Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát rajtad látszik, hogy mi lett az ilyen beltenyészet eredménye
Régebben ez is elfogadott volt
Pl csomó fáraó a testvérét dugta hogy be legyen örökösödési vita
Ádám és Éva gyereke is is a testvéreinket dugták hiszen nem volt más lehetőség
de hát a nevelt lánya volt Miért ne dughatta volna Nincs vérfertőzés meg ilyesmi. Tudod hány ilyen van. Amikor a nevelőapuka bekostolja a 12 éves nevelt lányát Nálunk ez nem elfogadott, van ahol meg teljesen normális
akkor eddig nem egyről beszéltünk
Az már igaz. Ahány népcsoport annyi szokás
Emléxem amikor a szegediekkel beszélgettem 2015-ben a migrásinváziókor azok mesélték a kórházba bekerült migráncsok púposra szarták a budit Fogalmuk sem volt, hogy azt le kell húzni Egyáltalán azt sem értették miért oda kell járni mért nem lehet ezt nyugodtan a kórház parkban elintézni egy sokkal szebb környezetben
még mindig nem érted hol tartunk
abból indultunk ki hogy ez a wúdiellen dugta a nevelt lányát
erre írták ki hogy nincs ezekben semmi emberi
ott kezdtem feszegetni hogy ezek a társadalmilag elfogadott dolgok népcsoportonként és korszakonként változik
mek donáldszra nem jó? Aszongyák nettó 2 kiló fölött keresnek még diákmunkában is Vagy kell hozzá valami szakirányú vizsga is a bűfé szakon
ini van egy csomó minden ami velünk született tulajdonság. Hívhatjuk ezt jellemnek, képességnek, vénának akárminek. Ezeket az életünk során fejleszthetjük, vagy le is butíthatjuk, attól még a mienk. Pont ez a lényeg, hogy az ember megtalálja az élete folyamán miből jó és azt erősítse. Emléxel még a surda sorozatra? 10 részen keresztül mindenféle foglakozása volt. Hol, borbély, hol taxis, hol masszőr, hol irodai alkalmazott, mire az utolsó részben kiderül, hogy egy hajszobrász zseni. Rátalált a valódi énjére és meg tudta magát valósítani. Neki szerencséje volt Van aki egész élete során nem jön rá, vagy lehet, hogy nincs is erőssége. Én pl. nem jöttem még rá, hogy van-e valami amiben jobb lehetek az átlagtól. Lehet, hogy nincs is ilyen
Amiket írtál, hogy a középkorban az asszony és a kutya az asztal alatt evett amit a férfi lenyújtott abból, vagy, hogy a taknyát a ruhája újábba törölte, vagy az, hogy a székelés az nem magányos tevékenység volt hanem a társadalmi élet egyik színhelye( most pl. viccesen hangzik de a király legalább 3-4 magával szart a budin ott beszélték meg a világ dolgait)
De ez amit írsz nem jellem hanem társadalmi szokás Nem összekeverendő a kettő. Akkor az volt a szokás, most meg az, hogy prájd fesztivált nézünk a tv-ben közvetlen az éjjel-nappal budapest után Aztán kinézzük az étteremből aki hangosan böfög, vagy megjegyzést teszünk a metrón ha valaki elfingja magát Ezeket híjuk társadalmi normáknak és a hozzá való igazodáshoz. Aki kilóg a sorból az szar. Olyan mint én mert nekem gyomógombos telefonom van mikor mindenki másnak meg simogatós, tehát én csak egy lesajnált maradi szar vagyok Lehet megítélés kérdése. De ez is egy elvárt társadalmi norma, mint ahogy egy ház és a család.
Vannak velünk született jellemvonáso, képességek. ha már a testvéremmel példálóztam akkor bátorkodom folytatni
Sokkal jobb felfogó képességgel rendelkezik mint én mondhatjuk azt, hogy magasabb értelmi színvonalon van és ez nem tanult hanem adott tehát adottság.
Ez kb. onnan nyílvánult meg amikor még egy szobában lektunk édesanyámnál és egy iskolába jártunk én este 8-tól(addig dolgoztam gyerekként) hajnalig tanultam egy 4-esért vagy egy szánalmas 3-asért. Addig a bátyámnak annyi volt a felkészülése a következő napra, hogy elment a haverokkal csavarogni, majd este 11 kor hazaesett, azt mondta, hogy jó lenne ha nem tanulnák már hanem lefeküdnék a gecibe, mert nem tud villany mellett nyugodtan aludni Aztán reggel felkeltünk. Ő kinyitotta a szekrénye ajtaját ahol a tankönyvei voltak, oda volt felragasztva az órarendje. Na mi lesz máma? Matek, matek, fizika földrajz biológia, tesi. Bedobálgatta a könyveit a dipó táskába azt indult az iskolába. Mindíg 4-es 5-ös tanuló volt. Szorgalma nem volt de esze annál több. Nekem meg eszem nem volt(abból sajnos kevesebb jutott amikor osztották) viszont seggem az igen. Tehát a szorgalmam nem tudta teljes mértékben pótolni az értelmi gyengébbségemet ugyanis annak van egy felső határa, ha más nem is de az idő tényező az mindenképp
