Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Biztos. Legalábbis itt a hanyatló nyugaton ha van egy baleset, akkor másnak megírja az újság, kielemzik, meg hasonlók...
Téged elengedtek?
Pataky Attilát igen 😅
Antifa treninges tarisznyarákok.
Biztos vagy te ebben???
Liberálisok. 😆
Anarchista halak voltak, akik nem akartak lifttel menni 😁
Inkább a gyurcsók, meg a soros
Miért nem? mi titkos ebben? Máshol ez az elsö, hogy elolvashatod, hogy mi történt...
Akkor az UFO-k voltak. 😆
Egyébként sem fogják elénk tárni a hiteles vizsgálat eredményeit.
A kiskörei balesettel kapcsolatban rossz nyomon jártok.
Ne menjünk bele a találgatásokba!
Apropo,te voltal horvatban hetvegen?
😲
Én szeretném tovább olvasni, kíváncsi vagyok a bővebbre.
Röviden ennyi? Kérjük a hosszú verziót! 😂
Mondjuk azt megértem, hogy te a borítékos, minimálbérre jelentett alkalmazottaiddal és számla hiányos működéseddel nem veszel részt az MNB felmérésekben 😂 jobb is, mert itt most nem wc papírról, lisztről meg hasznalt alsogatyakrol van szó 😂
Attól mentsen meg a jó isten 😂
Ezek szerint vagy nem értetted meg, vagy csak a szokásos paneleidet adod elő 😂
Azért érdekes, hogy az egekbe magasztalt Matolcsy, most le van hülyézve… pedig anno a könyvét is megvetették nagy számban az állami intézményekkel… 😂 hát mégsem olvasta senki? 😂 lehet érdemes lett volna mégis…. 😂
A vízturbináknak is van egy hajtóműve, nem? Áttételen keresztül hajtják a generátorokat. Ott is lehetett túlhevülés, valami megszorult csapágy, tengely miatt, aztán az olaj az ég, ha felizzítják.
Így van...Akkor inkább egy jó APS-C-s váz, már iszonyatosan jók, és azokhoz árban fele egy jó objektív.
Mégis az van, hogy nem telik rá való objektívekre?! A 28-70, az arra való, hogy el tudják adni, a vevö ki tudja próbálni. Másra nem.
Ebben milyen igazad van.........és sok ilyen van, ezek meggyőződésből szavaznak hogy másnak se legyen jobb ha már ők ilyen full.tehetségtelenek az élethez.
meglesz(meghajlós) villanydákóval viszem tavasszal8meghajlós) /ha nem visz el addig a 3-ik oltás/ (kuncogós)
Neki nem(ujjával nemet mutató) pont ezért várja,hogy beszopjon a többi 😂
inkább belepisálok a konektorba bogyesz 😂
ezeket én is kapom meg ki is törlöm a francba