Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egy nő elviszi a macskáját az állatorvoshoz, mert úgy veszi észre, hogy az állat rosszul hall. Az orvos megállapítja, hogy a macska fülét benőtte a szőr, ezért nem hall rendesen, ezért azt tanácsolja a nőnek, hogy vegyen a gyógyszertárban szőrtelenítőt, azzal kenje be a macska fülét.
A nő bemegy a gyógyszertárba és kéri a szőrtelenítőt. A gyógyszerész odaadja és közben elmondja a tudnivalókat:
– Ha a hónalján használja, utána két napig ne használjon dezodort!
– Nem a hónaljamra kell – mondja a nő.
– Ha a lábáról szedi le a szőrt, akkor két napig ne hordjon harisnyát! – adja a tanácsait a gyógyszerész.
– Nem a lábamra kell – mondja a nő türelmetlenül. – A cicusomnak viszem.
– Ó… ez esetben két napig ne üljön biciklire…
Igyekezzé, me szétszaladnak mire oda érünk.
Dzsimikém mikor megyünk a kiszáradt duna mederbe kagylót szedni?
De ez nem vicc.....
Ezek szerint a gyerekkel ment k.rvázni az apuka....
Egy fiatalember elmegy gyónni.Nagy az én bűnöm tisztelendő atyám,a hétvégén lakodalomban voltam,és összejöttünk az egyik koszorúslánnyal,és nem tudtunk parancsolni bűnös vágyainknak.Ejnye fiam,tudod hogy bűn a paráználkodás,de ami megtörtént,az megtörtént,mondj el három Miatyánk-ot,és elfelejtjük.Na de tisztelendő atyám,én a másik koszorúslánnyal is megtettem.Ó te szégyentelen,hát mondj el három Hiszek egy…-et is.Csak az a baj,hogy…Te fiam! Csak nem a menyasszonyt is?De tisztelendő atyám őt is.Kiugrik a pap a fülkéből,lekever egy hatalmas pofont.Te piszok csirkefogó! Ilyen jó lakodalomba miért nem hívtál meg!
+1vicc:
Fiatalok gyónnak nagy ünnep előtt. Bejön egy fiú, sorolja a bűneit és közéjük illeszti:
– Hegedültem.
A pap nem érti, de nem szól közbe. Amikor végzett, elégtételt szab ki, feloldozást ad, elbocsátja. Jön a következő fiú, és ő is említi a “hegedülést”. Ez így megy tovább, mikor betérdel ötödiknek egy lány is:
– Atyám, meghegedültek.
A pap kilép a gyóntatófülkéből:
– Vonósnégyes, vissza!
De jó is volt a szekér...a kézi földmunka...a Trabant....stb.
...A régi jó dolgokból mára már nem maradt semmi...
Régen még voltak nagy öregek..ma már az öregek sem a régiek
ne tetézd...
Hát igen: régen minden jobb volt.
Állítólag a mostani zöld nem olyan mint a régi vicces cucc
Hát, ha itthon is legálisan szíjni lehetne a kendert - egyszer biztosan kipróbálnám....
Kender? Mert akkor jobb ha nem gyújt rá, max egy nótára
Mi van akkor, ha még szakálla is van?
eleve az szar ha egy motorosnak bajsza van....
A tetű a motoros bajszán sztori az szarabb
nem, nem szarabb....
Van szarabb is, tessék: