta, nyilatkozta?

Orbán elmonda, hogy húsvétra be tudunk oltani több mint kétmillió embert, ha elkezdünk a kínai vakcinával oltani, május végére elérheti a szám a 3,5 milliót, júniusra pedig meghaladhatja a hatot.

“Portyázókat és fürkészeket mindig mozgatni kell, ha valahol pár százezer vakcina leesik a teherautóról, ott kell állnia egy magyar portyázónak, hogy elkapja.”
Az a vicc hogy te elhiszed, ez egy kamionról leesett vakcina csak nevetek az ilyen butaságokon
"leginkább csak hivatalos programok helyszínein lép akcióba"
Szerintem ez természetes mindenhol így van nem a saját kívánsága.
szerintem pont a kínai ami legjobban ellenőrizhető
a módszer nagyon régi, az a lényeg hogy benne legyen a "halott" vírus
ezt meg egy egész egyszerű felszereléssel tudják ellenőrizni
sterilitás se annyira fontos ha azt nézzük a narkós társadalom se a fertőzések miatt hal meg
szóval nem lehet az annyira szar
Figyelj már, ez az ember attól is fosik, hogy egy ötcsillagos étteremben megmérgezhetik: https://index.hu/belfold/2021/...
Vagy patalógus.
Kínai vakcina egybe van a tűvel ami a videón is látszik. Tehát nem szívják fel egy kis üvegcséből.
Azért ez már krónikus üldözési mánia lehet orvos kellene neked....
Az egy vérfasszopó gechipondró.
Mert te elhiszed, hogy nemzetünk büszkeségét, a Kárpátok Géniuszát a portyázói által a fekete piacon beszerzett, "teherautóról leesett" vakcinával oltanak be.... Ennél sokkal jobban vigyáznak rá.

Hónapokkal ezelőtt megkapta már mindkét adag Pfizer adagját szerintem.