Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Esetleg arra gondoltál, hogy nálatok nem olyan a PH-ja a víznek, mint nálam????
Pedig vannak ilyen befolyásoló tényezők,
mégha számodra ez elképzelhetetlen is.
OFF!!!
Igazad van ismét
Ne haragudj!!!
Amit te mondasz egy feltételezés, tehát nem tudod hogy tényleg cserélni kellett volna-e. Csak te nyugtatod magad ezzel hogy jól döntöttél a 330ezres beruházással. Nálunk nem megy tönkre semmi nélküle sem.
Beépíthető Geberit wc öblitő 2db.
Wellis zuhanypanel 2db.
Teka csaptelep 5db.
Ha ezeket 15-ös keménységű vízzel használnám akkor ezeket már rég cserélnem kellett volna.
Számold át amiket felsoroltam, ha gondolod, és utána döntsd el, melyik az ésszerűbb!
Mindenhova raktál volna kerti golyóscsapot most csomó pénzed megmaradt volna
És most hogy utána számolok, 150e lesz az a 130e
Biztos, több egymástól független ismerős is panaszkodik hogy szart sem ér, elégedetlenek a sok sok kiadott forint miatt
Egy mosdó csap, nem ketto......
Az..... 2022-re nem leszünk meg, de 2026 lehet... huzzal bele
Most vettem új szerelvényeket a fürdőszoba feujitashoz..... csak a falba szerelhető grohe alap test és a váltó csap plusz a két mosó csap 130e a többi mar “szar” lengyel cascada, mert mondjuk a grohe kád betöltő (egy db 20cm cső) 37e így is mindennel együtt 200e felett van... grohebol lazán megvan a vízágyító ára....
Akkor a barátaid valamit rosszul csinálnak.
Az első vízlágyítót 2011-ben építtettem be.
Nekem azóta semmilyen vízkőtől származó problémám nem volt.
Sem a gépekkel, sem az üveg zuhanykabinokkal....semmivel.
Ez az én tapasztalatom.
Úgyhogyugye,profi marketing.
Felénk kemény a víz, hivatalosan nem tudom mennyire. Több ismerős szerelt be különböző vízlágyítókat, a cél az volt hogy az üveg-zuhanyfal ne legyen vízköves. Na ez nem sikerült, ugyanúgy vízkövesedik.
Én ott engedtem el hogy mindent kiszed a vízből, a jót is. Akkor meg minek ha úgyse tudom meginni utána?
Jól csinálod
Hát, mire 330at elköltesz csapokra..... 14év után, cseréltem az első és egyetlen csapot.
A vízóra után van közvetlen bekötve.
Függetlenül attól, hogy mire használod, mindenhol lágy víz van.
Nálunk 16-17 keménységű a víz.
Most 5-ős.
Sem a csepeletekkel, sem a panelek fúvókáival, sem a mosógéppel, kávéfőzővel..... nincs gond.
Ha a csaptelepeket és a paneleket cserélni kellett volna már, akkor visszahozta az árát.
amivel a budit lehúzod meg a segged mosod vizet azt is lágyítani kell ?
felénk nem igazán kemény a víz ilyen extra nem divat
Próbálom úgy. hogy egyszer csinálom és akkor legyen strapabíró. Normális.
Az egész eksön csövekkel, fúróval, munkadíjjal megállt 145 ezerből (120 volt a tárolós gázbojler) .
Nem sokat: hétfőn megvettem a bojlert Szekszárdon, kedd este felfúrtam a szerelvényeit a falra (mert nem egyezett meg a régivel), szerda este meg az ismerős gázszerelő bekötötte és hivatalosan üzembe is helyezte.
Vizlagyito........330ert...............kispenzu..........nemmarad petpalackos argusra.........
Ja, mennyit harcolt a bojlerral, romos lenne egy beepitett buditol.
Ugy még olcsobb, viz se kell
Abba szarik es kibeleli 10 literes kukazsakkal?
Van olcsóbb is..... én valami 130 körül vettem három éve, bwt utánzat de ugyanazt tudja.