Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Katonaság alatt is könnyen lehetett muffot szerezni. Kb mint most a szigeten, csak az nem dug aki nem akar
Bár szerintem akkor ennyire nem voltak anyagias ok a leánykák....
Egyszer szerencsém volt hogy annyit ittunk kimaradás kor hogy a répa nem állt fel. Aztán haver dugta meg a csajt
Utána elég szar volt neki a penicilin kúra
Ráadásul nem is igen emlékezett a dologra
Azt mondta nagyon durva volt a penicilin szuri 2 nagy fecskendővel adtak neki minden alkalommal
Én meg ez idő alatt dugtam a főiskolás csajokat.
sirokon rosszabb a helyzet, kézmosó szerintem nincs, budik mind a 6 tele több ezer emberre LOL
Ini! Itt az új iPhone-od, óccsóér'!
A putri vaskútiban
Akkor újították fel az út felőli épületeket aztán mi a könyvtárban voltunk elszállásolva
80 emberre egy budi meg egy kéz mosó
Híradósok, buszvezetők, mindenfele tiszti írnokok mindenki egyben
Belszolgákatkor kellett ám gondolkozni ki hol van mert a 80 emberből néha csak 40-50 volt bent, mondjuk pont emiatt volt nagy kataság mert ha valaki épp sunyiban kint kódorgott kb ellenőrizhetetlen volt
Ha meg mégis nagyon kellett a létszám átjött pár ember a szomszédos konyhásoktól
Én átmeneti időben voltam párszor őrségben
Amikor több napra kitelepült a banda akkor aludtam kint a sátrakban 1-2 emberrel.
Bakonyban nekünk annyi dolgunk volt hogy a tisztelnek reggel vittünk forró vizet birotvalkozni meg délután megkérdeztük mire van szükségük, sose nem kellett semmi egyiknek sem
Napközben meg csak nézelődtunk meg unslmunkban a konyhás oknak segítettünk ezt azt
Őrség csak a generátor mellett volt mert mindig kellett lenni áramnak nspkozben a kicsi berregő ment este ment a nagy pótkocsit a szerelt
Mi igazándiból olyan tiszti szolga szolgálat voltunk. Okajkályhákat töltögettunk+ takarít ittunk a parancsnoki épületben. Ha valamit át kellett rendezni mi mentünk örökké valamit lébecoltunk
Amikor meleg volt és sütött a nap a sátor ponyvákat szárítottunk az akakuló téren
Ha a tisztek mentek lőgyakorlatra ott kellett segédkezni, itt bolt néha lőtér biztosítás is
Ehh, rosszul linkel mert ékezetes betűk is vannak a címben.
Szóval 2004 novemberéig.
98-ban még volt sorkatonaság? És mennyi ideig tartott?
Melyikben voltál? Vaskútiban vagy a szegedi úton? Épp kerültük egymást, én 88-89 a szegediben, a másikban csak 1 hónapot, fogdán
úgy, hogy a laktany őrséget mi adtuk, úgy nem is volt annyira fasza 47 toronyőrséget adtam, meg a bakonyban az egy hónap alatt a sátrak felépítése után is adtuk az őrséget
Az a tevékenység igen ingerszegény volt
én előbb voltam 92-93 és baján
voltam bakonyban vagy 4 össznépi cirimurin, akkora szarvasbogarak futkostak mindenfelé mint a pöcsöm
nálunk volt olyan buzi aki kitalálta hogy a tisztikar sátrait összekötő utakat szórjuk fel fehér murvával vagy mészkővel vagy mi a rák az
szerencsére csak lebeszéltük róla hiszen ez mégiscsak egy hadgyakorlat és így könnyebben meglátja az ellenség légi felderítése
a köcsög ruszkik úgy világították meg a területet hogy löncshúsos konzervdobozt felszögeltek a fákra aztán gázolajat bele és meggyújtották, nem érdekelte őket hogy fél fa utána kihal
akkor már évek óta nem voltak itt, de a köcsög pusztításuk mindenhol látszódott
ez a kommendás század fasza hely volt szerintem mindenhol, volt hogy valami tisztet költöztettünk aztán ki volt adva parancsba hogy minden szeszt meg kell inni amit hozott, meg általánosságban egy nagy lébecolós beosztás volt főleg tisztesként
Te is kommendáns voltál
Jó bajtársak lehetünk volna 97-98 voltam ceglédet erősítettem a szaktudásommal
Bakonyban a delta 97 hadgyakorlaton 104 sátrat építettem másodmagammal Mondjuk volt rá egy hetünk
A szakasszal a tiszti étkezde is a mi művünk volt. Volt vagy 100 m2. Full béléses szintezett padló. Szakasszal építettük ki a tábornoki sátrakat is meg a köztársasági miniszter(Gönc papa) sátrát is. Na azokkal küszködtünk . aztán jöttek, megszemlészték, nagyon meg voltak elégedve majd mentek veszprémbe a katonaság által lefoglalt fullos hotelszobájukba
plusz a tiszti sátrakba tettünk bélést is, egész komfortos lett a belső, ha sütötte a nap nem volt ám ezer fok bent mint a többiben
meg egy szakaszt lezárva zuhanyzót is tettünk bele a vegyi mentesítő cucc adta a meleg vizet
azóta sem sikerült olyat szerezni pedig a peca túrákon jó lett volna
többszáz sátort összeraktam én is az egy év alatt a végén mér egyedül is ment a dolog, bár kicsit szenvedős volt lábakra állítani
nekem már akkor se volt nehéz a lábakat cipelni, akkor már ki voltam baszva rendesen, 2db 20as kanna bort lazán a fejem felé emeltem, aztán majdnem olyan vékony voltam mint a spagetti
faszák ezek a katonai sátrak Katonaságba kommendánsként rengeteget összeraktunk. Mondjuk akkor nem tetszett annyira Dög nehezek voltak a kalodák
Ílyenbe el lehetne lakni. A tábornoki sátraknak van egy belső része is meg lepallóztuk, meg ment a gumiszőnyeg kész lakás volt. Mondjuk hadgyakorlaton egy hónapig ebben voltak. Mi meg egy 24 személyest építettünk magunknak mi meg abban
Legyen vicces dolog is :
http://youtu.be/m9YfmhRJUpE
Ilyen az okos ember...
Csak a hülye szenved többet önszántából
Keresné erősen a furatban a lyukat!
ini mindíg a munka könnyebbik végét fogná meg
"Éhes malac makkolna"-esete van fennforgásban??!
Én lennek a női oldalon a 17-35 ig korosztályt néznem csak
Az idősebbek hatáskörön kívül esnek
Női rendész gyenge. Ide nem csak ész hanem izom is kell
azt egész délután nyúkálhatnál a férfi valagakban, mert a nő alkalmazottakat női rendész motozza
Portás
Aztán nezegetném ki milyen cuccot akár kilopni a különböző testüregeiben
milyen posztot szeretnél itt betőlteni
Minőség ellenőr
ez egy fasza munkahely :
http://youtu.be/j8FXC9fODQs