Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A széndioxid-kibocsájtása nagyobb az enyémnek 5-6 grammal, azaz 2-3 deci benyával többet is fogyaszt. Attól csak "melegebb lesz" a Föld, de nem hal bele senki.

Az új viszont egy fos lett: nem csak hogy életunt, döglött, utálatos vezetni, hanem ezt a kisebb fogyasztást cserébe 100-as oktánszámú (min 98-as) benzinből kéri. Ez tök komoly - legalábbis a szekszárdi márkakereskedő ezt mondta. Nem jó neki az olcsó E10.
Én igen: amikor az autó - túlmutatva a tényleges közlekedési igényeiden - a szomszédnak, a haveroknak és a "külvilágnak" szól.

Ha neked lett volna fáradságosan összekapart 4 millád az adott pillanatban, akkor te nem egy csoffadt kis Cliot- toltál volna ki a szalonból vadiújonnan akciós áron (ketten vagyunk nejemmel - a két első ülés marha kényelmes - hátulra meg nem ül senki, tehát "nagyobbra" nincs valós igényünk), hanem egy 5-8 éves bazinagy dájzelt, amit valami német használt előtte. Mint legtöbben ebben az országban. Ezért írtam, hogy ebben (is) kispolgár vagyok.

Én kispolgár vagyok
De gondolom nem a dpf-esenek nagyobb a ka.kibocsájtása.
De ő igen.
De tényleg az vagyok - bár érdekes, hogy ez a szó szinte szitokszóvá "nemesült" az utóbbi 2-3 évtizedben.
Én vicceltem.
Nem tartalak annak.
Nem autó alapján ítélem meg az embert.
Én kispolgári is vagyok!
Ácsi! Az én 100 lovas kis benyás turbómotorom még sima szívócső-befecskendezéses, ezért nem is kormol. A most árult, 90 lovasra butított verzió viszont már közvetlen befecskendezéses, azért kellett bele a DPF. Kettőstömegű lendkerekem viszont nekem is van - ez a záloga az elfogadhatóan kulturált járásnak. Nem ráz, nem rezeg - igaz a hangja az sz@r a 3 henger miatt.
Kispolgárinak akar tünni

Oda kellene eljutni némelyik embernek, hogy ne másnak a véleményére, megítélésére adva válasszon autót!!
Lahet kapni? Lehet. Akkor miért ne venné meg az ember? Akkor te is önző vagy. Járj biciklivel.
Te a legnagyobb önzők közé tartozól, mert nem használod másra az autódat csak szükségtelen csavargásra.
Plusz te magad ecsetelted nagy boldogan hogy tudtál még olyan autót venni amiben nincs részecskeszűrő. Szóval te inkább hallgass a környezettudatosságrl!
Most őszintén,nekem mért jobb hogy te a fidesz színű majomketrecet vetted Q7 helyett?
Nem látom az összefüggést, de Jól látod
Mert a dízel személyautó (pláne a nagyobb köbcisek) az önző emberek autója. Amikor lesz@rod a többieket, csak neked legyen jó.
S500 benyás Merga! Főnököm meghallotta az új idők szelét, és a dízej Ojdiból (egy S5 - 3000-es V6-ja volt) egy ilyenbe ült át 2 évvel ezelőtt. Nem bánta meg. A benyás nyóc henger az benyás nyóc henger!
Spúr vagyok baszki.
Ezt mondják az ostoba kis benzinest használók. Miért lenne ciki?Sőt,még 2021ben is sokkal inkább az A7 mint a tesla.
De te tele vagy mint pap ge.......vel
Én meg mint a templom egere
Na jó, falun még elmegy.....
Azért lásd be végre, hogy - legalábbis kultúremberek között - 2021-ben oltári ciki egy dízel, pláne a VW- csoporttól vásárolva....
Ha nem lennék spúr ilyenbe ülnék.
https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/audi/a7/audi_a7_sportback_3_0_v6_tdi_quattro_tiptronic_competition_5_szemely_competition_s_line_afas-16669919
Ha nem lakást vettem volna, akkor inkább egy ilyenbe ültem volna bele.
Tágas, erős.
Kicsit füstöl.
Szerintem az etron simán megugorná.
Azért felhívnám a figyelmed, hogy a Tesla el tudja vontatni azt a generátort, nem úgy mint a többi fos
A tiéden is van?