Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Állítólag azért nem lehet tenni, mert minek. Motoron alapból be kell kapcsolni a világítást.
Szabad tenni: ha a gyár teszi oda (engedélyezteti, stb.)!
A közlekedés nem barkácsszakkör kínai kacatokkal, tessenek már megérteni!
Vicc: Gépkocsik drl világítása egyben már irányjelző is, szépen villog sárgán...motorra meg nem szabad drl-t tenni. Elmennek a picsába
Ez jó milyen tekintetek lehettek ott Nekem itt az egyik kedvencem, a lent álló ürge fejvakarása mindent visz
http://youtu.be/s4-XJrIvIUY
Hopsz
Chuck Norris leszedte a koronát a koronavirusról!
A vírusok életképtelenek szabad levegőn. Ha rá is köpött a kínai, akkor is egy órán belül elpusztul, szóval a pár hetes szállítási idő elég jó elkülönítés.
Tehát, hacsak nem rádköhögött egy kínai, akkor nem kell parázni.
Látod, az sem szabad levegőn volt.... pendriveon...
Én már kaptam vírust pendrájvon Hiába mostam kezet, mielőtt bedugtam, mégis szétqrta a windózt Sőt olyanom is volt, ami neten jött, még kínai se kellett hozzá
Motorba=korona
Hogy megnyugodj, kb 50 féle motorba vírus létezik. A vírusok szabad levegőn elpusztulnak, tehát a csomagod nem fertőzött, hacsak nem jön a dobozban a kínai technikus, aki közelről rád köhög....
Amúgy az influenza vírus veszélyesebb, inkább attól félj
Háát ez nem volt túl vicces.
Kíváncsi lennék, hogy kit, mit, talált el a rugó.

Bakker, erről jut eszembe, ép most rendeltem egy fényképezőgépbe való aksit.
A mit magyar cégtől rendeltem. De tutira Kínában gyártották.
Ugyan egy magyar virológus szakember azt mondta a rádióban, hogy csomaggal nem lehet elkapni. De azt is elmondta, hogy szörnyen keveset tudnak erről a vírusról.
No akkor most mi lesz? Lehet, hogy a csomag mellé kapok egy "koronát" is grátiszba. S akkor én leszek az első "viriskirály" nálunk.
Tuti, hogy a csaj számára ajándék.
Új távlatok a szakmunkás képzésben, nem tudta mit csinál, de azt olyan meggyőzően, hogy rögtön számlázhatott volna a javításért.
Mi volt a dobozban?
Csak megkocogtatta, biztos csak valami kontakt hiba volt!