Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mikor megálltunk Tihanynál akkor kerestelek, de nem találtalak...
Kicsi a világ! Én is örültem!
A visszapillantóba nézem mondom bakker én ismertem még régen egy XX-est... motor kinézet stimmel, ruha is sisak is... mondom megpróbálom hátha... jó sokáig jöttél mögöttem aztán leelőztél... aztán utána mentem melléd mondom próba szerencse és hát bejött
hatalmas élmény volt újra látni és váltani pár szót
Persze! Miután bemutatkoztál! De tényleg, én is kiszúrtalak!
Sziasztok régen látott ismerősök!
djtoci nem gondoltam volna h. összefutok épp veled ennyi idő után a felvonuláson, de nagyon örültem neki

ui: ugye megismertél...
Ingyen reklám
Látsz valami érdekeset a videón? http://youtu.be/uboaZTrnBm4
Ne bassz!
Mindjárt megnézem az elsőt, mert most csak a másodikat néztük!
köcsög audis leszek
Visszajövünk a nyaralásból, és majd hívlak. És ezt vedd fenyegetésnek! Végül is elengednek motorral? Vagy egyedül én leszek kemény motoros?
Tesódat láttam, meg talán téged is
Sőt, Robiról kép is van ama elsőnek feltöltött galériámban.
semmi újdonság, péntek reggel indulunk
Látod-látod! Velem kellett volna jönnöd. Sebaj! Majd ha megyünk az Alpokban, ott velem jössz, és nem leszel vizes! Apropó! Tudsz mondani valami újat a raft túráról? A jövő hét végén megyünk nyaralni, és nehogy akkor derüljön ki valami pici-apró betűs részlet.
Én is itthon. A tököm is vizes lett
Én itthon. Nem láttalak, pedig nagyon kerestelek. És az esőt is sikerült elkerülnöm...
Én 1Ore lecsavarok Ajkára, ott összegyűlik egy kisebb csapat, aztán vissza (nem vagyok bolond, csak már régen motoroztam ) utána le, ott nézegetjük a gépeket, majd mikor elindult a menet, egy hátsó úton átcsavarunk Tihanyba, ott beülünk egy út menti csehóba egy KV-ra aztán végig nézzük a menetet, nem hiszem, hogy beállok.
gyalog
OK! Mivel jössz? A scooterrel? Csak azért kérdezem, hogy melyik motort vegyem elő.
holnap 11 körül hívlak:)
Szerintem én fél12.kor indulok itthonról. Aztán valahol Csopak előtt becsatlakozok a menetbe.
te anyukádat? azt tuti nem:)
Mamát is hozod?
Nemtom. Mondjál valamit Nagyvezér!
holnap mikor és hol?