Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Amúgy én is elutaznék buszal, mert a tökömnek van kedve vezetni reggel sötétben, meg forgalomban. Csakhát az 3x annyi idő. Úgyhogy alapból a tömegközlekedés is sok helyen szar.
lehet mondani példát elég sokat. A szörnyű az, hogy közben babakocsival 5 megállót inkább gyalogol a kis család, mert a 20 éves, magas padlós Ikarusra nincs másik utas, aki segítene feltenni a kocsit

káár-káár-káár
mondanám, hogy mennének legalább ilyenkor tömegközlekedéssel, de manapság a villamos sem biztonságos, kb minden héten próbál egy kocsi erőt mérni a nagy sárgával
gyere az autópályán délután 4 körül az osan lejárónál...
ja, úgy igen, igen ( nekem megvolt reggel a 85 hungárián )
Obi-Stadion pénteken délután fél 6-kor 30 perc
Meg a lófaszt. Pár éve még állat módon lehetett veretni kőszeg-szombethely között, ma meg 60-70-el szüttyögök a melóhelyre, mert telítettek az utak.
Van pénz, ha éhen hal is a család, de kocsi az van. Kettő is.
Mondjuk én városon kívülre gondoltam. Városban 30
Látszik hogy romokban az ország és a farkasok is éhen haltak akkora szegénység van.
Fehérvár is kritikán aluli
Itt is ugyan ez van. Ha eső, akkor +10 perc eljutnia melóhelyig. Nameg a balfasz lát két csepp vizet akkor már 60-al megy az egyenesben.
már a kisebb városok is ilyenek
Mi lesz, ha hó esik?
Édesnek nem mondanám.Az agyhalott zombi a legjobb szó.
pesten katasztrófa az esős nap, ha esik nem tudnak elmenni 200métert a buszig, ennyire édesek a pestiek hogy elolvadnak?
Sajnos csak H2O.
De minden hülye előszedte a kocsiját.
az
az aranyeső?
Faszé esik?
jó reggelt, de jót motoroztam belefe jövet melóba esőben
Az arany elvakítja a szemed
Nemelyik zx 6 on vagy 636 on mintha az lenne.
Vagy csak aranyszínű.
De legalább szórakoztatóak a videók. A TL is jó volt. Igazi kotvány szart vittek oda hozzá Ment a fika rendesen.
azért láttam én már tokicot zx10r-en. Nem tudom a nissint melyikre rakták pontosan. Meg, hogy egyáltalán jobb-e.