Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

" Törökországban meg véletlenül elfingja magát valaki hangosan és nálunk rögtön gyengül a forint " Illetve a balfék vezetésnek van mire fogni, hogy már megint miért gyengült!
A balkáni orszagok nem véletlenül akarnak bekerülni az eu-ba... mi sem véletlenül járunk arra motorozni és nem Svájcba... én azért nem kívánom azt az állapotot itthon, ami pl Boszniában van Törökországban meg véletlenül elfingja magát valaki hangosan és nálunk rögtön gyengül a forint csak kellene mar egy valóban jobboldali vezetés... az se baj, ha keresztény..... mert ez hiánypótló lenne nálunk
Norvégia, Törökország, Szerbia , Montenegró, Boszanacok...stb...sehol nem ülnek a küszöbön mint a négerek...
van svájc is kívűl van és köszöni szépen de jól érzi magát
persze botor dolog lenne a mi országunkat vele összehasonlítani kétség kívűl más qvalitásokkal rendelkezik.
azért van ám élet az eun kívül is....
nem kell beszarni egyből...amúgy sem olyan egyszerű kikerülni belőle ...
ez csak szájtépés ami a médiában megy ...

Nemááá....
lehet azért nem tudnak egy párhuzamos varrást csinálni a műszerfalon egy 30+ millás bmw-n
Dehogynem, betegre rohogtek magukat, ugy qurvanehez dolgozni.
ezt a kvarc homok meg zsemle morzsát tényleg nem értem, hogy jön a sexhez. Végül is 44 évesen is tanul az ember
Az Audi motorgyárában sztrájkoltak Győrben, attól nem a BMW gyárnak (a konkurenciának) kellene leállnia Németországban.....
audi lesz az, de nem sokat tévedtél mind a kettő egy rakás hulladék
A németországi BMW-gyárról írtam! Ma már ne igyál többet, küldd el nekem a +-t!
CCCC! Azért ne ve
Magyarországon még csak jövőre fog épülni a BMW gyár. Te kevered az Audival!
Alig egy cseppet álltak neki sztrájkolni a magyar munkások, és alig pár nap múlva leállt a németországi , BMW gyár mert nem volt motor az autókhoz!
csak senki sem venné meg
ez a lényeg
az eu pár hónap alatt sebesre tudná szopatni a szánkat ha tényleg akarná
pl a németeknek ez azért elég nagy veszteség lenne mert rengeteg szart ide talicskáznak meg sok olcsó munkát csinálunk nekik(is) de túlélnék
de mi ebbe olyan szinten belerokkannánk hogy csak ülnénk a küszöbön mint a niggerek az usában
Megfogtad a lényeget
" Nem ez fog fájni, hanem mikor rögtön 3000ft lenne egy euró és 5000 egy kiló kenyér " Azonnal nekilátnék búzát vetni!!
Nekem van
No erre mondta a püspök úr az apácának: "hát a f...m nem kéne??!"
Nem ez fog fájni, hanem mikor rögtön 3000ft lenne egy euró és 5000 egy kiló kenyér
Ujra kell utlevel.
Nekem nem,sőt!!!!
44 évesen?