Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A POGRAMOk jók!
Idézni csak pontosan.
Bogyo inkabb egy indexfuggo dk szektatag.
Ohozza jobban illene a hívő nyuggerklubbos kemenymag noi szekcioja abbol a szakaszbol akik tevedesbol Gulyas Marcit is peppe vertek. Mert jobbikosnak vagy fideszesnek neztek.
Kari geri is elég rusnya, ráadásul a pubertásos kisszemüveges bele is pirulna ha lecumiznák.
Látod, hogy nem bírod ki? bogyó hozzad képest visszafogott
Akkor meg majd jön dzsinó meg a haverjai, hogy ugyan a programok jók, csak sok a köcsög, meg nem jó a közbiztonság
http://youtu.be/oaXRFQx3K_U;feature=emb_logo

Jó a buli.
Ez szomoru teny, kezdve a parbeszedes szovivovel.
amugy geritol sem elkepzelhetetlen egy borkais buli, amilyen rusnya felesege van.
annyira lekötött a vicc topikos adok kapok, hogy így sikerült na
ne kezdd a paneleket majd május elsején
Azt hogyan? Én beteszem, beállítom két percre és kész. Ha nem veszem ki, akkor is legfeljebb kihűl.
Jo viccforras az egesz buzibar a varoshaza helyett.
Te most is elfelejted, ezert olyan zagyvalék amit irsz bő lére eresztve.
fél órája olvasgatom szerintem jó a buli Csak beégettem a mikróba azt a roh.dt pattogatott kukoricát. nem elég, hogy nincs másik, de még jó büdös is let a lakásba
Jól teszed attis Az én bölcs írásaimmal pallérozod az elméd, tágul a világmeglátásod( magyarul okosodsz na )
Téged is érdekelne, ha 1 mondatnál hosszabb írásokat be tudna fogadni az a parányi agyad Helyedben én sem olvasgatnák hosszú írásokat Mert minek, amikor a 2 mondatnál már elfelejteném, hogy miről szólt az első
Mit érdekel téged?
Bebetonzták. Azért tették oda.
mi lett a vasrudakkal
Öngyilkos jelöltet is Attis b.zmeg Azok meghóni akartak, nem azt, hogy megmentsd Őket Gyakorlatilag megakadályoztad Őket saját szabad akaratukban Örülj ha nem jelentettek fel Ez a laktanyán belül is minimun írásbeli megrovás szerintem
Ő nem lesz főpolgi, az mar foglalt kerem.
Május 1 a szeretet ünnepe, nem?
Nekem bejön, hogy hülyülni látom a többséget, sokkal könnyebben el lehet lubickolni majd.
Vagyis már.
Ez sok mindenki másra is igaz. Egyre több youtuber meg hasonszőrű van. Amig lesz aki nézze és lájkolja addig szolgáltatnak is a népnek.
5 perc hírnév mindenkinek kijár.
Csak van pár zsindexes buzeráns, akinek ez nem elég, mert valódi értéket nem tud letenni az asztalra.