Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

.
A Fegyőr csavo a pokkarjaival fenegeto szal az jolessz nekünk,siman helyreteszi a Putyint is.
Az utolsó mondatod fájt.
Hagyd!!!
Ezt az egyévet már féllábbal is kibírjuk jövőre jön a "KétfarkúMomentumosJobbik" és megszűnik a korrupció,a politikusok nem hazudnak és az orszáért tevékenykednek minden értünk és nekünk lesz és még a cigányok is dolgozni fognak
De most már kimérgelődtem magam, majd meglátjuk mi lesz addig is motoroznék.
....na ja, és öröm az általa is befizetett lé.......amúgy azt gondolom, hogy a kisautókat kiveszik ebből, eddig is mindenből kihagyták a felzúdulás miatt (pl. útdíj).
Ő csak járulékos veszteség
Nade mér jó a wabinak ha a kisnyugger őstermelőt megzsanettozzák mert túlpakolta paprikapalántával a régi skiff utánfutót?
Nos,ha ilyesmi is van a háttérben akkor sajna igen!
nemtudjátok hogy szombaton az euroringi mami kupára mint néző ingyenes-e a kilátogatás?vagy ha nem hol lehet jegyet venni? ha autóval megyek meg lehet állni vhol?egyáltalán szombaton hánytól érdemes kilátogatni?
Én úgy érzem nekem és tsaimnak van miért: http://www.napi.hu/magyar_vall... .....és ha a sorok között olvasgatunk egyértelmű, hogy ki és miért forszírozta ezt a "fejlesztést". Természetesen senki nem gondolja, hogy korrekt lesz a "mérés", ahogy lejjebb Ini is írta túl sok változótól fogg függni, hogy pontos-e vagy sem, jeges-havas. épp fékezek-gyorsítok stb., van már mpár helyen ilyen útba építette, de utána mindig van fix is ahová kihívnak ha az útba épített bejelez és ott folytatják le a vizsgálatot.
Arról nem beszélve 60-as korlátozás van ott amit illik nagyjából betartani mert mérnek is gyakran meg kibebacott nagy a forgalom főleg műszakváltáskor ott van ugye az ipari park.
Hallottál valamit a tegnapi balesetről ? Látom már itt van a magazinon is ! Sajnálom a rídert , de hogy a fenébe hogy még azzal a fél enduróval sem volt menekülő útja !? A teher autó totál közepét fogta meg , leszakadt a fél szervízajtó !
Egészségedre!
Ebben is van igazság, de fő a megelőzés ugyebár.
Adjék Isten viszont! Köszönöm szépen, már túl vagyok rajta.
Pálinkás szép jó estét kívánok Neked is !
Hogyne szevasz Zoli!
Vagy legalább is világoskék ! Ismeritek a viccet ?
Nem gondolnám
A lassításban látszik a görbült villa no meg a két előember reakciója is valóságosnak tűnik
Mármint az értetlen ,bamba tekintet,szemkontaktus kerülése
Leszarom ki,mit gondol de az ember színe fehér!
Hát ja. Azoknak meg vannak szüleik akik majd megoldják mit olvashat láthat az a büdös kölyök!
Nem, csak felülkerekedett a normálisabb énem. Mégis csak olvashatják gyerekek is ezt az oldalt.
.....fortélyos félelem?.....
Írtam erre valamit, aztán kitöröltem.
Annyira lazán kezeli a biker, hogy lehet, hogy megrendezett?: http://www.origo.hu/auto/20170...