Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A munkába megdögleni szar, dugás közben bizonyosan jobb
Bár a végeredmény ugyanaz....
Pesten meg álláshirdetést se találsz, mert felön a sok vidéki szarért hugyért elvállalja a munkát, mert a purgyénak és a disznóknak enni kell adni.
Inkább valami jóba (zabálásba, baszásba) dögöljön bele az ember, mintsem a munkába.
Igaz, Ini?
mondja a gyurcsótány a tv-ben de jó lenne ha bp olyan lenne mint bécs vagy párizs. Visszakérdeznek csak a múlt héten 3 terrorista merénylet volt, ezt akarja?
Végre kijózanodtál a disznótorból/pecából. ☺
Ha ügyesen csinálnák már régen euro lenne és 2000 eurós minimálbér. Neked is jobb lenne többet tudnának tőled vásárolni.
g=k Karcinogén
Füstűtt szalonna meg füstűtt csülök/sonka. A füstölés garcinogén vagyis rákkeltő, a szalonna pedig a koleszterinnek jó
Ha ezt ebben az évben mind bevered a nagy könyv szerint neked annyi
R.I.P
Ez a lényeg
Nekem egy i5 proci meg 4gb ram van a laptopban
És ha nem csinál semmit akkor is kb 30%-os az eszközhasználat
Ha már megy egy böngésző meg egy 360as youtube valami máris 60% felett járok
Ez a bosszantó hogy ha,nem csináldz semmit akkor is pörög minden
Anno a régi compaq laptopon a linux egy órával tovább bírta akkuról mint az xp-ről
Nekem elég volna valami w7 lite is negyed annyi erőforrás használattal
Nekem egy firefox meg egy vlc kb ki is,meríti a laptop használatot
Na ezért lenne jó a linux.... de az sem olyan mimimal mint régen volt
Sajna xp-re semmi driver nincs kipróbáltam mert simán visszatérnék rá
Én a sima 3.1-gyel kezdtem anno, - rövid kísérletezést a (parancssoros) Linux-szal leszámítva - mindig is Windowst használtam: munkára, játékra, mindenre. A fél életemet a számítógép teszi ki. Eddig mindig volt gond az egyes újabb Windowsok megjelenésekor, de még mindig megoldották a frissítésekkel, hibajavításokkal. Linux-ra nincsenek meg azok a programok amiket használok / használnom kell / használni szeretnék (az OpenOffice nem valós alternatíva - kompatibilitási okokból).
Az IOS viszont teljesen ismeretlen előttem, de nem is vágyom rá.
Mind jó... látod, hozzá tudsz vele szólni a fórumhoz, másra meg nem kell
A W10 nem a "legjobb, legstabilabb" vindóz, csak a legutolsó... azért írom ezt, mert látom, nem jött át neked...
Anno a 98 egész jó volt, bár oda kellett még némi angol tudás ha valami "extrát" akartál
Az xp is jó volt, bár most a w7 majdnem jó
Egyedül ez a "sajátgép" kezelés ami nem tetszik
Melyikre gondolsz?
Régen az ubuntu volt a kedvenc de a,mostani egy katasztrófa
Akkor javasolnám, hogy maradj a 3.11 mellett. Na jó, engedékeny vagyok, tehetsz fel Win95-öt is.
Mindig az utolsó a legjobb Windows - csak én szkeptikus vagyok, mert ezt a dumát 25 éve hallgatom (fiatalok kedvéért, a windows for workgroups 3.11 óta)
van linux,semmi baja,stabil,no vírus,mindent élből kezel,stb
én nem bántam meg.
az viszont igaz
fiatal vót...meg amúgyis semmi baja
ott vót a kóbász,de az mán a fagyasztóban van
nekem az office félhivatalos, nem az enyém hanem céges mennyiségi licenc
játékom sosem volt jogtiszta de nem játszok már sok éve azt hiszem a tomb raider4 volt az utolsó amivel játszottam pc-n
a linuxon agyalok, mert már semmi win alkalmazásra nincs szükségem, de azok is már túl buzisak lettek
10 éve még voltak egész egyszerű letisztult disztribúciók
A meló miatt kénytelen vagyok jogtiszta programokat használni (megvette a cég - maga a dolgozós gép viszont saját zsebből van), nagyon kevés, ami "virágbolti". A játékaim is mind jogtiszták, igaz, 6-8-10 éveseket szoktam begyűjteni, amikor már 2-3 ezer forintért meg lehet venni őket (összesen van vagy 5 db, csak a Crysis sorozattal játszom, nagyon ritkán.)
plusz egy sunyi geci progi
esetleg akkor jó ha minden szarod eredeti jogtiszta
bár nekem eredeti a win7 de akkor se cseréltem le ingyen amikor lehetett volna
Én nem torrentezek, erre nem tudok mit mondani. Ezek kívül viszont szerintem a 10-es a legjobb, legstabilabb Windows, munkára is.
Én visszaraktam a winfos7-et a 10 helyett, mert harmadszor tűnt el az összes torrentem frissítés után bassza+!