Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szép jó napot István!! Csak óvatosan!!
Nálunk is ez van még, max eldöntögetni tudnám.
Köd és +2fok.
Egyenesen szarrrrrrrr, gyűlölöm már
Itt még csak kicsit lehet dönteni...
Tuttok élni tucc tucc tucc!
Na, én nem bírtam tovább: kihasználva a 12-13 fokos kora tavaszias időt - idén először - elmentem egy szépet gurulni. 169 km jött össze, leginkább a környékbeli falvakban. A főutak szárazak, a mellékutak viszont tökig sárosak, vízátfolyásosak. Mindenesetre nagyon hiányzott már a motorozás, egészen fel vagyok dobódva.

Őrület, de 2 motorossal is találkoztam ma a környéken, egy csopper az út szélén volt lerohadva Nemesnádudvar közelében (egy furgon már állt mögötte, gondolom azzal viszik haza), valamint egy valamilyen Suzuki idomos speed gépet láttam szembe jönni.
Most itt s, ma menek egyet én is! Szevasz Jocó!
Mentem egy karikát, de csakis a motor megmozgatása miatt!! És láttam még két motorost! Tehát nem csak én nem bírtam magammal!!
Egyébkéntmég "süt" , bár nincs az a gatyarohasztó!!
Biztos, hogy arra a blokkra való az a hengerfej?? Mert ha igen akkor ne törődj azzal a kis eltéréssel! Könnyebben szívja majd a levegőt ! De nem lenne baj , ha utána olvasnál gépészeti irodalomban. Hogy Te is tudd!
Hali.Adott egy blokk azonos motor aminek a hengerfejét át akarom rakni az enyémre!Ennek a hengerfejnek a szívónyílása 1-2 mm-el nagyobb.Pontosan nem tudom mennyivel de látszik nagyobb.Majd meg fogom mérni.Kérdés ha átrakom akkor ez a különbség befolyásolja-e a működés?Rossz vagy jó irányba vagy nem lesz változás?


én még terepeznék is vele
nyilván egy átfogó utcai és pálya teszt érdekesebb lenne
hiába jogos a kérdés,oda gyártják...és többet is mennek utcán,mint pályán
utcára minek ilyen motor?
ha tízből nem csak 1-2 motoros tudna fékezni,irányt váltani,ne adjisten ezt a kettőt hatékonyan kombinálni,akkor sem lenne jogos...így meg egyenesen veszélyes
ugyanúgy gyorshajtanánk,mint most...
jó ez, szép ez,meg minden,de az ilyen teszteknek mi lehet az eredménye? minden fasza. mint a körülmények.
utcára vele,és mondjuk Angyal Zoli,Mókus,Kötél Pisti stb tesztelje!
ez így nagyon steril. a burokban nem lehet baja...
Oké, akkor neked marad a 130.
Egy Octavia II. kb 1250 kg. Örülnék neki, hogyha 125 kg lennék a motorral együtt.
Meg legalább 1000, meg sor4, meg ......
De csak azok mehetnének gyorsabban akik a szerveiket előtte felajánották
Szerintem a sebesség határokat is feljebb tehetnék a motorosoknak.
Pont ugyan azért amiért a személyautó gyorsabban mehet a nálla 10x nehezebb teherautóknál, amik nehezen váltanak irányt és nagyobb a fékútjuk.
A motoroktól is majd 10x nehezebbek a személyautók. Így akár ez is lehetne.
De ezeket a szabályokat nem motorosok hozzák így nem sok esélyt látok rá.
Szerintem vicces kezdeményezés
Én támogatom mint az otthonszülést! De, hogy lesz e valami belőle...
http://www.tesztmotor.hu/blog/kozerdeku_nyilt_level_felhivas
Ez szép volt!!