Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Most mond hogy nem egy szeretnivaló cukorborsó ez a vitya.
Az oroszt is szó nélkül elfogadnánk (vélhetően a nyárig annak is lesz EU-s engedélye - tehát lehet majd vele utazni) - a kínait azt viszont nem.
De nem kellett alkudozni, a Pfizert ajánlották.
Baszki,O1G a menő fájzert adja nektek,fasza..............nem a kínait.Pedig azt kéne.
Na, az előbb nejemet is hívta végre a háziorvosnőnk: péntek reggel mehet a Pfizerért!
BWT só 2000ft/20kg.
Max 2 zsák/év.
De hidd el, meg fogja hálálni az árát.
10 éve használom gondok, hiba nélkül!
Csapok nem attól halnak meg elsősorban, hanem a vizszűrö hiánya miatt jelenlévő apró homokszemcséktöl.
Nekem 15 évig vizlágyitó mentesen volt ah áz, az utóbbi években is abeszerelt csak a kazán elé let bekötve, mert itt is kemény a viz és kibaszottul untam a kazán minden évi szétszerelését, vizkőmentesitését - ugyanezt a csapoknál a melegvizzel felhordott szilárd vizköszemcsékkel, a perlátor havonta eldugult.
Szóval a hideg vizen nincs lágyitó, de előtte se volt, minden csap még a beépítéskori kerámia betétes (kludi, teka- tehát nem gagyi). Egyedül a vizkő képződés a melegvizben okozott gondot. Ez megszűnt, és mivel csak a melegágban van igy a lágyítás foka is magasabb lehetett, ezáltal nulla a vizkőképződés a hőcserélőben.
Kíváncsi leszek majd mit ér és érdemes e, szeptember óta van beszerelve azóta 2 zsák só 8000 tehát éves szinten lesz 16.000, mondjuk ebből évente vehetnék 1 csaptelepet, vízkő nincs de a zuhany kabin ablak foltosodik így is (szappan, tusfürdő) a garázsba nem lágyított víz megy így majd össze lehet hasonlítani hol hal meg előbb a csap és a wc tart.
na
beszéltem emberrel aki a vírus részlegen van
azt mondja ősszel-télen nem volt ritka a 150-es létszám se
most 70 ember van az osztályon
de
a többsége 50 év alatti, egyre több a 20-30 éves
épp nemrég hakt meg egy 21 éves lány
most attól fosnak mi lesz ha ez még lejjebb megy és a gyerekek kerülnek be
70-80 éves szinte nincs is a részlegen
ez az igazi testépítés
Ne a ph-t nézd, hanem az nk-t! 21,7 ez egerben 15-20nk.
A víz keménységét nk-ban mérik, az pedig náluk 21,7.
A pH az a kémhatás, tehát - mivel 7,0 fölött van - savas.
Ph:7,24
Azt írtad, nálatok kemény a víz.
Nézz utána, mi számít kemény víznek!
Ivóvíz paraméterek a lakhelyemen. Jelen esetben a vízkeménység a lényeg
???
Pontosabban......
Az nem gyenge, hogy több mint duplájára "nőttél".

Nekem huszonévesen 65 kg volt a "versenysúlyom", és kb. 54-55 éves koromra lettem 90, amit jelenleg is tartok +/- 2 kg ingadozással. Lehetnék 10-15 kilóval kevesebb, szó se róla, de nem mozgok semmit, az édességet meg imádom.
a fürdőkádat kellene kicserélni nagyobbra mert amikor vettük voltam 70 kiló most meg 150
beleöntök 2 liter vizet és teli van
annyi a hiba hogy én lusta vagyok megcsinálni a szakember meg drága
OFF
Mar 22 tol kene kaszalni tamogatast.
ez a mofém csap kb az a kategória
szépnek nem szép de tartós és olcsó
Ja, gondoltam. Nálunk 16 feletti.
fürdőkádnál a mofém csaptelep 20 éve üzemel
a gumis záróelemet kicseréltem 5-6 éve porcelánra
kézmosóban az 1300 forintos auchan akciós kb 15 évet bírt, most a testvére van bent ami 1700 volt teli áron
a konyhai geci drága olasz fos (asszony akarta) ami túl hamar halt meg ott is mofém van már helyette