Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem irigykedek, csak egy cseppet nagyon !! De majd Ti is megéritek , ha addig el nem visz a kankó benneteket!
ne irigykedj öreg, nem olyan nagy öröm ám a foltos farok.......
néha nyomom a küldés gombot aztán megfagy minden, és 2x küldi egyszer volt hogy 3x ment el
és néztem a sonyval is meg a huaweivel is mindegyikkel szokott hibázni, widi mobilnet minden
szóval nem az ény készülékemben van a hiba
Jó estét , meg söröket tebelétek is nedves motorostársak!! Remélem kihevertétek azt a csúnya nemi bajt, amit beszereztetek a multkor ?! ?!
de most akkor csak egyszer írod be ezt a hsz-t?
Jött utánam semmit se látott ...
Megreptettem úgy a vasat hogy szállt vagy 4-5 métert ám szép nagy porfelhőt csinált
Rendes volt a haver mert utána elvitt a kórházba kaptam fasza gipszet egy hétre utána meg még ötre
Utána 5 hét gyófytorna és újra tudtam járni bot nélkül
De a 3. Hétem már felmásztam a motorra hogy menjek egy kis földesutas karikát ekkor hajlott már a térdem annyit hogy tudtam váltani
F@sza haverjaid lehetnek....
a mobillal még nem volt ilyen gondom,én azt hiányolom,hogy oda lehetett ugrani a megkeresett hozzászóláshoz
Parkinzonkóros getyó vagy!
Fasz kivan már evvel a duplázással
Egy rakat fos lett a sportmotor mobilos része
te nagyin éled ezt a dupla kommentelést,mi?
Nyaki problámák 1x fejreálltam a,szántásban a ténéré rámesett, haver elgázolt stbstb
Azóta olyan 70 fokban tudom fordítani a fejem jobbra balra, pl hátranézni se tudok
Nyaki problámák 1x fejreálltam a,szántásban a ténéré rámesett, haver elgázolt stbstb
Azóta olyan 70 fokban tudom fordítani a fejem jobbra balra, pl hátranézni se tudok
Tudom mi mire képes, nekem ha elborul az agyam akkor mindenre
Egy kisgépes napit végigszenvedtem a ténérével utána 2 napig menni se bírtam néhol kerék tengelyen felül ért a víz a vödörnyi kövek között....
Most már csak a fagyizó előtt leszek májer
addig nem mertél menni az M6-oson,mi?
Nem lehet, hogy alagútszindrómád van volt nekem is a kisujjamba azt egy hónapos intenzív vitaminkúrával elmúlt.
Na jó lehetne menni helikopterrel is.
Minden nagyképűség nélkül,ahol egy 5.1 Sherco alul marad egy LC 4-el szemben,ott a rider a gyenge pont.
Ahol tegnap mentünk ott biztos nem akartál volna jönni a a ténerével.
Nem téged minősítelek,ha nem a tehén képességeivel vagyok tisztába.
Amúgy az úri huncutságot a hátizsákos dologra válaszoltam
Azt azért hozzátenném hogy ahol az exc 500-525 alig bírt felmenni és a sherco 5.1 megfeküdt én simán felmentem az lc4-el
Szóval nem vagyok se kislány se buzi, csak megrokkantam....
Bár a ténérével is felmentem olyan helyekre ahová senki se bírt követni, de ott kellett hagyni cserébe egy fékkart meg némi festéket a tankról
Felfelé nincs baj, én csak lefelé félek
Az kislányoknak való úri huncuttság
Volt olyan napunk régen hogy egész nap nem fogyott el 2,5 liter benzin, valakit örökkké tologatni kellett
Na ekkor körvonalazódptt bennem hogy ahol le kell szállni a motorrról én oda inkább el se indulok
Volt olyan napunk régen hogy egész nap nem fogyott el 2,5 liter benzin, valakit örökkké tologatni kellett
Na ekkor körvonalazódptt bennem hogy ahol le kell szállni a motorrról én oda inkább el se indulok
Mert bénák
De ménem mentek csak úgy gyalog,hátizsák fel oszt hajrá,muszály 120-150 kg-s motookat is felcibálni?