Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Lasi larki more!
Cigányokat láttam a mekiben. És cigányul beszéltek. Gyahhh......
Hales!!
Ogerg már tervez tavaszra kötetlen bájcsevejest, szerintem már ott összefutunk Fater!
No majd megtekintem a tavasz folyamán!!
Á... ma ekecseltem egy ilyet, gondoltam az előzőt ilyen piláccsal vettem mondom nem ám nem csinálok én is.
Na hallod ha még ízesített is??!! Itt is esik de hadd essen le van szárva!!
Amikor én ilyen idős voltam, én is toltam neki!! Hajrá István mindent bele!!
Ja eperessest! Jó napot kívánok, vagy ennél inkább jobbat egész nap esik sajna.
Vagy haszáljon Raco-t! Az is remekül csúszik!
ÜDv! VAlakit nem érdekel Yamaha YBR 125-ös motor ? Az enyémet szeretném eladni, vagy nagyobbra cserélni :) Nagyon hálás kis dög :) szeretem, csak szeretnék egy kicsit nagyobbat, hogy 2en tempósabban tudjunk túrázni :)
A motorról több infó : https://www.hasznaltauto.hu/motor/yamaha/yamaha_ybr_125_ybr_125-10677658
Bármi kérdés van, nyugodtan keress! :)
Szép napot!
Toljad crossgumival, az télen nyáron csúszik aztán nem kell félni
Tolni szoktam kérlek.
Ha MOTORon ülnél, ehhez hozzászoktál volna nyáron is
Okosan kell még nagyon, sőt ahogy nézem retyemók idő lesz ebben a hónapban is.
Tegnap nekem is kétszer megcsúszott a motor segge, egészen picurka hátsó féktől. Össze nem sz*rtam ugyan magam, de utána óvatosabbra még vettem a tempót.
Reméljük rendbe jön a rájder. Ma mikor hoztam haza a csíkost kicsit nagyobb gázra már dobta is ki a seggét.
Hééé ríderek ! Máá mindenkinek viszket a segge meg a tenyere , de csak okosan ! Van akinek rosszul kezdődik az idény ! Az hogy süt a nap februárban , az csak azt jelenti világos van , de nem meleg , főleg nem az aszfalt ! /még negyven centi talaj fagy van /
http://www.kisalfold.hu/gyori_...
Aki ismeri a helyet tudja , hogy az y utáni jobbos után van egy kis dobbantó ,/ a motor még javában fekszik itt/ szerintem ez "viccelte" meg motoros társunkat , ami meleg aszfaltnál nem okoz gondot de sajna a hideg aszfalton a bukkanó után nem tapad be a gumi és sajna ezt okozhatta ! Reméljük motoros társunk állapota rohamosan javulni fog !
Nem! A bort és a sült kolbászt csakis mindig a hegesztés után!!
Gondolom arra se gondoltál még hogy a hegesztő pálcát bekend kolbász zsírral és egész fasza kerti party hangulatú lesz a hegesztés
Hali!
Ma én is meggurultam az idei első kis körömet, szuper volt, három motorossal találkoztam! Csak Balatonfüredig mentem kiváló volt az idő februárhoz képest!
No ez az , amit álmomban sem gondoltam volna!
Ezt a képet konkrétan egy Szécsény melletti faluban csináltam... Most már olvad,de a hó még kb. összeroskadva is 20centis...
Alaszkában vagy??!