Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

cigányok eljárnak oltakozni, Csodálkozok Azok kb. leszarnak mindent a pénzen kívül
Ha azt mondanák, hogy minden cigány kap 5000 ft aki elmegy oltakozni nem győznék szúrni a tűt az aszisztensek Rögtön lenne + 1 millió
mi meg megbeszéltük már, felveszel helyettesednek Jó helyettes leszek neked semmit sem kell tenned majd én itt rendet rakok
Erre nem kell válaszolnod
hallgatás beleeggyezés
ez mit jelent Vagy gondolom a teraszra az egyik színű bentre a másik ha jól sejtem
Bár nem baxogatnám ezért őket nekik a legnagyobb szar, hogy kivételeket kell tenniük nem széles jókedvükben teszik
édes krumplit?
Állítólag elmaradnak a választások A vészhelyzet miatt határozatlan ideig úgy kell számolni, hogy addig csavarják amíg nem 2022 lesz a választás éve
kawA igyekezzél vele ha szereted a tibicsokit ideér a 4-ik hullám nem lesz kitől átvenned azt a penészízű tibicsokit Jobban jársz, ha elkéred előre azt ha mégsem lesz 4-ik hullám legfeljebb visszaadod neki
egy ismerős mos pakolja bele a pénzét egy krematórium építésébe
állítólag a koporsós temetés erősen visszaesik, aztán ami van kemence már így is 0-24-ben megy de alig győzik
Nem tudsz valami jobbat ajánlani a tibi csokinál Az nem annyira csábító Nem kell mindjárt belga csoki baszod elég lenne a lidlis egészmogyorós olyan ződ csomagolású Az egész vállalható
Semmi gond Aki nem oltatta magát az arányosan kapja vissza azt a pénzt amibe az oltottak kártyája került
A cikk még azt is írja, hogy hamarosan ezt egy app fogja helyettesíteni Ha én oltatnám magam velem akkor is törököt fognának
Még a c2-est is cseréljem le, hogy tudjam igazolni a hülyeséget?
Ne mind1 Hamarosan a bengáli rendet vág itt Aztán nem kell ide már se kártya se app csak sok temetkezési vállalkozó
kb. egyezik a véleményünk nekem is csak a helyet foglalja a többi szerszám mellett, kimondott hasznos felhasználást még nem találtam ki neki
Ha tudom, hogy ez ilyen fos akkor tuti nem veszem meg
Te tuti védve vagy az "agyevő 4-es mutáns" ellen,egyszerűen éhenhal benned.
Olvastam róla Csak 8-an haltak meg, meg 30-an megsérültek amikor kisiklott a 6-os
Miért a flex az márka Egész életembe így hívtam a sarokköszörűt
https://www.hazipatika.com/nap...

Nem lennék azok helyébe akik beoltatták magukat
Zotyának 3 hónapot jósoltam rossz hír (neki (tek)), lehet csak 3 hét
Itt az indiai 2-es mutáns karöltve a 3-as mutánssal aminek már nevet is adtak a "Bengáliai tömeggyilkos"
Na én ezen szépen túl leszek a nem átmódosított immunrendszeremmel azt jó az idő
Ti már ne tervezettek előre horvát, szlovák erdély meg ilyenek
Eddig jó,már 3 napja fenn van.Le nem veszem.
Tényleg agyfasz amikor leesik,bár pillanatragacsot nem kéne.
Ami jó az a goprok 3M öntapadós kétoldalasa,fogalmam sincs mi az de rohadtul ott marad mindenen.
Ebben az a tuti hogy szabván 1" golyós.
Így a motoron használt wayteq,amin már rég lecseréltem a semmire nem jó saját tartóját egy ugyanilyen 1" golyósra simán felmehet a telefon helyére ha kell.
Ahogy néztem ez a kar 9,5 centis,de van 6 és 15 centi hosszú.
Az mondjuk a kisterherhez lenne jó,mert baszom messze az üveg.
Ez tök jo ha a tappancs ott marad mindig.
Anno a Renault Thaliámban (azzal egy évig területi képviselőként jártam a Dél-Dunántúlt) a legelső, noname navim gyári tartója naponta háromszor is az ölembe hullott, a f@sza hazai utakon. Berágtam, egyszer megkentem az alját pillanatragasztóval: azt soha többé onnan levenni nem lehetett, azzal is adtam el (számíttattam be) a Yarisba.
mert migráns vagy, a te pénzed elfogadni alantas dolog
az ég kék a fű zöld a politikus meg geci
Latod,latod,megelnek masbol,nem kell a te penzed.
Nekem se kene.
No,ideert a gps tarto,tele a pupom az osszes cuccal.
Ezt en valogattam ki,erre felmegy a xiaomi aktiv tartoja es remelem nem esik az olembe.
Nekem mindegy...nem én akarok megélni belőlük, hanem fordítva...Semmi mást nem szerettem volna, csak otthagyni 1500 eurót...Kb. 5 másodpercig hagyták magukat zavarni...ha ez nekik már sok, akkor igazuk van. Túltoltam az érdeklődést :-)
Is.
Meg Viki is.