Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha nincs hat nincs.
Szóljál már nekik ,hogy én se vagyok birka...még azt hiszik hogy olyan vagyok mint ők
Szerintem mire indul a szezon ,könyörögni fognak hogy menjünk !
Belőletek nem élnek meg...AliExpressss
Mire kinyomtatják és kitöltik ,mi is mehetünk strandra meg más helyekre...
De nem megyünk !
Azért se !
Neked (meg a Pipinek) is csak augusztus végéig kell kibírnod: https://index.hu/belfold/2021/...
De ehhez az egészhez semmi szükség a mobiltelefonos alkalmazásra....
Csak meg ne őrüljetek ettől a nagy kártyafüggéstől.
OK, megvan az enyém is. Kicsit macera végig lépkedni minden lépésen, de én is letöltöttem, kinyomtattak az enyémet.

Egyetlen "érdekes" dolog, hogy az anno kézbe kapott papír szerint június 03-án kell menjek a második Astráért, az EESZT-s dokumentum szerint meg 04-én.....
Egy másik telefonnal beolvastattátok a telefonon megjelenő QR-kódot, vagy mi módon?
Eeszt-ből.
Mindenfele adatot, meg az is bennevan hogy intramuscularis volt, az oltas sorozatszama is bennevan.
Oltott.
Mit nyomtattál ki?! Hogyan?
Én most regisztráltam, de az oltás időpontján (és a TAJ-számomon) kívül nem tartalmaz információt az alkalmazás.
De őt oltották vagy beteg volt ?
Most egyszerűen használhatatlan, nem lehet regisztrálni.
Öcsém mar letoltotte, kinyomtatta. Minden bennevan.
Meg a libasorba állított oltottakra jó csak, én meg ugye túléltem a betegséget
Túlbonyolított szar, jelenleg használhatatlan. Majd csak kipofozzàk. De most még nem működik.
Mar nem kell, elektronikusan elerheto, app-ban is.
Nekem mèg nem jött meg a kártyám, állítólag nyomtatás alatt van, ennyit tudtak mondani a kormányablakban.
itt jól fizet a segély ha erre is futja
Figyu töki !
Attól hogy 50 évesen vettél egy motort hitelre ,még nem vagy férfi !
Azt hitted hogy így lesz barátnőd ?
Egy vízfejű ,dagadt ,igénytelen ember vagy ,aki az anyukájával él....szerinted kinek kellenél te szerencsétlen ?
Az,talán Tsanyi is gyün.Majd bejelentkezik.
Horvátország
Igaz.
Szintén a végét járja.