Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

https://infostart.hu/belfold/2...
Ezt meg hogy a fenébe hozták össze?
Mai konzekvencia: pipi belekóstolt az ingatlan bizniszbe, F2 azé fizet sok szja-t mer kurva sokat keres, ini meg azé nem mert ugyanezt hét év alatt sem képes kitermelni, az igazi motoros az a főratyi másik nickkel, ehhez képest Zoli napzáró videója tök normális.....akit meg kihagytam semmi érdemlegeset nemötett hozzá a mai naphoz
Ma nagyon sok szart összehordtatok itt
Mi a fasz van? Veletek mindig van valami baj-yay-yay
Jaj-jaj-jaj-aj-ja-jaj - YAAY-YAAY-YAAY
Minket akar minden csaj - a csapatom raj-jaj-jaj
Jaj-jaj-jaj-aj-ja-jaj - YAAY-YAAY-YAAY
Szép a nap!
Sötét van!
Igy a nap vegere, kocsog autos....

http://youtu.be/DDUya_tlV_8
nem mi mondtuk
Ez hulye kerdes volt, persze, mint az ejtoernyos, tudod. Ép gepbol ép ésszel nem ugrunk ki.
Gyerekek...az összes tűzoltó hülye?
még nem vagyok 100 %ig biztos benne lehet előszőr nem így nyitok holnap reggel a kikötőbe
Először összezavarom keresztkértésekkel, abba úgy is belebukik mint bárki az igen, nem fehér, feketébe Ha csak kiejti a száján, hogy szélvédő indul a májgeri
mondhatni egy nyelvet beszélünk....
Nyugodtan rugd tökön a ferit.
Persze hogy mindenkinek a k... annyat.
Ez termeszetes.
ma 20 perc alatt elhasznaltam 3 rud mugyanta ragsztorudat a kocsi alatt, szal kemeny vagyok mint a kad szele es merges.
Honnan tudod, hogy most műgyantáztam
Bazmeg, ha kiderül hogy te vagy a kikötőszomszéd Feri én biztosan tökön rugdoslak, hogy szándékosan ilyen hülyének tetteted magad
ma volt nálam a könyvelő...... szerinted? ma nagyon ebbe a hangulatba kerültem....
Hát nektek semmi sem jó?
akkor neki is a kurva anyját.... megy ez ma nekem.....
Vagyis beultel a mugyanta motorcsonakba es merevre ittad magad, ez a nomadkodas?
Hosszu es szovevenyes.
Bar szerintem csak siman emberi viselkedestan evezredekre visszamenoen.
Amugy egy biro, regen o volt a legfelsobb birosag elnoke. Regi vonalas szoci, anno senki nem lehetett enelkul ilyen beosztasu.
No persze hogy megszuntettek a posztjat es sajat embert tettek be helyette. Mindenki ezt tenne es ezt is teszi amiota vilag a vilag, az ipse besertodott, most amit tud sajtoperek, becsuletsertesek az ellenoldalnak itel.Mint a mellar es a tobbi kormanykozeli aki nem talalta meg a sajat szamitasat, nem kapott helyet penzt paripat mert kigolyoztak vagy barmi nyugje van az nem a magasztos eszmek miatt fordul az ellenfelhez hanem sertodottseg es penz miatt. Altalaban szerenyebb kepessegu bohocok. De ez mindig igy ment, nincs ebben semmi rendkivuli.
Lehet bár maximum arra, hogy ide beengednek ájkú szint teszt nélkül bárkit Ha lenne ilyen te maximum sok pénzért bérelhetnél egy topicot, hogy bérleti tulajdon érintettség okán egyáltalán írhas a sportmotorra
hát hogy a békák kuruttyolnak-e nem tudom. Egész életembe vadvizek környékére jártam nomádkodni. A békák kb. egy évben egyszer zavarnak amikor a nászuk van akkor olyan hangzavar van, hogy nem hallod a saját gondolataidat. Itt szúnyog Nagyobb lesz a permetfelhő, mint hirosímában Aszt ahol nincs szúnyog ott béka sincs
Az meg ki a tokom?
Mindenhol.