Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na, Kéri Laci megjáratta az új Tesláját:

http://youtu.be/UgDVdwxBgwY
Fuss neki ujra. Nemértem.
Sajnos szentén a végét járja
Felolem
Ezt igennek veszem
Nem agyalták túl.
Csere?
Jó állapotú Road5-re?
Fizetek rá némi készpénzt.
Motorozzatok......most ültem sz új Hayabusán....egész jól sikerült. Bár volt vagy 13 évük gondolkodni rajta. Mondjuk a kiput azonnal lerugnám róla mert ugyan dizájnos de otromba. Meg szar amugyis a hangja...
Far Far Away
Pünkösdkor hová? Átruccansz Monorra?
Igen.
Jovo heten punkosd,elvileg elbirna,van 1 mm a kopasjelzoig.
De tudja fene,paras vagyok,bar ez lenne igyis-ugyis az utolso utja a fennlevonek.
Elt kb 13 ezret.
Joez a road 5 tatásan.
Minek újgumi? Úgyis csak a közepe kopik
Én még mindig kitartok sz mellett hogy ez irreálisan drága, fele ennyiért van a contiroad
Miért, megdobtak vele?
. Ki szennyez többet? Ez relatív. Mert akkor ott van az is hogy te a kis renaultoddal vagy egy biciklis?
Ezzel kár takarózni.
Viszont a itt az uj gumiszett,ez nagyon fájt.
ezt nehéz kiszámolni mert a gépjármű gyártása is elég szennyező tevékenység
szerintem én vagyok a legzöldebb a csapatban és nem csak azért mert zöld az astra
az lpg szerintem a villanyostól is zöldebb üzemű, mert ugye a zöld energia még gyerekcipőben jár nálunk
ráadásul az lpg egy "felesleges" anyag mindenképp el lenne égetve ha én nem akkor kitermeléskor égetnék el, szóval olyan kibaszott zöld vagyok hogy a bébifókák csak nekem járják az öröm táncukat
Én egyszerűen nem látom szükségességét egy 2 tonnás tanknak,De ha valaki megveszi,ám legyen.Nekem be se fér a garázsba,a szomszéd se csukta le a garázsajtót mióta megvan a Landcruiserje,muris mikor beindítja mert olyan a hangja mint a 640e-ret futott ducatonak.
Néha bosszankodok mikor pályán 180-al türelmetlenkednek,meg ezekben is sűrűn elromlik az index.
De felőlem.
Nabammeg, most lebuktam mint Rottenbiller....
Egyértelműen te.
Te
Ki szennyez többet? Aki egy nagy, dögnehéz, ráadásul környezetszennyező(bb) 8-10 éves prémiumkocsival megy évente 20 ezer km-t, vagy én, aki egy picike, takarékos, vadiúj (szigorúbb környezetvédelmi előírásoknak is megfelelő) autóval harmada annyit?
Csak melegebb lesz a föld? Hisz pont ezért megy a hiszti. Globális felmelegedés, tudod?
Én új autót eleve nem vannék, pláne úgy hogy az utolsó forintomat is arra áldozom.
De most nem is a méreten van a hangsúly, hanem azon hogy megvetted a dpf-est hogy kevésbé szennyezz vagy nem. Nem, 5lóerőért te is a szennyezőbbet választottad. Szóval hiteltelen vagy mikor erről prédikálsz.