Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nézőpont kérdése!
Ismerek olyanokat akik 50 évesen vadászgépekkel repülnek csapatban online hetente 1-2 alkalommal. Szimulátor. Érdekli őket ez a dolog. Makett ,szakirodalom...stb...
A tank ugyan ez!
Akiket érdekelnek a tankok és ez ehhez fűződő történelem,azok is játszanak...nem kevesen. Persze hülyegyerekek is ,mint mindenhol.
Halkan megjegyezném hogy az oroszoknál a katonaságban is használják ezt a játékot!!!
Jahhh...és azok sem 16 évesek.
Attól hogy téged nem érdekel valami ,még nem szar
Sőtt...
"Viszont úgy gondolom, hogy a játéknak is illeszkednie kell a játékos korához"

Ezzel semmi probléma, hogy így gondolod.
De abszolút nem így van!

Ki dönti el (nyilván senki, mert nincs ilyen előírás), hogy milyen játék milyen korhoz tartozik?
Amíg az ember örömét leli benne és kikapcsol, bármit csinálhat. Előítéletek és sztereotípiák vannak arra, hogy mit mikor szabad/lehet.
Pl. van egy rakás labdajáték..... 5 évesen is lehet focizni, ping-pongozni és lehet 60 évesen is. Nem gondolom, hogy azért, mert 60 éves valaki, ne ping-pongozzon....stb.
Nem is olvasmányos dolgok ezek.
Annyiban érdemes egyik-másikat elolvasni, hogy habár nem feltétlen van gyakorlati hasznuk, de a szemléletet tágítják valamelyest.
Pontosabban a mifajtánknak nem nyújt gyakorlati hasznot.
NIncs is megnyugtatóbb annál mint halomra ölni az embereket, zombikat, meg egyéb lényeket
azt sógor kente, én utálok mindent ami 2. vh kapcsolatos, nagyon elszomorít
Az Unrealt is szerettem..de engem anno a C.o.D szippantott be egy időre
az unreal tournament játékot imádtam, szerintem sokkal ütősebb, pörgősebb volt mint most a cs vagy a hasonók
csak most már olyan csapnivalóak a reflexeim hogy lecsapnak 2 másodperc alatt
hmm..
51 évesen olykor még leülök lövöldözni..és élvezem..Örömmel tekkenezünk lóvéban a haverokkal...Társasozunk ,Unózunk..és van olyan ismerősöm aki 70 évesen a terepasztalt baszkurálja..mi több amikor nála vagyunk még engem is elkap a hév.
Azért tényleg boldog vagyok ,hogy nem egyformák az emberek
Az.
utolsó amivel játszottam az a tombraider4 volt, az tetszett
azóta egy játék sem érdekel
a gyerekkel toltuk elég sokat a need for speed játékot de azt is inkább a gyerek örömére, kicsi volt még és a gyorsulási pályák sosem mentek neki, nem volt olyan hidegvérű mint én
a lebeny vágásos volt? lasik vagy mi a fene a neve
nekem az olcsóbb volt a felszíni (prk???), elméletileg lehet ismételni, gyakorlatilag meg ki tudja
Volt, amikor imádtam a matchboxaimat tologatni - de kinőttem. Aztán a biciklimet szereltem állandóan - de azt is kinőttem. Volt sok dolog, volt, amit elhagytam, és jöttek újak. Ma is játszom - sztem többet, mint itt bárki
Viszont úgy gondolom, hogy a játéknak is illeszkednie kell a játékos korához - és ez a WoT-ról nem mondható el - hacsak nem vagytok 16 évesek
Nekem mar nincs masodik menet.Baszhatom.
mert sóher geci vagy és nem lézerezteted meg magad
nekem 12 évig fasza volt most kezdem észrevenni ha a telefont sokat bámulom akkor a távolabbi kép kicsit homályos
annak akinek nem romlik a szeme mint nekem
Ráadásul qrva jó a grafikája!
valahogy úgy!
...ha túl komolyan veszed....akkor véged
Az élet is egy játék..... mondjuk real time.... mindennap játszani kell
Szar lehet ha belőled elveszett minden ami gyermeki....csoda ,hogy még élsz és nem lettél öngyi...
....vagy közelítsük máshonnan...mitől minősül valami felnőttes avagy gyermeki játéknak?
..mit nevezünk játéknak?
Ma reszeltem a garázsban az egyik motoromat..csináltam hozzá mentős dobozból oldal dobozt...faragtam új rendszám tartót...stb. Nekem ez játék és élvezem amikor csinálom...ha elviszem egy műhelybe ott pedig "munkává" válna és akik pénzért csinálják...nem biztos ,hogy élveznék
Szerintem tök mindegy ,hogy ki mivel játszik (lehet ,hogy neked csak az maradt ami veled egy idős és hozzád van nőve..és már baba korodban is ez volt csak kéznél) az a lényeg ,hogy ez idő alatt kikapcsolsz...és jól érzed magad.
Amúgy a "felnőttek" a te olvasatodban mivel játszanak?
Feltételezés.
Nagy tévedés, hogy csak gyerekek játszanak (bármivel). A játékra (mint cselekmény) igenis szükség van felnőtt korban is.
De legalább már szobatiszta....
Te is gyerek vagy...
Én eddig azt hittem, hogy azzal a gyerekek játszanak - aztán itt olvasgatva rájöttem, hogy - tényleg.
van baj a toronyban :-)