Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ezt írtam. A cígoknak 5 ezer/kop az mén az egész állomány
ez már azért amolyan göbbelsi
ezt mondjuk én sem értem
Vagy várjál
Zotyának van kb. 3 szabadnapja 1 évben aztán akkor szeretne elmenni a horvátokhoz ahol egyébként már 100 szor volt
én úgy tudom,hogy ti vagytok veszélyben nyakatokon a bengáli
strandra is mehetek te linkelted tegnap Bár strand most már itthon is van
Én meg vagyok ám ezek nélkül bogyó Egyébképt is van most elég elfoglaltságom
a gyereket szívatják némileg nem a saját kedvemért járok moziba, vadasparkba, állatkertbe, játszóházba, strandra
Egyébként meg nem egy unatkozós gyerek 1 percet nincsenek itthon az anyjával
menni akkor nem engedtek vele ha jól sejtem
Még monornál is messzebb na akkor én tudom a választ
ALBERTÍRSA Ezt meg onnan tudom, hogy ceglédig tuti nem bírná ki az a lom, hogy valami ne fossa el magát rajta
nem lehet csak a közepét cseréltetni a guminak
A többi úgy is vadonat új maradt
nem bánnám, ha lefotóznád a garázsod azt feltennéd ide hagy szívja a véred neked is a szakállas komcsi
arányaiban te
Te már ott kezdted a szennyezést, hogy vettél magadnak egy autót 3000 éves futáshoz.
Ebből a 3000 km-erből meg 2500 céltalan lófrálás. ráadásul mindíg egy útvonalon mindig ugyanannál a kápolnánál állsz meg rágyújtani
"Amúgy meg az összefüggés hogy van-e net vagy nincs?"
Amúgy meg MI..........
Rendben bogyó megértettük Mersz kicsi lenni Ezt egy nagy tanítod mondta egyszer
én mindíg úgy csinálom,hogy körbejárom a szomszédokat kinek mi van aztán az a lényeg, hogy az enyém hosszabb, magasabb és drágább legyen
ez kb. olyan hülye felfogás, mint az oltással kapcsolatos ajvékolásod Az a nagyobb köbcentis dízel kb. 6 szor kevesebb károsanyagot bocsájt ki mint az 1 nullás fosod ami hidegen elégetés nélkül küldi kifelé a benzint
me nem érti, hogy a korszerű dízel az mán jó
én az enyémen még nem éreztem koromszagot. Semmiféle kipufogó végterméket. Nem tudom mit csinál ez az adblú annyit tudok csak, hogy leköti a koromrészecskéket, de, hogy a pözsó tojotából egy gramma kipufogó gáz nem jön csak meleg levegő az is 7 szentség. Ha ti mondanátok nem hinném el.
Ellenben az asszony ősrégi 7 éves 1,3-as tojotájából lehet érezni a benzinszagot. Ahhoz képest az én kocsim egy zserbó cukrászda az asszonyé meg egy gázkamra
Qrvára nem is értem, miért most akarják kivonni ezeket a korszerű dízeleket amikor végre megcsinálták normálisan. Hozzájuk képest már a benzinest kellene nyugovóra küldeni. Aztán ráadásul lehet bogyó 100 lovas szarját is meglepném a 9,5 feles gyorsulásommal Pislogna a vén kecskeszakál mi az a nagy doboz ami kikerüli mint egy pocsoját
Fogalmazd at.
De városban nagyon keveset fogyaszt, pedig jól megy.
az tuti
szerintem ezek a hibrid izék zsákutcák
magamnak személyautót nem veszek, nem igen tudnám mire használni nekem az teljesen haszontalan
pont elég amire kell
Miért egyértelmű hogy van?
Amúgy meg az összefüggés hogy van-e net vagy nincs?
Kikottethetned a netet is.
Nekem az is egy szórakoztató program,mert vannak gyerekeim és egy nő akikkel ha otthon vagyok sem rohadásnak élem meg.Szóval nekem az sem büntetés.