Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ismerek olyat Móvári húsz panelja van kiadva... hát ja nem vagyunk egy kategória.
Mert nem oda kell menni ha olcsó ingatlant akarsz. menj máshova. Valahova ahol soka putris cigó, és nincs munka
Néztem ingatlanokat, Mosonmagyaróvár-on egy szemet nem olcsóbb semmi,és nincs is.Se albérlet se eladó,ami jó azt viszik mintha ingyen adnak.
a fenét dupla 15 milla felé egész sok lakás van, sokfelé, akár 40nm felett is. és pl kecskeméten se olcsóbbak csak olyan 10-20nm-el többek
én ha költöznék csak bp, máshová semmi értelme
katonaságnál ezzel basztuk fel az agyukat legkönnyebben
bár volt egy csávó Nyíregyháza mögül,az azt mondta itt Fváron,hogy idehozzák az embert az isten háta mögé katonának
végülis nézőpont kérdése
Le menel pöstre nem pedig fel!
mit na végre?
Na vègre. Mert ugye arra folyik a Duna.
kétszer annyi a lakhatás,ha bérelsz,ha veszel. nem is beszélve ilyen parkolási anomáliákról.tudom,a bérek is magasabbak,de úgysem tud mindenki odalent bp-en dolgozni...
pl haver inkább odaköltözött a melóhely mellé hogy ne kelljen 3x átszállni
meg lehet mindent oldani okosba ha akarja is az ember
egy része fel van túrva építés,felújítás végett. azt mindenki kikerüli.terhelve ezzel a többi járható utat. nagyon kevés az opció.vagy kerülsz ekkora városban simán 10-15 kilométereket. nem beszélve a kihagyhatatlan részekről,mint híd,rakpart,körút...
mindegy,nekem nem gyerebe
vannak részek amik szarok, azokat el kell kerülni
Tokico, nissin szerintem egy kutya.
A jo féket a brembo képviseli.
De kis fasza macskaszem van hátúl.
kibaszott méhkas. egy vízfej...
ugyanmár
szerintem meg pont az a fasza hely. ott van minden helyben, egy csomó nyugisabb kerület van, lassan kitakarodik minden idióta cég a szélére aztán tök jó hely lesz
mindenképp olcsóbb 10 ezer aztán 1 hónapig lehet utazni, nem kell a kocsit leamortizálni a tömegben mincs lekoccolt indexbúra benyomott ajtó stbstb
én is inkább járnék busszal vidéken de nincs járat amivel lehetne 3 műszakot nyomni, pedig sokkal ocsóbb lenne
nekik is,csak nem veszik érte
Vannak akik a gixerezerre is dobozt tesznek. Biztos működik
Ott igen, bár nekem az a város élhetetlen.
az NHX-emen volt egy doboz hátul,mikor megvettem.
ha elengedtem a kormányt,pár tíz méteren belül elkezdett szitálni. leszedtem a dobozt,kisimult a dolog. nem tudom ezzel milyen lehet
nem kő vele sietni...
bp-en pont hogy gyorsabb lenne,meg talán olcsóbb is...
Utasháttámla is van. Tisza goldwing.
Méghogy a sportmotorral nem lehet túrázni...