Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv! Eladó egy 2008-as Beta Rev-3 250. Teljesen gyári állapot minden papírjával. Irány ár: 680 ezer Ft. 06706184574
Nemtom csak azt, hogy a 620ét javítattam az nagyon kemény volt az S2R jóval lágyabb de nem ül össze és nem bizonytalan. Na azé mit mondjak getyó jó futómíve van a drágámnak.
okos ember előbb elviszi generálra minthogy megérezze hogy szar......
Ha motoron rossz a lengéscsillapítód, azt magadtól is azonnal javíttatni fogod...
Pedig lehet,hogy fontosabb az állapota,mint egy autónál....azt viszont rázatják a vizsgán...
Azt mondta a vizsgáztató, : Nem előírás.
Azt mondják, motorkerékpárnál a lengéscsillapító ellenőrzése nem előírás! Mondjuk, lehet ez sok embernek szerencse!
Most ennek a szezonja van, majd télen meg a hajlékonyak halnak.
Ahová én hordom csak a kipuért aggódnak de azért nagyon, másért meg nem.
Tavaly nekem sem nézték a lengéscsillapítókat: fékek, lámpák, meg a gyári állapottól való eltérések érdekelték őket, slussz.
Egészségedre!! Ezen is 30-ig volt, úgy, hogy nekem sem kellett sietnem, de amin csodálkoztam, hogy a lengéscsillapítót nem ellenőrizték, pedig én szerettem volna, ha igen, mert legalább tudtam volna, hogy jó-e, bár a tapasztalat szerint igen !
Egy másik lapon kép is van róla.... Pár napja voltam arra,jó az út sok kanyarral,régebben sokat jártunk arra a részre motorozni.De sajnos mindig volt sok bukás is...
Szevasz Jocó!
Enyémen aug.4-ig van így júliusban jól elviszem én is múszakira, gyakorlatilag elgurulok oszt kész!
Pénteken megvolt a műszakija a motoromnak, mehetek bátran. Jó utat az Uraknak és hölgyeknek ! Tegnap hallottam , ahogy a '71-esen mennek, itt a Badacsony alatt forma 1 hangon a motorosok! BALESETMENTESET !!
Hormonzavaros.
A kígyó rágósabb.
A panír alatt minden hús egyforma
Lehet cíke, de lehet kuta.
ZŐD NINCS?!
GOPRO HERO 5 WHITE EDITON,DE CSINÁL FEKETE-FEHÉR FELVÉTELT IS!14 000FT.KÍNAI BOLT MINDEN VÁROSBAN.
Mitől olyan hihetetlen ez?
Melyik parancsnokot?
Mert az ukáz fentről jön!
Sanyi bá meg nem nagyon akar menni sehová!
A főparancsnokot kéne már eltávolítani.... Mindig eszembe jut,mikor nézem a Száguldó erőd c. filmet...jól illik rá a név:patkányképű Rájbek...