Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tegnap biztos mentünk vagy 50-60 km-t,ez hosszú menet volt
Azt garantálom,hogy este senkit sem kellett altatni
Volt egy qrva hosszú iszonyat köves patak felfele majd lefele na az kivette a kraftot rendesen
Fasza menés volt
Nem is elpuhult városi népeknek való
Az a titka hogy beszerzel egy régi lom nehéz endúrót, pár alkalommal beszopsz vele, una lecseréled egy 120 kilósra aztán boldog leszel
100x több élmény mint az aszfalt csíkot bámulni, ahol ha kicsit is jól akarnád érezni magad jönnek a csekkek...
Ahogy néztem a videjokat ilyenekről embertelen fárasztó menet pár Km.Már abba is elpilledtem fizikailag hogy megnéztem.
Kézzel húzzák-vonják át tökön-babon a motorkákat.
ki kéne már próbálnom ezt a szakágat
Amíg a,pöcsömmel nem tudom megvakarni a fülem addig marad a,kéz, mert vakarózni szeretek, egész jó stresszoldó
Egyedül a huskyn volt épeszű helyen a kapaszkodó gyárilag
Ebből a szempontból nagyon szerettem, sokkal innovatívabb volt mint az exc
Ha levágod nem fog zsibbadni többet.
Egész pofás protéziseket gyártanak manapság.
Nekem nincs sok időm s kézzsibbadás is kibírható keretek között van
Erdély meg örök
http://users.atw.hu/pereiarpad...
A neten minden infót megtalálsz!
Azok a "rángatók" ,nem sok helyen lehet megfogni ezeket az endurókat mert a motor súlyát nem bírja el a sárvédő.
Ezért teszünk fel ilyen hevedereket,hogy kitudjuk rángatni ha kell
ez hol van ez?
és mi az a valami a farokidomon,meg a másikon az ülésen? ami rá van tekerve,fogatva,mittudomén
Nekem rengeteg időm van...
Erdéllyel meg lassan leszámolok, lehet a motorozással is, egyre idegesítőbb a kéz zsibbadásom
Annyit nem ér
Inkább ilyesmivel tőtöm a zidőt
Tegnap felmásztunk a Bulz-kő-höz(is)
Én csináltam egyet valami kolompár winettou névvel, csak hogy a napiszaros ribiket meg lehessen nézni
Dettó
Inkább anyázz bammeg!
Most, hogy Dévényi Tibi kijátszotta magát Alsóörsről, talán helyette meghívják.... Ja, nem, oda nem
Remélem jövőre eljön megint kis hazánkba az Iron Maiden, arra valahogy össze kaparom én is...
Nincs lámpa ez nappali motor
Ülés... hol ész TE még lámpa sincs!
Sajnos nincsen fattyém.
Sziasztok!
A támogatásotokra van szükségem.
Az spdsw szervezője egy nyereményjátékot írt ki amire én is neveztem. Ez egy like gyűjtő játék rs kérlek segítsetek nekem
Ülés nincs?