Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

voltam párszor veterán börzén, de csak felidegeltem magam hogy aranyáron adnák a szart
olyan lomok voltak mindenfelé amiket öreganyámnál futószám vittünk a szeméttelepre
Ugyan már. Nem voltál még oldtimer vásáron? Ne mondja nekem senki hogy gyönyörű színben pompázó eredeti zsírpapíros lámpabúrák léteznek.
Tuti valaki fillérekért megvette az eredeti szerszámokat, lehet még ott is dolgozott, aztán most gyártja. Végül is eredeti ha úgy vesszük
negyede árból kijönne és 2x jobb lenne mint azok a szarok
de az idiótái nem vennék meg mert ugye nem régi lom, így a gyártásnak nincs értelme
Ennyiért érdemes lenne gyártani.
Annyit azért adnék érte. Mindenféle ócska motorra fel szoktam csavarozni őket.
"Akartam ma 2 ilyen karbit venni tartaléknak a pesti börzén, 1000 eurót akartak érte."" ?? 100-at se ér!!
Férfi WC?
Ha megveszed minden nap mehetsz vele :-) Anyag költségen megkapod viccen kívül. Akartam ma 2 ilyen karbit venni tartaléknak a pesti börzén, 1000 eurót akartak érte. Mondom már itt is bevezették az eurót?
Mondj már egy helyet, ahol nem "névlegesen" működik a demokrácia
Egyébként én is azért szavaztam a jobbikra, mert bíztam abban,hogy nem lesz meg a fidesznek nem hogy a 2/3-ad, hanem a kormányzó többség sem és egy törvény vagy bármi más szavazásánál kellettek volna a jobbikos szavazatok is. Aztán az élet máshogy hozta
Így már valóban nincsenek meg a fékek és az ellensúlyok, a médiát kevés kivétellel maga alá söpörte. A maradékot is bármikor le tudná rendezni, de muszáj nekik hagyni koloncot, hogy teljesen nyíltan ne csapják pofán a demokráciát ami most nálunk így is csak névlegesen működik.
de tájékozott vagy
fidesz meg a jobbik hiába egyazon gondolatmenet mentén tevékenykedtek, soha nem lettek volna szövetségesek. Azért nem mert a fidesz nem a koalíciós partnert látta benne, hanem a riválist. Egy csomó ötletet lenyúltak a jobbiktól, pl. a mostani fidesz zászlóshajóját a határzárat, ami egyébként az akkor jobbikos toroczkai ötlete volt. Minden lehetséges módon ki akarták fogni a jobbik vitorlájából a szelet és ez sikerült is. Maga a migrációs válság meg egyensen tálcán kínálta magát a fidesznek amit jól meg is játszottak. Majdnem úgy volt, hogy rosszkor robban a migráció időzített bombája, mert volt még a választásig 3 év. 3 évig lovagolta a fidesz, hogy életben tartsa a lakosság megmentőjének a szerepét. Valljuk be Göbbels csak ministráns fiúka lehetne a fideszes választási kampányban Olyan jól megy nekik, hogy 3 ciklus alatt nem volt szükségük koalíciós partnerre. Ők mondják meg mi legyen és ők síbolják a pénzt el. Senkivel nem kell osztozni.
Még mindíg leeht ér annyit az, hogy eezket a kecskebaszókat nem engedték ránk. Ahol meg nem így történt na ott van már baj nem kevés
na olyan még nem volt aztán azt hiszem nem is lesz, eléggé elszabadultak az árak ebben a nagy bőségben aztán ilyen 30 ezer körül van egy gramm cucc
annyit meg nem ér meg
ezt kötelezően le kellett adni
Minden pártnak volt 5 perce a királyi tv-ben,hogy a leendő választóinak eladja magát
még így is közel 3-szor annyian szavaztak rájuk mint a füvesnek az eggyütt-ére
Nem oda kell dugni - oda a kokain való:
engem nem bánt, csak az orrom dugul be tőle egy kicsit
Attól hogy levágják a pöcsét, még nem fog meghalni. Viszont maga a probléma is megoldódik....
De legalább szép halála lesz, mert csak más dugás közben meghalni , mint gödörásás közben??!
Aztakurva.....szép...
Ini! Vigyázz a Viagrával / Kamagrával, mert te is így járhatsz!

https://index.hu/techtud/2019/...
Kifejezetten szarul esne ha törtélembe úgy vonulnék be hogy egyik-e vagyok aki kifingatta a vicc -topikot azért remélem meg ússza
baszki
értem én az iróniát hogy kb bármit mond bármelyik "pártember" az ugyanennyit ér a mondanivalója mint ez a kotkodáló jóember hangzavara
de aki ezt leadta műsorba az sem teljesen tiszta......
Tavaly a Jogász topikot basztuk szét ugyanígy - el is süllyedt!
4:45-től meg az élet fintora Kálmán Olga a polgármesterjelőltségről 2019-ben meg tessék
nem-nem amiket én linkeltem az határozottan a vicc kategória