Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A feminizmus addig tart, amíg a befőtt tetejét nem kell lecsavarni, vagy a hűtőszekrényt nem kell felvinni a negyedikre
Hi!
A kubai alkotmányban Castro hatalomra kerüléséig benne volt szó szerint:az asszony egy tárgy
Azt nem gondolom mert hát azért 100 évvel ezelőttig azért eléggé el voltak nyomva jogok nélkül és ez nekem sem tetszene, de mára már azért errefelé eléggé szabad mindenki és ilyen fasságokkal már tényleg csak az foglalkozik aki nagyon utálja a másikat.
ez a feminista szarság nem onnan indult ki hogy valaki elhitette velük hogy ők is annyit érnek mint a férfiak?
szóval ez az egyenjogúságos akármi dolog
A vadfeminik simán férfigyűlölők ahogy vannak nőgyűlölők is, pl. fogalmam sem volt, hogy egyáltalán létezik akkor barom mint ezek: http://index.hu/kulfold/2018/1...
azért ez kicsit sántít
mert ha építek egy hóembert vagy éppen mást és bárki beszól akkor előveszem a legfinomabb modorom és csak annyit mondok nekem ez így jó, ha nem tetszik akkor csinálj másikat
nem mondom hogy a feministát addig verném amíg a lapát nyele ketté nem törik amit utána a buzik nyakába tudok tolni és így tovább
szóval nem mondom mert én egy ilyen visszafogott nyugis béketűrő egyén vagyok

amúgy ezekre a szikkadt picsákra(értsd: feministák) eléggé haragszom
mert értem én hogy egyenjogúság, de ha a buszon felállítok egy nőt hogy nézd már meg b+ mekkora hasam van és ezt nem könnyű a mozgó buszon tartani ráadásul eléggé fájnak a lábaim akkor boldogan átadja a helyét?
Sajnos túl életszerű már!!!!
az utasodnak láthatóan nem ez a véleménye... te meg, mint szolga, ne panaszkodj, tekerj...
Elgondolkoztató.
És ha bele gondolunk, találunk is példát a környezetünkben. Ha mégsem, csak a híradót kell bekapcsolni ugy 2 perc erejéig.
Az ázsiai kimaradt....
Mondjuk a nigger még mindig előbb van mint a sárga
Mivel az óceán felett repülnek, a legközelebbi leszállópálya több órára van, így a pilóta ezt mondja az utasoknak:
– Hölgyeim és uraim! Sajnos úgy néz ki, hogy le fogunk zuhanni, amennyiben nem szabadulunk meg egy kis túlsúlytól. A stewardessek már kidobtak minden felesleges tárgyat, de ez is kevés volt, így az utasok közül is fel kell áldoznia magát néhányuknak. Van önkéntes jelentkező?
Néma csend.
– Akkor valamilyen tulajdonság alapján kell választanunk. Mivel szeretnénk elkerülni a rasszizmus látszatát is, ezért ABC sorrend szerint fogunk választani. Kérem, álljanak fel az afro-amerikaiak!
Nem áll fel senki.
– Akkor kérném a barna bőrűeket!
Ekkor egy kis színes bőrű fiú megkérdi az apját:
– Apa! Én eddig úgy tudtam, hogy mi afro-amerikaiak vagyunk. A bőrünk is barna, miért nem jelentkeztél?
– Kuss, kisfiam! – mondja az apja. – Mi itt most niggerek vagyunk!
Kommentek
“Az éjszaka havazott.

Reggel 8 óra: építettem egy hóembert.
8:10 Egy feminista arra járt és kérdőre vont, miért nem egy hónőt építettem?
8:15 Építettem egy hónőt.
8:17 Feminista szomszédom szememre hányta, hogy a hónőnek nagy mellei vannak és ez másutt is tárgyiasítja a hónőket.
8:20 A szomszédban élő meleg pár kiborult és rágta a fülemet, építsek ehelyett két hóembert.
8:22 A transznemű férfi...nő...személy kérdőre vont, miért nem építek egyetlen hóembert, levehető részekkel.
8:26 Az utca végén lakó vegánok panaszkodtak, hogy a répaorrt nem lehet hóemberek dekorálására használni.
8:28 Rasszistának neveztek, mert a hóemberek fehérek voltak.
8:30 A szemben lakó muszlim úr követelte, hogy a hónő viseljem burkát
8:40 Kiérkezett a rendőrség, amiatt, hogy valakit megsértettek
8:42 A feminista szomszéd ezúttal a hónő kezében lévő partvis eltávolítását követelte, mert ez a nők háziasszonyi szerepét jelképezte.
8:43 Megjelent az önkormányzat emberi méltóságért felelős tisztviselője és megfenyegetett, hogy kilakoltatnak.
8:45 Előkerült az ABC tévé stábja és megkérdezte, tudom-e a különbséget hóférfi és hónő között? Azt feleltem, hogy a hógolyók, és most már szexista is vagyok.
9:00 Szerepeltem a hírekben, mint terroristagyanús, rasszista, homofób, érzékenységeket sértő személy, aki a zavarosban halászik kedvezőtlen időjárás esetén.
9:10 Faggattak, van-e tettestársam. Gyerekeimet állami
gondozásba vették.
9:29 Szélsőbaloldali tüntetők, akik az égvilágon minden miatt sértettnek érezték magukat, felvonultak az utcánkban és lefejezésemet követelték.

Tanulság: nincs. Hacsak az nem, hogy Ilyenekké váltunk"
adhatnátok kölcsön bringát a bubi elég vacak
Mi most indulunk a margaret ájlendre
Érdekes innen nem is tűnik veszélyesnek, ugye nézőpont kérdése..
Én meg mínusz 5 percig
Ez előreállításnál lehetne aktuális.
Jelenleg vissza kellett állítani, vagyis már rég befejezte, mielőtt még el sem kezdte!
Na, Papi, mit szeretne? Temetést, vagy hamvasztást?
- Nem is tudom... Lepjetek meg!