Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Rohadt büdös görény,fujjj még a látványától is kinyílik a bicska a zsebemben
Mészáros Lőrinc dug...
20mp múlva
Megvolt...
BAMA: Mini hungaroringet épít Pécs mellett
PÉCSMA: Kis Hungaroring épül Pécsett
TESZTMOTOR: Pécsett mini Hungaroringet építenek
BAMA: Kanyarvadászok paradicsoma készül Tüskésréten
PÉCSI NAPLÓ: Itt aztán lehet majd vadulniuk a motorosoknak

Tényleg? Lóf@szt!
http://youtu.be/XjSRmbEW_TE
Azzal lenne a legjobb.
Ez tényleg faja vigyázz a pofádra!
Én Pünkösdre készülök ezerrel, már lefoglaltam a szállást két éjszakára: menni akarok egy lightos Magas-Tátra kört, magyarországi szállásról indulva-érkezve. Szerencsére nekem még volt helyem (pár napja foglaltam) 1 főre 2 éj összesen 7 ezer pénzért, ellátás nélkül:
https://szallas.hu/aranylo-ven...
Á mind1 inkább holnap elmenek várrom nézőbe... ha közbe nem jön semmi.
Nem szockó, hanem liberális! Tudod, akik a jointot legalizálnák....
Állandóan ezzel jössz, gechi unalmas mert a szockók jobbak lennének ugye. Ezek a kevésbé szarabbak...
A cikk címéből először azt hittem, lemond a kormány, de sajnos nem:
http://index.hu/belfold/2017/0...
Így van semmit nem tesznek a bucink alá, azzal megyünk amivel jöttúnk vagy így vagy úgy vagy globálisan, de mindenképp.
így van,nem kell fosni,a Főd elvolt nélkülünk is,és el is lesz akkor is,ha mi már szuicidáltunk...csak magunkkal tudunk kibaszni. ha nem lesz oxigén,nem lesz....ha 500 fok lesz,annyi lesz...vót má ilyen...
én például múlt héten megnéztem az Indul a bakterházat
Mindig jókat derülök mikor jönnek a "mentsük meg a földet" szlogennel.
Baszki a föld egy bazinagy bolygó.Az itt lesz még pár millió évig,minek azt mentegetni?
Persze a most ismert ökoszisztémát és a valah élt legkártékonyabb élőlényt simán ki lehet irtani ha egy planétára koncentrálódi.
Viszont elég trükkös az emlyített lény és nem olyan könnyű végleg megszabadulnia önmagától,csak eközben ezt a szép és komplex ökoszisztémát aminek otthont ad a bolygó tényleg hazavágja.
Jók a kilátások...
Én bízom benne hogy a naprendszert azért elérjük,így ha végképp kinyírjuk az ökoszisztémát a földön lesz mit még teleszemetelni.
Most őszintén, 2017-ben eddig volt jó film ? Most talán az új karib és a galaxys őrzői2, talán. Sajnos egyikre se volt még időm, de csak ebben a két filmben bízok idén.

Széttörve hatalmas nagy siker volt állitólag, nekem nem tetszett, túl kiszámítható volt.
Sziasztok

Nem tudjátok mi van az oldalal nem tudok abszolut hirdetést feladni amikor mindent kitöltöttem és tovább lépek lefagy az egész oldal...
Csak szólok mielőtt nagyon beindultok ez csak mese és nem éri el az emberiség ezt a szintet mert addigra kihal.
Ennyi hülye dontest hozo dilettans fejetlen csirke karaktert kitalalni eros melo lehetett.
A nagymamam nem menne le egy szuz bolygora azonnal pusztan egy fules sapka vedelme alatt.
Ezek meg allitolag profi bolygokutatok.
Az elso alieninkubator pont rault hugyozas cimszo alatt a fertozo bigyotarolokra.
Ilyen nincs.
Szerintem köze nincs az Alien filmekhez, egyszer nézhető kategória. Jó reggelt!
Nekünk bejött. Reggelt.
Úgy is lehet fogalmazni,hogy egy raklap szar volt..