Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sztem nem. Csak túl súlyos!
Az is cuki, amikor a cica viszi a kölykét:
A bal alsó képen az autón fekvő cica, nem túlsúlyos kissé??!
"Látiátuk feleim szümtükvel,' ezt nem gondoltam vóna??! Arra gondolni sem merek, mi lett volna ha "veres rííízbűű" van!! Olyan gyorsan ellopták volna, hogy jó esetben csak kettő parancsolatot tudtak volna róla elolvasni!!?
Nna B+!! Erre pont nem gondoltam!
Krómacélon volt az eredetileg, csak miután kipcsák magyarok is voltak ott, rögtön el is lopták volna.... a jó Isten meg úgy gondolta, jó lesz ezeknek az kőtábla is..... hát nem neki lett igaza?
Most mi a bajod az agyag tábláva? Azok fennmaradtak 5000éve, de egy vacak krómacél névtáblát sem találtak. Következés képen az agyagtábla tartósabb
Gondolom a tezsvíreid ezíírt szólítanak még most is tezsvírnek??!
És vajon mennyi fogyatékkal élő lehet köztük?? Én nem hiszek semmiféle "szent"könyveknek, ezelőtt , 1-2- 3000- évvel ráérő emberek akik még írni is tudtak, telefirkáltak egy csomó papirusztekercset, vagy az ékírásos agyagtáblákat! De a legjobban az tetszik amikor a Mózes kőtáblákon megkapta az istentől a 10 parancsolatokat, nem ám krómacél , vagy krómnikkel táblán, mert az istenük olyat nem tudott készíteni , mert csak az ő szintjükön volt! hanem agyagtáblán B++!!!
Ha lehet hinni a Bibliának (plusz meg pár vallás is ezt tartja hitelesnek)mindenki testvére mindenkinek
Hiszen egy emberpár szaporulat ami vagyunk
Ezek után a te kérdésed értelmetlen
Én például erősen érdeklődöm az iránt, hogy ennyi gyerek és feleség mellett miképpen oldják meg azt , hogy ne alakuljon ki beltenyészet??! Hiszen egy kisebb falu- vagy város esetén mindenki testvére és rokona mindenkinek!!??
Természetesen a megnyugtatására gyorsan küldtem a választ is
Hát a minap 81 éves keresztapámtól ezt az üzenetet kaptam emilen. Elgondolkodtató, hogy ezekre a szerencsétlen menekültekre úgy nézünk mint a véres rongyra, ahelyett, hogy segítenénk nekik
meg kell hagyni, még mindig szerencsésebb ha nem fordítva történik.. mert arra a videóra biztos nem kattintottam volna rá
Ezt a hülyeséget ezt biztos a cigok találták ki.... de azok meg eddig se vettek