Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egész friss kreszkönyvet le lehet valahonnét szedni?
Ami nekem van az némileg hiányos 90 óta lett pár módosítás
Gyereknek lesz egy a2+b aztán nem akar tanfolyamon ülni sokat
Utána eszembe jutott hogy vannak arra olyan utak is amik aszfaltosak
Nekem a hegy+motor=földút ugrik be elsőként
Vannak dolgok amik változnak, és van ami fosadék sal
Van egy egész hallgathato infinity szettem de az nem fér be
Kárpiton kívül meg sérülékeny mert nincs hozzá védő burok
Szóval kell venni egy másik kocsit
Má megint fikázod a salt
Kocsivalis ugyanaz az út vezet ide, mint motorral.
Sziasztok.Arra tudja valaki a választ,hogy a gyújtásnál a forgó rész és a jeladó közt mennyi az ideális hézag?Én nem találom sehol.
én tél elején kikötöttem mert határeset volt az akkum aztán pont elég volt annyi feszültség elvonás hogy pénteki leállástól hétfőig pont nem indította be
aztán vettem egy új akkut de még nem kötöttem vissza mert kb sosem hallgatom, vettem egy pár fos sal hangszórót olyan ki....ott tré hangzásvilága van hogy inkább azt hallgatom hogy kopog a futómű.
de olyan béna az astra ajtóban a hely hogy rendes hangszóró nem fér el mert túl nagy a mágnes része aztán beleakad az ablak
szóval szél+gumi a muzsika meg valami zörgés az elejében
ja meg ahogy üvült a vadállat1,4es motor
Jelenlegi autómban a szervizkönyv mellett van egy külön kis könyv a rédióhoz Abban aztán a cod is benne van. De az a szopi,hogy még egy külön gombbal kell leokézni,hosszan nyomva,amit mindig elfelejtek
Szia Csőri!
Nem gurulunk el Bakonyba Zsoleszhoz azt elviszem neki a gyári szerszámkészletet a duksihoz...
volt anno egy ford magnó az 30 perceket váratott, és ha nem volt áram alatt nem is számolt a dög
azon volt matrica a kóddal de a vége elkopott
nekem az opelomban az első akku kivételig szólt a gyári cucc utána elnémult.... 2 ezret meg nem ért az egész hogy megkeressék a kódot
kocsival voltunk....
a gyereket vittem közönség találkozóra, aztán hogy nem unatkozzak a sok 10 éves között tervbe volt véve egy kis bicikli túra a hegyen
csak elszaródott az idő
remélem egy év múlva már nem kell vinni, a nyáron akar jogsit csinálni
Sőt bizonyos rádiókban az elrontott kód után 5,majd 10..15....stb. percet várni kell bekapcsolt állapotban,hogy újra engedje.
Ha meg x alkalommal is szar lett...irány a szerviz,ott a megmondják a számítógépből
Máskor ha Pécsen jársz, látogass meg Komlón. Szívesen vállalok idegenvezetést is,a környék szép helyeit ismerem.
valami st gombot kell nyomni hosszan
ilyeneket írogatnak angol fórumokban:
Tartsa lenyomva az ST gombot kb. 3 másodpercig a kód újbóli beírásához. Néhány próbálkozás után el kell távolítanod az energiát egy ideig, hogy még egy pár go go.

Próbálja ki a 2546, a 3231 vagy az 1161 kódot
Attól függ mennyire kódolta le magát , bekapcsolva kell hagyni , míg újra engedi magát írni ! Ha nincs meg a kód 4 számjeggyel ugyan csak hosszú elfoglaltság lesz ! Ha csak nincs szerencséd és elsőre beütöd a tutit !
Ez egy R71 BMW? Olyan egyszerü szerkeezet mint egy vonatfütty! Oldalszelepet alul vezérelt. Nincs benne lánc. Mechanikus elögyújtás szabályozás. Indításkor igen javasolt a használata.
Indítás:
-benzincsap nyit,
-légszürö zár
-porlasztók megúsztat mindkét oldalon
- elögyújtás vissza nulla fokra
-rárúg párszor
-gyújtás ráad
-aztán rugdosás
Szép projekt! Sok élvezetes pillanatot hozzá!

(Az orosz M72-es (ural) vagy K750 Dnyeper) épült azonos müszaki alapokra. Dokumentáció a neten elérhetö, elvileg kinában a mai napig gyártják ezt a motort. Alkatrészutánpótlás nem olyan sarkalatos pont. Nyilván nem eredeti BMW lesz.)
https://en.wikipedia.org/wiki/...(motorcycle)
Feltétlen!
Ha életre keltetted dob6nál majd fel róla vidit, köszönjük!
Sziasztok ! Tudna valaki segíteni BMW1100RT rádió beüzemelésében. Hogyan lehet kitörölni a rosszul beírt kódot, illetve hogyan kell beírni a sajátját? A rádió típusa PU-9203A.
Köszi előre is !
Van itt egy ismerős fószer, vagy 10 ilyenje van.nincs csavar, amivel nincs tegezőviszonyban. Cefet járművek ezek
Jó az a "logo" ott hátul... Itt ilyenért már lecsuknák a tulajt megrögzött fasizmus miatt... Sőt a terrorizmust is rávarrnák,ha találnának a tankban benzint....
Ez csak egy oreg ural divatos festessel.
Egesz floridaban csak en vallaltam el. Azert ez mar mond valamit nem? Batorsagot....
Egy oraja probalom nezni eloben. Sehol nem tudom. A duna jogdijak miatt nem engedi kulfoldon nezni.