Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mer az a legbalfaszabb mind közül,ami nagy erény.
És igencsak zűr lenne beállni mögé mindnek.
Igazi támogatása Karigerinek és klárinak van.Ezek közt dől el.
A jákob lehet a párizsival népszerű az eccerű bogyóféle népben,de se képesség se normális háttér nincs mögötte.
Karigeri max a pesti balfaszok és a nyugger nynák közt aranyos,bár könnyen irányítható.
Képssége max klárinak van,de ő meg a férje miatt kurvára nem elfogadott csak a DK szektában.
Én a gergelyünket tartom egy hangyafasznyit esélyesebbnek.
Amugy még mindig a kinai ha arrol lenne szo.....
De hát mindegyik egyformán jo
A hatásosságról sikerült megbizonyosodni - nem véletlenül húzódik visszafelé a járvány még itthon is (és nem az emberek "fegyelmezettsége" miatt).
Most, hogy kezdenek fogyni az oltkozásra hajlandók (nem kis részben a "keleti" vakcinák, és az Asra lehetséges mellékhatásai miatt), mindenkinek fog jutni Pfizer, aki csak hajlandó lesz magába szúratni - hetente több százezer adag érkezik, és fog is érkezni belőle. Az emberek ebben bíznak meg leginkább.
Ha a kormány helyében lennék, akkor most szépen kivonnám a forgalomból az orosz meg a kínai vakcinát, sőt az Astrát is (csak a második adagokat adatnám be belőle), és Pfizerrel oltanék mindenkit. Már van elég belőle, és lesz elég belőle - szerintem ez rendkívüli módon növelné a még bizonytalankodók oltási hajlandóságát. (Nincs halálos mellékhatása, ez véd a legjobban a mutánsok ellen is, továbbá ezzel lehet utazni, külföldre nyaralni menni korlátozás nélkül.).
És az mér jó nekef?
Mondjuk én speciel a márkimárkot szeretném miniszterelnöknek.

hogyisműködik ez az előválasztás?
Mindenki szavazhat gondolom.
Akkor simán szavazni kéne tömegesen a legszimpibbre.
Szóval márkimárk,jövök.
Várhato volt, majd a többi helyen se fog kelleni. És ennek rengeteg oka van.
Nyálazd meg a bal herémet..... mind a hármat!
Talán.mert nem.sikerült még bizonyságot tenni a hatásosságról és rengeteg a zűrzavar körülötte. Szerintem az ötmillio se lesz meg a hat pedig kizárt.
Ennél egyszerűbb és logikusabb.
A trump példája mutatja hogy ezzel az egésszel a közepén választást nem lehet nyerni.
Tehát minnél előbb véget kell vetni a járványnak,vagy legalább minimális közelire csökkenteni a fertőzést és a halálozást.
A rohaggyotthon és a lezárás szart sem ér hiába mondják,a vakcina meg elég látványosan működik.
Az EU-s tökölésnek az a vége hogy augusztusra vagy szeptemberre érnénk el a mostani helyzetet.
Nem kell jövőbelátás hogy tudjuk,ha elindul az élet a régiben az ellenzéki balfaszoknak nem sok esélyük van.
Csak vigyázni kellene nehogy kiderüljön egy borkai ügy időzítve és minimum egy egyszeri többség meglesz.
Én mindenképp nyernék mert ha győz O1G a monitor előtt pukkad meg bogyó,ha jákob,karigeri vagy klárika nyer akkor meg mosolyogva kétkanállal és főleg kussolva nyeli a szart bogyókám.
Na de az új Pzizer akció https://www.origo.hu/itthon/20... ellenére kezd befulladni az egész oltási kampány - a hozzád hasonlóak miatt akad(t) el végleg.... https://telex.hu/koronavirus/2...

Hogy mégse legyen parasztlázadás, inkább szélnek eresztik a népet nyárra: https://www.origo.hu/itthon/20...
Ezt ugatom tavasztól. Le vannak szarva az eü problémás emberek csak a kovid létezik. Aztán azért hal meg abból is csomó mert az alapbetegségeket egyáltalán nem kezelik.
Kisebb lányom tegnapra belázasodott. Küldjünk képet a torkáról.......felháborító.....amikor a tévében a csodadoktorokat látjuk hasonlatos módszerekkel azokat meg kinevetjük. Marad a hagyományos otthoni gyógykúra......
Na a tietek.ettől.sokkal.szarabb lenne. Itt most viktor öntömjénezésére megy ki a játék. Az unióval szemben minél nagyobb mértékű oltás elérése hogy tudja verni a mellét erre is.elsőként képes. Az összes intézkedés ezt tükrözi. Meg hogy ne rohadjon rajta a lélegeztetőkhöz hasonlatosan túl vásárolt oltószer.
Nem mondom, hogy mindennel, de sajnos ez most személyes tapasztalat, nem index-es cikk.
A tied is bogyokam.
"...megint vezetik félre az embereket az egészségüggyel kapcsolatban..."

Én úgy gondolom, hogy kb. mindennel kapcsolatban félrevezetik az embereket.
Engem jobban bosszant , hogy a megint vezetik félre az embereket az egészségüggyel kapcsolatban.
A csapból is az folyik, hogy indulnak a kórházak, műtétek.....
Azt felejtik el közölni, hogy altató orvos nincs több kórházban.
Egy nagyon jó ismerősömnek lett volna műtétje 17-én, de nincs orvos aki altassa.
Pedig elég életbevágó műtét lenne, mert a daganat áttételeződhet.
Mégse foglakozik vele senki.
Azt se tudja a kórházigazgató, hogy a tesztet műtét előtt kinek kellene majd fizetnie. 40,000,-ft.
(Minek fizetjük a TB-t???)
Jó üzlet ez is valakinek, mint a kártya....
Ezért fog a Covid után pusztítani, az ellátatlanság.
Tele volt az oltópont rétiniggerrel, féltik a picsájukat. Nag meg ingyér van akkor köll mindenképpen.
A ti kormányotok, a ti kétharmadotok. Könnyű választáskor ész nélkül ikszelgetni - most meg nyavajogni a következményei miatt....
Lesz bizony....
Ez is egy megoldás. Csak épp jogtalan és alaptalan. A gyökér oltásotok nem kötelező. alapul semehet venni.
Már.valamelyik.étterem fehér meg barna tálcázik......cigányozni egyse mer max itt petro jozsi....de ezt merik. Még.
Hatakkor, fizess.
Akose.......csakazérse