Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A közelmúlt az 2007,ma 19-et írunk,ha lehet ne mossuk össze a stadionokkal mert az 10 után volt,már kihátrálás miatt.Olyanez mint a 2009-es kilátókat belekeverni.Ezt hívják összemosásnak.
És ez 1 ember,a GP pályát meg nem biztos hogy lehet nagykoncertre használni.És egyébként is klímavészhelyzet van,a GP meg igen nagy CO kibocsájtó.Az meg most a főgonosz.
Persze nem akkora mint a diktátor,csak olyan kicsikét főgonosz.
Eljön a Zoli ideje is - majd ha lesznek női versenyzők a GP-ben...
A magyar foci kb olyan mintha az asszonyra önteném a millákat és neveztetném mindenféle szépségversenyeken
Pl légpuska céllövő versenyeken sokkal jobb eredményeket elérünk és közel sincs ennyi támogatás
Hagyd...csak duzzog mert Triumph nincs a GP-be
Rég nem vok pesti és most kmét és pest között lakok és most is kméten dolgozok.
A wales-ieknek szurkoltam Magyarként ezt kicsit szégyellem, de ez a semmirekellő banda egyszerűen nem érdemel jobbat. Ha elértek volna valamit, abból is csak kormány propaganda lett volna
Így meg közröhely lett (jó sokba került nekünk ez a vicc)
Madár........hiszel a kamunak oszt feljebb áll? Én ott voltam, no akkor leírom: alapbér bruttó 230000 (ez nettó 160 körül van) ez pótlékokkal 3 műszakban olxan 210-re mehet fel normál munkaidőkkel plusz bruttó 30000 mozgóbér amit különféle dolgokért elvonhatnak egy csettintéste ( ekkor álltam fel és elköszöntem) és erre jöhet rá a túlóra, számolj mennyinek kell lenni a 400-hoz.......te tájékozódj mielőtt botorságokat írsz.
MotoGP-ben volt világbajnokunk a közelmúltban... sőt, mikor az az illető a királykategóriában 6. helyen zárt - az állam kivonult alóla, mert "nem volt eredményes"
Szegény, nem tudta, hogy olyan sportban kell nyomulnia, amihez stadion kell
A motorversenyzés milyen?
Amikor GP pálya ellen voltam minuszoltak.
A magyar foci az kész vicc:
https://index.hu/sport/futball...
nem akartok inkább vmi "basztassuk egymást" topicot nyitni? ez még mindig a viccek topic......
Lehu..
Őőő...igen..
De azért miután vársz egy kicsit, eloltod ugye?
Gyere ide...én csak felgyújtalak
Csúnyából te sokkal jobb vagy nálam Nem tudok, nem is szeretnék és nem is akarok ebben veled versenyezni
már megint nem hivatkoztál ezt kinek írtad? Attisnak Pedig most kezdtetek összemelegedni Két hete még anyáztátok egymást keményen
De úgy látom a közös ellenség amit (alkottatok) az összeboronált benneteket
Jövőhéten akartalak meglátogatni De most az ásó, meg az a zsírtalanító folyadékod vagy mi ami szétmar mellé még lapát is lesz lehet kihagyom ezt a kört
Kell a fenének egy nagy pofon Pedig kíváncsi lettem volna rád Na majd ha megnyugszol járok még arra később is
Már bezárattam...mikor megörököltem!
Itt vagy te és pl Kéri...baszlattatok mind a ketten...nem gond megesik.
De egy dologgal nem számoltatok. Nem igazán vagyok egy meghunyászkodós fajta ember . Visszabaszlatok
A gond nálam ezzel csak az ,hogy elkezdem élvezni . És minél jobban élvezem,ti annál jobban nem fogjátok hidd el
Szerintem ne személyeskedjünk ha lehet...
Vagy személyeskedjünk,de akkor naaaagyon!!!
na ott pont jártam Egyébként egy szép hely Sok horgászversenyt is rendeztek már ott. Mi béreltünk faházat volt egy közös étkező, zuhanyzó egy hosszúhétvégére voltunk pecázni de már vagy 20 éve Egyébként szerintem még működik a tábor
Tudja a halál.
Na ha nem húztalak fel annak igazán örülök Nem akarok én tényként beállítani semmit Ha valakit komolyból basztatnak az mindenkinek rosszul esik, neked is még nekem is. A viccelődés egymás stuffolása, basztatása az egy más kategória Az jó dolog
Az már megörököltem te kis buta
Küldjük már el pihenni picit Pipit. Lehet túl stresszes.
Figyu már..,Zánkán üzemel még vajon az úttörőtábor?
Azt várhatos,egy bébifókamentő NGO lesz a kedvezményezett.
Majd ha meghalsz,megöröklöm!