Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

pl gumiszőnyeg csere tuti kivitelezhető lenne a soron nem a szőrös kerül bele amit utána csak kidobnak
itt is látszik hogy nem olyan okosak a mérnökök mint az átlag troll
A "fű alatt" most is muszáj próbálj meg bármilyen vállalkozást csutka fehéren csinálni éhen halsz!
A közbeszerzés meg mindig savas,mert olyan nincs ,hogy valaki ne valamiért döntsön!
A fejétől bűzlik a hal!
Az elmúlt száz évben jó ha egy-két olyan vezetője volt az országnak akinek fontos volt a haza!
A többi kollaboráns ,áruló köcsög volt,van és sajna lesz is!
Vagy nincs a soron a technikai beállítás vagy prózaibban már legyártott autókat szerelnek össze rendőrre.
Ahogy néztem az esztergomi depóban minimum félezer járgány dekkol mindig.
csak azt nem értem hogy a többszázas rendeléseknél miért nem a soron csinálják meg "rendőrösre" biztos olcsóbb és gyorsabb lenne
egy szombati műszak alatt ki is potyogna az összes
45 évig arra neveltek mindenkit hogy a fél ország nyomja fel a másikat a másik fele meg rá lett szorítva hogy fű alatt intézze.Ez szerintem még 3-4 generáció alatt sem múlik el a fejekből nyomtalanul.
És ez most a kisember szint nem felül.

Amúgy ha valaki szétnéz a nagy minden zöldebb külföldön akkor elámulhat mekkora mutyik vannak multicég szinten.
ha csepel biciklit vettek volna 15 ezerért akkor is fele nép fikázná őket mert zsebbe ment a pénz egy része meg miért pont csepel stb
a kommenteket is olvastad?
Szerintem ciipek
Csak nem dizelben kellett volna....
Áááá,ötven ló is tud durva lenni,csak jól kell csomagolni
"Há mer mér iszik az olyan , aki sosem bírta?! "
" Ha tudod, hogy 20 feles sok , akkor csak hármat igyál! "
Legtöbbször egyedül gurulok én is és az exmeraldával is nagyon élveztem a maga virsli 60 lovával, nem tudok motorozni, de ettől még imádok!
Na, az ami nekem a legkevésbé sem hiányzik. Ha most kapnék valakitől egy kis pénzt ajándékba direkt motorvásárlásra, valószínűleg a kis 48 lóerős Honda CB500X-et választanám. Egyszerűen az passzol hozzám: amolyan szoftos túraenduró-féle, ha sziklát mászni nem is, de legalább normálisabb földutakra le lehet menni vele. Nem túl magas, nem túl nehéz, nem túl erős - és nagyon keveset is fogyaszt. Ja, meg HONDA! Esetleg az NC750X-et....

Tudjátok: az öreg Bogyó bá' nem motorozik, csak "motorral kirándul", szinte mindig egyedül. Erre nem kell drágább gép.
Na csak azérám!
Joaz,csak több power kéne.
Nekem bejövős, mondhatni mocskosul tetszik!
Jó a színe!
Sportcsopper.
Nem csak az enyém is
na most mégsem fehér lett ?
Buták vagytok mint a bogarak!
Azt csak jól eltrollkodtam.
jaj,ne má...tudom,hogy nem volt bazi nagy poén,de leeshetne azért
Maxtormanos vitádra utaltam