Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Majd legközelebb megkérdezlek, meg írhatok-e ide valamit, vagy előbb a zsidó tanács elé vigyem , hogy megengedjék, mit is írjak?? neked írtam?? Akkor miért akarod beszabályozni, hogy Én mit írhatok-ide?? Cenzúrázni nem akarsz egy kicsit?? Nem vagy te bolsevista??!"Inkább beteg. Naponta időjárásról meg balesetekről hadovál." Helyesírási problémáimat talán nem neked kellene felhánytorgatni!?? Tükör nincs a közeledben?? Nincsen senki akit baszogass ?? Miből gondolod , hogy majd te megmondod, mit és hogy?? Azért írom , amit írok, hogy kevesebb baleset legyen, mert én már segítettem a rendőrnek hullákat kifektetni, hogy ne összegörbedve merevedjenek meg hátha lesz akinek elér az értelmi szintjéig! És akkor én vagyok beteg?? Melyik elmeosztályról fórumozol??
Amikor nem egyszer látom, hogy autók egymástól 5 méterre 90-körül pengetnek, arra Te mit mondanál?? És nem 1-2 hanem 8!!! Mert a beírásodból az látom , neked ez tetszik:?? Követési távolság?? Vajon hallotta -e valamelyik ezt a kifejezést?? Igen , én furcsa vagyok??! Bajod vele??
5 kill A hátsó sorból löveggel
Na látjátok
Az ilyenért érdemes élni
Én csak azért kérdztem, mert én úgy gondolom, amíg nem hazugság az állítás, akkor nem lehet baj belőle. Kényelmetlen mindenképpen, de az meg nem érdekel.
Hagyd, vannak akiknek már az említése is hidegrázást okoz, pedig csak nem bírják a pajeszt viselőket, illetve nem is azokat, hanem a viselkedésüket, hogy mindenkinek ők szeretnének parancsolni! Az '50-es évek elején a 20-fős MDP KB 20 tagjából előbb 19 volt midó, majd mind a 20!! Magyarország, még az idén a 2VH-után 74 évvel is KÁRPÓTLÁST FIZETETT IZRAELNEK!! A zsidó bolsevizmus 45 évi rombolásáért még egy vasat sem kaptunk, és biztosan nem is fogunk!! Én utálom a zsidókat!! Náciak vagyok!!
Egyébként mennyire maradandóak, tartósak ezek a nyomtatott dolgok? Alapanyagot miből, illetve hogyan harározod meg adott tárgy esetén?
Nem a kinézete fontos a szónoknak, hanem a mondanivalója! Elolvastad amit írtak??!
Te ilyeneket tucc? Én még 3 ds nyomtatót se láttam azt sem tudom mi fán terem, meg, hogy pontosan mire is való
20 km, nem nagy tav, csak ha veletlen szar, nyalkas esos az ido ujra ganajolhatom tokátol bokáig a motort, amihez nem sok kedvem van minuszokban.
Mi a baj kuruc.info-val? Az időjárás jelentés és a közúti hírek valóban fura, de amúgy semmi baj nincs velük.
Nekem itt van 2 sarokra a szerviz, akár ónos esőben is át tudok gurulni, inkább az a gond hogy még használom.
...és elbaszom az egész napomat mire találok egy ilyet.
ezt meg este kitaláltam, hogy meg kéne csinálni, és reggelre már nem fázott a derekam a motoron, miközben 20forintnyi költségem ha volt.
NIncs, az nem működne jól műanyagból.
Vagy acéldrótból kell egyet görbíteni, vagy gondoltam hogy tervezek rá egy rugalmas rászorítást alul felül és akkor nem csúszkál, de alapból így is jól működik, szóval erre már nem vettem a fáradtságot.
Rajzoltam. Tervezés szempontjából nem komplikált.
Inkább az volt számomra a meglepő, hogy ilyen pici és részletes alkatrészt ki tudtam nyomtatni és az még meglepőbb, hogy jobban működik mint az eredeti.
Inkább beteg. Naponta időjárásról meg balesetekről hadovál. Egyiknek sincs semmi jelentősége, de már tíz éve nem tud leakadni a témáról. Kb fél éve megfenyegetett mindenkit, h itt hagyja az sm-et, mert páran szóvá tettük, h értelmetlenül tolja ide a sok baleseti linket, meg időjárás jelentést. Persze egy hét sem telt el és visszatért.
Ja, és kurvára nem vicc topicos a hir....
Ezt ugatom egy ideje. Más nyomorúságán tapsikol. A többi idiótaságát átugorja az ember de azért ez eléggé mocskos egy hozzáállás. Gondolom a hozzátartozóit is körül tapsikolná adott esetben. Mindenesetre ha az enyémek felett tapsikolna másnap a keze a seggébe lenne dugva a hülyének.
Tegnap egyébként Szolnok előtt kellett visszafordulnom egy elég sulyos baleset miatt ami teljes utzárral járt. Még a mentők előtt az elsők között értünk oda, gondolom tapsikolni meg fényképezgetni kellett volna amint vágták ki a tűzoltók az embert....
Csak félve kérdezem, hogy jön a vicc topikba kurucinfot linkelni?
Neked tetszik, ha tömegbaleset történik? Furcsa egy ember lehetsz....
ll a forgalom az M3-as autópályán Nyíregyháza felé, mert Kál térségében több gépkocsi karambolozott - közölte az Útinform szombat délben a honlapján.
Forrás: https://kuruc.info/r/1/205550/
És ha kiderül, hogy a nejed Babóca akkor.... .....http://index.hu/gazdasag/2019/...
Javaslom Neked , hogy inkább vegyél méretben megfelelő csuszkát a cipzárhoz, az majd bírja egy darabig!
En inkabb feltolom a motort a futóra.
Amugy a sixgear tök fasza,csak izzadok benne mint a palotapincsi a koreai etteremben.
Lefejelte mint a dongó a bukó- plexit!