Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egy kis pármilliárdos cikkből mi folyik itt gyöngyösön
ja,ott van némi esély.de amennyit nyertek a milliárdos támogatásával,annyit el is vesztettek...
és vagy 10 éve kínlódnak. legyen szerencséjük...ha mást nem,legalább a 2/3-ot szüntessék meg
Akkó jobbik.
Lesöprik a fideszt,meg van mondva.
Anúgy fej-fej mellett a liberálisokkal.Ha kézenfognak megis lesz a váltás................bár hogy működésképtelen lesz az fix.
Hámá semmise jó neked?
az balos és liberál
Ott a MOMO az már smafu?
túl szűkszavúan fogalmaztam. tudsz. de semmire nem mész vele. mire veszélyes lennél,vagy legalábbis zavaró,azt nem éred meg.így kétfarkú kutyapártként eltrollkodhatsz,talán még jó is nekik,de ennyi.változást hozni kevés vagy.ahhoz vér kellene
Sőt,még pénzt is kapsz rá................sokat.
Laza szabályokkal.
pártot alapítani egyszerű, szerinem ma is több van mint 50
az hogy értelme van-e az már kérdéses
nem tudsz
Népszerű hozzáállás hogy elegem van,mindenki szemét és korrupt.....................csinálj olyat ami nem az.
A parttalan elégedetlenség és utána "valaki csináljon valamit csak ne én mert az macerás" felfogást használják ki azok akik utána nem neked kedveznek hanem maguknak,mert ők veszik a fáradságot és belemennek.
Lehet alapítani pártot,és el kell indulni a rögös úton.Mindenkitől függetlenül.
bármit nevelsz ki a porban,amint bekerül a körbe,megváltozik a helyzet,mert a pártérdek előrébbvaló lesz,mint amiért mi odaküldtük...diplomás,vagy rokon,,vagy bármi...
Na jó de még több kell.
Ma már azok amik anno luxuscuccok azok mamár alap.
Ma index kell a BMW-re is.Holott tudjuk hogy nem.
élünk baszki, és bőség van........
én még emlékszem arra hogy folyt a keverőtárcsás mosógép szimmeringje rá a motorra, de nem kaptál a boltban hozzá mert nem volt, aztán végül valahol pesten lett véve egy másik mosógép mert kőrösön mindig csak hitegettek hogy jövő héten lesz mosógép is meg szimmering is
gyerekkoromban minden szarért pestre kellett menni vásárolni mert itthon kb semmi sem volt
szaros szimót nem tudtál venni mert egyszerűen nem jött vagy ha jött elkapkodták(esetleg adtál a boltosnak egy-két szép lila ady-t és lett egy éven belül)
stbstbstb
és ezek a "bőséges" 80as évek voltak már.......ami azért a 60ashoz képest már szinte kánaán volt
Mindnek van valamilyen cimkéje,de demokrácia nem létezik!
A népnek inkább köteletettségei vannak mint jogai!
Lásd pl. igazságszolgáltatás!
De olyanról sem hallottam még,hogy valakit felelősségre vontak volna mert mi azt akartuk!
Néha dobnak egy -két gyalogot oszt jóvan!
Mindegy,hagyjuk!
Nekem ebben a témában már nincs semmilyen pozitív gondolatom!
Egy halom önkoris vezetőt ismerek akik nem rokonok,Speciel a Gémesi még vásárolt is nálam,már nem országgyűlési de az volt.
amúgy volt olyan államforma aminél simán lehet az átlagpolgárnak gond nélkül élnie.
Ezt úgy hívták hogy diktatúra.
Senki nem pofázott,nem volt bűnözés,mindenkinek volt munkája stb.
Ezzel nem nagyon értek egyet!
Egyrészt mert nem közülünk kerülnek ki a vezetők,hanem közülük ,ha érted mire gondolok?!
Egy diplomázott Magyar gyerekből sosem lesz pártvezér mert nem rokon
Nem azzal van a bajom,hogy ki kapja
Hanem azzal,hogy hagyhatnának élni minket is!
ne röhögtess már vazzeg
egy bmw autó előzésénél nincs index, még megzavarnám a vezetésben hogy mi a szar villog mellette
indexelt?
csak hogy legyen érdekesség is
tegnap este ráelőztem egy bmw autóra robogóval
jó sokat ment előttem kb szűk hatvannal, ami nekem idegesítő, mert csak 4/5 gáz a robesz simán megy 62-vel is
aztán egy lefordulás után legyorsultam mint a szart
a-s rendszáma volt szóval tuti nem fiatal egyed, de a robesz is 95ös szóval az se kiskorú
Na most komolyan,ki az a hülye aki készakarva az ellenfelée gazdasági körét tömi megrendelésekkel?
Bár már hallottam olyat is hogy x% biztos választó kormányközeli,Y-Z-ig ellenzéki és van a választópolgárok KB 40%-a aki a büdös életbe nem megy el szavazni.Na az ellenzék összeadva a nem választókkal pont 525-on áll tehát kormányváltást akar a népesség több mint a fele.
Szerintem pont fordítva.
Olyan az ország vezetése amilyen a népesség hisz ők nevelik ki magukból.
Nem valami kádban egy svájci magánklinikán növesztik őket.
mutass egy országot ahol nem a főnök rokonai kapnak több kedvezményt mit a többi nép