Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Geri egy köcsög?
Mind az, hidd el!
Kivétel nélkül.
Legyen G1K?
Én például nem emlékszem hogy lettem volna influenzás valaha vagy csak nagyon régen Szóval nem mindenki
Kari egy Geri?
K1G?
Akkor mégis Simicskának volt igaza? "Geci ez mind!"
egy államfőt mondj az elmúlt 1000 évben aki volt geci
még a legszentebb királyunk is saját rokonságát is keményen pusztította
Itt a "többet"-en van a hangsúly.
De gyakorlatilag ha fúj a szél már az O1G.
Azt mindig lehet.....
Meg egyébkéntis így lehet mégtöbbet O1G-zni.
Lemaradt: Influenza-védőoltás nélkül is.
Szerintem közel sem akkora a gond: az egy évvel ezelőtti kínai ős-verzióhoz fejlesztett Pfizer még nagyon jó hatásfokkal véd a mostani mutánsok ellen is. Ha meg egy-két évenként kell majd oltakozni (naprakésszé tett vakcinával) az azért túlélhető lesz. Valamiféle "alap védettséget" mindenki szerez most vagy a betegségen áteséssel, vagy az oltástól - olyasmi lesz majd mint az influenza: a spanyolnáthába 50-100 millió ember beledöglött anno, manapság meg a túlnyomó többség nagyon gyorsan, baj nélkül átesik az évi szokásos influ járványon.
ez igaz
de utána újabb szuri kell mindenkinek
aztán még mindig nem az igazi a gyártói kapacitás
főleg ha 2-3 havonta lesz egy új mutáció
lehetetlen lenne ennyit termelni és dokumentáktan oltani
A mostani mutánsok ellen véd - ráadásul az mRNS vakcinák egyik legfőbb előnye, hogy "napok alatt" át lehet állítani az újabb mutációkhoz.
azok ellen, és abban a vizsgálatban
de ha a kapcsolódási pont "tüske" más akkor nem
aztán az sem biztos hogy ez tud annyit változni
azért én ezt az első perctől mondtam.....
csak annyira elvolt a nép (legfőképp a bogyó) avval foglalva hogy az eu nem vizsgálta be
amugy a who is azt kondta fasza, azt lehetva kínaiak pénzelik
pártatlan vélemény-vizsgálat sosem volt és nem is lesz
Mutánsok ellen a kínai a legjobb, mivel az egész vírus tartalmazza nem csak egy kis részét.
Ha az a kis rész mutálódik amit beleraknak a vakcinákba, akkor baszhatjuk. A kínainál van rá esély hogy más részeit még felismeri az immunrendszer.

Szóval ebből látszik csak úgy kijelenteni hogy legjobb oltóanyag.
A Pfizernek csak kurva nagy hátszele van, mert az EU bizottsági tag 4millió eurót kopott hogy azt nyomassa, és a konkurenciának alávágjon.
http://youtu.be/NilOMRHPRl8
Majd jönnek a migránsok: közülük minden második agysebész, a többi meg atomfizikus.
Még atomfizikus és seblsz nem.került elö de ami késik nem mulik az atomfizikusok ugyis jönnek nem soká mer hát csernobil......
Menő fotós,hangtechnikus,darukészítő,renyóhívő.
Sőt, ez csak a jéghegy csúcsa
Karosszérialakatos, burkoló, akkumulátor-szakértő....

Te hol élsz idióta ?