Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem helyezem az állatok mögé az embert de az állatokat sem helyezném az emberek mögé.
Múltkor egyik este elment a wifi beszélgettem a családommal egész rendes embereknek tűnnek...
"Ezt kellene ízlelgetni mindenkinek."

.....igen, én örömmel ízlelgetem is ahány félét csak tudok....
Igen, erre gondoltam, viszont akkor magadat és a családodat is utálod? Számomra érthetetlen illetve értem, hogy van ok amiért utálok 1-2 vagy több embert mert ellenem tettek, de az egész emberiséget ettől még nem helyezem az állatok mögé.....amúgy az ember is állat csak tovább jutottunk.
Én meg az embereket utálom mint a szart. Sokkal többre tartom az állatokat az embernél.
Az alap tézist nem lenne szabad elfelejteni miszerint az állatok tudnának élni emberek nélkül viszont az emberek nem tudnának élni állatok nélkül.
Ezt kellene ízlelgetni mindenkinek.
Mint régen a hirdetésben: Kóbor kutyát, cicát befogadok! Ugyanitt házi kolbász eladó
Talán mert édeskés? Nem tudom csak ezt írják akik embert ettek, mondjuk nutriát ettem (patkányféle) illetve abból készült kolbászt és nem volt különösebb mellékíze, egy kollégám csinálta még a szociban és árulta a pestieknek mint házikolbászt, otthon nutriát tartottak a szőréért és kitalálták, hogy a hús se menjen veszendőbe és megkínált, nekünk elmondta, hogy mi ez, de akiknek árulta azoknak nem.
Az íze biztos más
Ragadozó négylábúakat ritkán eszik a nèp
Azt nem mondom, hogy nem kóstolnám meg, hasonlít a nyúlra kopaszon lehet, hogy észre sem venném.
Én se kedvelem a macskákat, mondjuk a kisgyermekeket sem
Amíg csendben vannak és békén hagynak elvagyok mindkettővel
Leginkább az zavar mindkettőben hogy hiába mondasz neki bármit szarik rá
Tudom, hogy a macskabuzik lelkébe tapostam........,de hát ez is volt a cél.
Igen, nekem az sem ér többet egy embernél pedig tudom sokan vágynak rá és meg is kapják.
A lónak a faszát, Sanyi bácsi!

Szemléltetve:
Mondjuk aki ilyet tesz az nem ember ezért em is kell kedvelni ill. többre tartani. Én igy gondolom temásképp nincs ezzel baj mert nem vagyunk egyformák.
Becsülendő......még ha mellém is ütsz.....
Amíg meg nem eszi, nem kevés állat tesz ilyet, amúgy soha nem értettem, hogy bármely nemesnek tartott állatot miképp lehet akár a leggusztustalanabb embernél többre tartani (tudom, ez nem még általános hanem egyenesen elvárt), alapból kedvelem a fajtársaimat, az állatokat is (főleg az ehetőeket ), de a helyükön kezelve, az ember ember az állat állat és azért tartjuk mert vagy létszükséglet (étel, munka stb.) vagy szórakozás.
Remélem soha nem kell felnevelnem egy ilyen büdös, gusztustalan szőrhullatót és így a fogaim közt sem kell vinnem. Nekem gyerekkoromtól fogva soha nem volt macskám és a dorombolást rühellem magára az állatra meg allergiás vagyok így nemhogy az ölembe nem ugrik hanem még a környéken sem.
Nem teljesen erre gondoltam, nagyon sokan megölik az újszülött csecsemőt, vagy halálra verik éheztetik a kisgyereket mert pl. sír. Na az állat nem tesz ilyet védelmezi az utólsóig a kölkét.
Max tőled...én rendszeresen bemegyek másokért a tűzbe.
Nem szinte hanem teljesen
És nem csak a gyerek macska
https://www.bloki.hu/_vicces-v...
Amikor az anyamacska nyakon-fogja akkor a pici szőrgombóc lemerevedik szinte. A cica tudja alapból, hogy kell vinni a kiskölyköt, pedig nem járt egyetlen percet sem tanácsadásra! Amikor egy ilyen csöpp gombócot felnevelsz, és felugrik az öledbe, elfekszik és halk nyugtató dorombolásba kezd, egészen addig amíg el nem alszik!Kisgyerek koromtól mindig volt macskánk, most van először, hogy sokba kerülne az oltása, azt a pénzt inkább az unokáimnak adom!
Hát igen!
Mindent megtesz a kölykeiért, még a kutyának is nekifordul, vagy bemegyérte a tűzbe.
Külömb az embernél.
Biztos, hogy él a kisebb?
Nagyon óvatosan fogja meg az a csöppmacskát , és viszi ahova akarja! És a kiscica is szépen nyugton van.
Most elgondolkodtam: hogyafaxba nem szúrja át a kölke bőrét? a macska szemfoga tűhegyes...