Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

20 év...majdnem együtt szereltünk fel. Most elment buszozni,mert már nem bírja a vezetőséget
Mondjuk neki így több lesz a lóvéja...de akkor is!
Láttam ebből szépet, de ez rusnya.
Ezt véletlen nem nekem akartad írni?
Ez hülyeség! Az evés ivás létszükséglet, a motorozás hobbi! Viszont hogy egy telefonnal járj mindenhova az betegség. Mert te gondolom csak és csakis akkor viszed magaddal, ha fontos... Hagyjuk már. A telefon ugyanaz, mint a facebook. Van előnye, de inkább káros, mint hasznos. Mind mondtam csak az védi ennyire a mobilt aki egy ratyedli szerencsétlen függő.
Á nem...szerencsére mi nagyon jól elvagyunk. Szeretjük ezt az országot.
És nem az anyagiak miatt...
Hát ja.
Nekem is másod és harmadik állás is.
De kell a pénz
Gyöngyösön?
Nem játszik
Soha nem a pénzért csináltam.
Nagyon szép hivatás,de időm is marad rengeteg másra.
De már most el lehet mondani,hogy szinte mindenkinek a Tűzoltóság a másodállása. Hárman mentek el megint...
Vagy csak debrecenben jobb fizu jár a lánglovagoknak mint gyöngyösön
na jóvan na azt hittem dolgozni voltál kint De hát ezek szerint te is állod az én mondásomat, dolgozzanak a szegények
Meg jó a maszekod
Mert a tűzoltó fizetésből nem futná
Ennyi kvarchomok nincs a szaharaban se.
Mondom..üvegeket visszavittem
Es meg KTM is lessz.... Wazze..... Aze na.... .
Ausztráliában a feleségem keresztapja lakik kint. 56-os.
Meghívtak nászútra anno. 1 hónapig voltunk kint. Bangkok -ban volt az átszállás és ott is eltöltöttünk pár napot.
Amerikába egy barátom csaja volt bébiszitter,aki meghívta a havert hogy menjen ki hozzá. Ő meg egyedül nem akart,így megkért hogy menjek vele.
Természetesen az amcsi családnak kellett meghívni minket,de nem volt gond. Ott 1,5 hónapot voltunk. Elmentünk ejtőernyőzni ,és mikor magunk után össze hajtottuk az ernyőt,ki volta akadva. Felajánlották hogy ha hajtogatunk nekik napi 2-3 órát,ingyen ugrálhatunk amennyit akarunk,illetve kaptunk pénzt is. Úgyhogy még hoztunk is haza lóvét. Japán is megvolt...de az családi nyaralás...na meg a környék összes országa. Imád a nejem is utazni,meg én is. Mostanában picit vissza kellet venni,mert a gyerek pici volt. Idén már viszont merjük vinni hosszabb útra is.
Ebben a topikban nem tapasztalatokat, hanem rögeszmét szoktunk cserélni....
Azt föltétlen Telóra el ne feletsétek leszedni akármi légyen is az ez nagyon fontos
Mivel Windows alkalmazás...
És igen...a pc-be belerakják ,mert irodai alkalmazás.
De telóra le kell szedni.
Ennyi
Ausztráliába? Amerikába? egyáltalán du ju szpík idegen?
Mit kerestél kint ha tényleg kint voltál miért jöttél haza? Persze én mindent elhiszek amit te mondasz, de az egyik rokon csaj pl. ausztráliába csak házasodás utján tehette be a lábát ott nem fogadnak mindenkit tárt karokkal még tűzoltó igazolvánnyal sem
Azeggyikben sok a hulye kenguru a masikban meg a dagadt redneck.
Minekmenni oda?
Ha tudsz itthon motorcsonakban bebaszni mindennap kegyetlen modon?
Öregszel papám
Lehet több országot bejártam mint te,de ha te mondod biztos így van
Most munkahelyen vagyok...netezek...mert nem nézek híradót,se valóságsókat.
Az ha tapasztalatokat cserélünk valamiről,most az lehet motor,telefon,pina...bármi,szerintem nem gond.
Ezzel is okosabbak leszünk,vagy nagyobb lesz a rálátásunk bizonyos dolgokra. Engem sem érdekel sok minden,de elolvasom ha ráérek,vagy meghallgatom. Hogy miért? Mert ha kiszabadulok a 10 nm-es szobámból és visszamegyek Ausztráliába vagy Amerikába,ne nézzenek egy hülye begyepesedett bunkónak....mert hozzá tudok szólni,de ha nem is,legalább tudom miről van szó
Ez így van Kanyarogni bringával is lehet. Ha arra lett volna igényem, hogy kanyarogjak akkor elég egy bicaj vagy egy jobb roller
Nagyvérű motort száguldozni vesz az ember legalább is én A gyorsulás, a végsebesség a teljesímény és az erő nyűgöz le egy motorban nem az, hogy jaj jaj láttátok a térdkoptatóm már majdnem hozzáért az azfalthoz
6 telibe üres autópálya. Nálam a teljesítmény erről szólt nem egy kiépítet pályán körbe-körbe motorozni ahol el sem lehet váltani 3-ig.
Persze ezt is próbáltam többször is engem nem nyűgözött le. Pl. van olyan férfi aki a saját neméhez vonzódik én szerencsére nem vagyok ilyen de elfogadom,hogy ilyen is van
a vindózba alapból benne van de az almás pc-ben is