Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

majd meglátjuk hogy fog ez működni
a magánrendelés óriási összeg, alsó(nagyon alsó) hangon is napi 50-60 ezer, ha enne fele marad meg akkor is 20 nappal 500ezer, ha emeltek ennyit neki akkor neki megéri mert munka után nem kell baszakodni még este 8ig
de ha nem emelnek ennyit akkor ez hiányozni fog, és jó eséllyel egy idő után átmegy a magán szektorba
Teljesen igazuk van. Nem lett volna ez rossz, csak nem a járvány alatt / miatt kellett volna meglépni, hanem sokkal hamarabb.
A privát betegek tb-re kezelésének kizárásában meg valahol igazuk is van.
"...tényleg van egy öcsém, és olvas sokat indexet..."

Na, csak van értelmiségi a családban?
Elvileg a másodállás, meg ilyesmi van szabályozva, de az eddig is volt. Engedély kellett hozzá.
Talán a privát betegek TB-re való kezelése amit jobban kizártak, de ez nem érintette feleségemet, sebészeket, meg nőgyógyászokat inkább.
Plusz azok az orvosok akik valamiért még mindig nincsenek megfizetve, azoknak ez szarabb lehet, de feleségemnek elég jól feltornászták most az alap bérét is, meg a vészhelyzeti pótlék vagy mifenével együtt majdnem 1 millát is hazahozott előző hónapban, erre meg mégis ki panaszkodna? Többet ennél már nem tudják dolgoztatni őt, szóval emiatt nem aggódik.
Persze az igaz hogy ő már azért a ranglétra felső részén van.

Úgy tudom az ápolóknál nincs minden rendezve. Ők lehet jogosan panaszkodnak.
Nem is kell megenned,elég ha a frontvonalon dobálod.
Engem nem riogattak.
Olvastam ezt, olvastam azt.
Pl a Jahnba osztályt zártak le orvos hiány miatt, működésképtelenné vált.....
Azért voltam kíváncsi a te véleményedre.
Te első kézből kapod a hiteles infót.
A többi kacsa.
Nem szeretem a baromfihúst....
Nem tudom én jobb oldali médiát olvasok főleg az index már olvashatatlan ép ésszel.
De ha röviden összefoglalod hogy mikkel riogattak, akkor megnézem, és bólintok hogy igen, vagy nem.
Asszem ugy volt hogy ő nem negy maganba.
Amúgy ennyi. Ha nem tetszik, simán felmond, és átmegy más helyre. Ápolókat és orvosokat lepkehálóval fogják.
Hívták magánklinikára is teljes munkaidőbe. Heti 1 napot dolgozott ott, és megvolt neki ugyan az a pénz, mint a maradék 4 napban a kórházban, de azt mondja, oda nem akar menni, mert az inkább hipóhonderek lelki gondozása mint orvosi munka
Kérdezd bogyót,hardcore tag a farhát kommandóban.
Annak örülök.
Gondolom akkor ezzel más is így van?!
Na ezért voltam kíváncsi, mert gondoltam, hogy a média ferdít megint.
Nem,tényleg van egy öcsém,és olvas sokat indexet,bár neki nem sütötte ki az agyát mint neked.
Múltkor láttam nála a papírt, de nem panaszkodott.
De feleségemet elég jól megfizetik, szóval nincs is oka.
A média ferdített rajta jobbra-balra.
Akinek a családjában van eü dolgozó, az saját bőrén tapasztalja.
"Öcsém említett egy tagot."
Ezt inkább ne!
Ezért vagyok inkább Lacira kíváncsi.
Ugye megérted miért?
Öcsém! Te olyan hülye vagy helyből, mint Kéri Laci nekifutásból!
Az jó kaja?
bogyó csak hozza a sűthülye liberálfasiszta zsánert.
Csak a farhát hiányzik krumplival.
Ja,öcsém említett egy agot aki valami mentős volt.Nem tetszett neki.
Oszt mondták hogy ha nem gyön be lehet máshol is.
Nade nem,mer ő csak itt akar.
Olyanez mint az szfe.
Ott azé tüntettek feszt egy hónapig hogy kerüljenek vissza a gyűlölt o1g minisztériumához.
Hogy közvetlen o1g-től kapják a zsozsót.
Ilyet még nem láttam.
Meg amikor a buta kurvája nekifutott az ajtónak.
95% végülis aláírta: https://index.hu/gazdasag/2021...
Látom bogyora megint rászállt a rozsaszin vörösköd.......lassan rosstabb, mint pipi, prdig az végképp nem okos
Szia!
A feleségedéknél rendben van minden az új szerződések aláírásával?
Olvastam pro és kontrát.
Te ebbe jobban bele látsz, nem akarok a médiára hagyatkozni.
Mert ott írnak némely osztályok leállásáról, a távozó főorvosok és szakápolók miatt, az ország több pontján.