Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Arra gondoltam hogy micsoda egy erkölcsös jólnevelt emberke vagy ha ilyen dolgokon ennyire felháborodsz
Aztan egyszer csak asszonyállat, na azért ez ütött vazzeg
nem nem ezeket amenyire lehetett kerültem
...Polányi Mihály pl. kifejezetten elgondolkodtató volt, amikor rájött a bolondóra (az asszonyállatra), és összevásárolt mindenféle könyvet.
Ezek szerint te mindkettőbe belemélyedtél?
Én amúgy a szociológia jegyzeteit és az azzal kapcsolatos irományokat olvastam el.
beszarás.....már itt is az a nyomorék , szétcseszett , jó tankokat agyon butító WOT
Nem írígylem Annál még a marxizmus is olvasmányosabb tantárgy volt
Na.
Az, hogy valamit vallok, vagy ismerem a történetét, esetleg tanultam róla, az nem ugyanaz.
Mellesleg, hogy értsd, az asszonyállat teológiát tanult.
Én nem.
Na ha már te is ezt mondod akkor maradjunk ennél a verziónál oké ha már a zsidók is így állapították meg kik vagytok ti, hogy ezt felül írjátok a kufár haveroddal
dehogyis.
Mária Jézus anyja volt, de valamelyik zsinat kimondta, hogy Jézus személye egyszemélyben emberi és Isteni, valamilyen uno-val nevezték el ezért, ezért mondják rá, hogy Mária Isten anyja.
kicsit lassú és a magassága miatt sajnos elég jó célpont. A baj a 60-as átütőerővel van a 600-900 ig sebbzésre nincs panasz
Én most például azt, hogy HAZUDSZ
ilyenek vannak de a töltésgyorsító is csak 10%-ot ad. A fejlesztett célzórendszer gondolom az volna, hogy a célzókört minél rövidebb idő alat huzza össze hát etől sem estem hanyatt
Nem baj ha valamihez nem értesz zotyám De legalább ne hangsúlyozd
Én írtam az ó testamentumot majd csak tudom már ki szült

Legalább az Üdvözlégy Máriát illet volna legaláb egyszer hallanod az életben, ha Orbán szerint ekkora qrva nagy keresztények vagyunk
" Istennek Szent anyja imádkozzál érettünk..."
A kv2 jó kezekben király tank a saját szintjén...úgy mint a SU100y . Csak meg kell tanulni játszani vele
Lehet így is. Amúgy ha ezek tanult normák, akkor a zsidó nem tanulhatta mástól, csak a felmenő zsidóitól.

“Anyám nem akart még szoptatni sem. Azt mondta, hogy csak mint barátot szeret”
woody allen

Tulajdonképpen nem is lehet csodálkozni semmin...
Én leszarok kb mindenkit, tőlem azt csinál mindenki amit akar amíg nekem ebből károm nem lesz
Szebben fogalmazva liberális vagyok.....
De még mindig azt állítom hogy ezek tanult normák valaki kitalálta aztán úgy lett valami miatt...

Nem iszom nem dohányzom se szerencse játék se kurvázás nincs. Nem bántam senkit sem még az asszonyt sem
Szóval egy kibaszott példakép vagyok így nagyon nem érdekel ki mit gondol rólam
Erre való a töltésgyorsító,és a fejlesztett célzó rendszer.A KV2 és a Tiger zárt bétában jók voltak,most sajna nem sokat érnek.Bár tier 7-ben akkor is a T29 volt a legjobb.
Ilyen versenyre meg nevezni nem sok értelme van....
Ugye tudod, hogy mind a tett, mind a tettről alkotott vélemény alapján terólad, a lényeges többségnek ugyanaz a véleménye?
Nem kívánom elmagyarázni, hogy miért, de csak azért, mert:
- ha már magyarázni kell, akkor megette a fene,
- ha ezt (önmagadtól) nem ítéled el, akkor meg minek is?
szerintem az a tett technikailag is elég gáz lehet, erről nem tudok hogy bármikor elfogadott cselekedet lett volna
de ez hogy elveszi feleségül a nevelt lányát számomra nem kirívóan erkölcstelen tett, inkább csak a megszokottól eltérő
Nem azt mondtam, hogy azt állítottad, hogy helyes, hanem ügyesen megpróbálod elbagatellizálni.
És az, hogy a történelem során térben és időben elszórva, de az emberiség létszámához viszonyítva jelentéktelen, szinte nulla számban a hatalom miatt történtek ilyen házasságok, az a buzizsidó cselekményét, miszerint a saját, nevelt lányát dugja és veszi feleségül, nem lehet felmentő.
Visszautalok saját kérdésemre, mert a nekrofília cselekedete azért a bomlott elméjű állatoknál már előfordult, akkor az is elfogadhat, mert a "normák változtak"?
nekem tökmindegy ki mit dug, amíg nem engem akar leszarom

szerintem te sem érted mit akartam mondani........
nem azt mondom hogy helyes megdugni a nevelt lányát vagy épp az anyját, azt se mondom hogy a buziskodás a legjobb a világon
azt mondom hogy ezek a normák változnak, 2000éve a rómaiaknál elfogadott volt ez a buzis téma, igazándiból senki sem foglakozott vele
biztos vagyok ez máshol is így volt akkoriban
bizonyítékok vannak arra hogy egy csomó testvér házasság volt a történelem során

az hogy mit csinálunk az egy kialakult szokás, ennyi az egész
Nem hiszem, hogy tudsz mutatni népcsoportot, ahol a gyerek (akár nevelt) megdugása elfogadott lenne.,
Van ami itt igen ott meg nem, de ez szerintem sehol, csak gyogyós, belterjes társadalmakban nevelkedett egyéneknél.

Ahogy látom, megpróbálod a sokféle szokást az aberrációval összemosni, hogy a különböző = különböző, legyen az bármi is. A nekrofília is ide tartozik szerinted ezek szerint?
Ennyi buzi komcsit, még azt se tudjak hogy marianak nem isten, jezus volt a gyereke, a pofam leszakad, legalabb tortenelembol ragadt volna ratok valami nem csak a kosz.
Én Isten vagyok b.zmeg nekem szűz Mária volt az anyám
egy anyánk volt vazzeg, te sem vagy különb