nem tudom anno ez milyen képzés volt.... de legyen ez a vasút baja
büfébe szerintem nem voltak mert évente 2-3x mentek vizsgázni aztán annyi volt a suli
mert a szombatonkénti oktatást a 99% elbliccelte
Nem tudom az mennyire bufeszak... itt a bufeszak megnevezés kialakulásáról volt szó
nem A moslékért voltam
még nem két hét múlva érkezik be szép karácsony lesz az idei
a vasútnál sokat ért az ilyen papír
súlyos 10 ezreket pluszban, egy diploma, nyelvvizsga már 10+ éve is 30-50 ezer pluszt jelentett havonta olyan helyen ahol "kellett"
műszaki szakoktató és társaik nagy divatosak voltak a cégnél
mostanában elég keveset játszottam. A gépem is belassult valamiért Nem játék közben hanem kb. 3 perc alatt tölti be a játékot ez eddig 3 másodperc volt. Már vagy 3 éve nem volt kiganézva a gép szerintem itt lesz az ideje Van egy 6-os kv2-esem. Azt azért szeretem, ha 4-5 tieres ellenfelet eltalálok az egy lövéstől dögre esik 6-7 tierest viszont nem üt át Van egy 7-es tigrisem az nem lenne rossz csak kicsi hp-t vesz le az ellenfélből kb. 220-akat lövésenként. Van egy 8 tieres pörsingem azzal kb. fél éve nem játszottam, valahogy nem lettünk barátok Meg van egy ber fasza 4 tieres német lövegem amin vagy a 3-ik vagy a 4-ik képességet fejlesztem Csak a köcsögök, nem specializáltak lövegre képességeket. Mozgásra meg toronyforgásra meg látásra meg ilyen faszságokra arra nincs ott szükségem, az a tanknak jó amelyik mozog. A löveggel kvázi ha jó helyre bújok meg sem mozdulok. Oda inkább kitalálhattak volna gyorsabb töltési időt és pontosabb találatot ami számomra hasznos lehetne Nyertes csapatot írtál. Vagyok annyira béna a játékban, hogy a csapat miattam csúszna le a 28 rugóról Nem szeretném ha egy ködös reggeli napon amikor épp megyek az utcáról behozni a kukát a tajtékzó csapatársak anyonverjenek egy vaslapáttal bosszúból Így szerintem nem nevezek
Büfészakos nincs..... értékes diploma több is
gondolom neked nincs ilyen értéktelen papírod se.
még ezt sem, de amúgy így van.....
ezek azok a szakok, amelyek előadásaira a diákok sem járnak be, helyette a büfében ülnek, mert ész és tanulás nélkül is sikeres vizsgát lehet tenni és diplomát kapni... gyakorlatilag értéktelen papírdarabok...
Nem a büfé szak azt jelenti hogy ezen szakokra akkora a való életben a kereslet hogy a munkalehetőség a Lajcsi kifőzdéjétől a puccos KFC ig terjed mint megszerezhető állás.
Aha, szóval ezt jelenti a "büfé szak"....
"A főiskolán éppen beszélgettünk a profeszorral valamiről" - miközben töltötted fel az italautomatát?
Most kapott sok millió Euro-t, szerinted érdekli az "apró"?
Pipi...28000 dollárt kap a nyertes csapat a Wot-ban. Nem nevezel be?
kannibál család elkap egy cigányt nyársra húzza. Mondják a gyereküknek szépen lassan forgassa amíg ők elmennek fűszerekért. jönnek vissza látják nagyon pörgeti a kis kannibál a cigányt. Nem megmondtam lassan forgasd, hogy szépen átpiruljon?! Amikor lassan forgattam lopkodta a tűz mellől a krumplikat...
Elveszel a részletekben lapozz vissza hogy kezdődött

a testvéred is kb ugyanazt eszik mint te ugyanúgy nem dugja a húgát mint te és ugyanúgy nem szarik a ház mögé és kaja előtt meg mossa a kezét
Vagy akar nem köpköd tócsákat a földre

Pl nem is túl régen teljesen elfogadott volt hogy köpködött a nép, még köpő csészék is voltak egyes intézményekben

Vagy akár az anyánk megmentőjét is hülyének nézte a tanult orvos réteg hogy fertőtlenítő oldalban kell kezet mosni
Ezek a tanult viselkedés formák
Az ókorban teljesen elfogadott volt hogy dugod a húgod, vagy akár ez a buzis téma sem volt ördögtől való
Stb stb stb