Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az élet nagy kérdései:
Leírhatnám hogy amikor a villany motorokat lopták a ktsz-ből a józsikával akkor a Józsika része a sitt lett a masiké meg a zseton java része
De nem írom le, különben is csak valami filmben láttam
nem arra kértelek, hogy illemórákat tarts nevezd nevén miből indult el, kik támogatták,mennyire volt meleg a pite na
Ilyeneket nem illő leírni
Beszélem olyannal akit "miatta" csukták le
Fater is ismerte annak idején mesélt sok mindent
Itt is igaz hogy az első milliót nem illik megkérdezni honnét van
mindenestre a názától a bóingtól a nátótól atomerőművektől kapott megrendelést azt drótostótként kezdte Nem lehetett pitlák a faszi. Nem gondolnám, hogy ez ilyen mészáros féle meggazdagodás volt
Mondjá valamit ez nincs benne a cikkben Fatertól egy évvel fiatalabb volt de látom, hogy 5 éve már eldobta a kanalat A pintér művekről régen is hallottam hires cég volt. kb. havonta megyek át kecelen egyszer arrakanyarodtam azt megnéztem a kerítésenkívülről a hadtörténeti parkot kb. 10 éve volt.
Na elő a farbával honnan volt a kezdő tőke?
mer megetted a mickey mouse-okat a háttérből?
Tegnap is jó idő volt hozzá, 153 km-t mentem, csak az orrom akart elcsöppenni!
Jól tetted, erre is mozgolódtak! Én nem tudtam menni mert meló volt, favágás, aztán kocsimosás, gyerek biciklijének javítása stb stb!
ha tudná a nép mivel alapozta meg azt a vagyont ..........
mondjuk ez másra is igaz, arrafelé valahogy mindig történt valami extra
Tévedés, az IGAZI motoros ma tett a vashiány ellen:
Miért ne nyírhatná? A terhesség nem betegség.
A gnú is az utolsó óráig szalad csak szülni áll meg
Jajj gyerekek, találtam egy viccet. Találjátok ki, hogy kiről szól !

Egy várandós asszonyka ellenőrzésre megy az orvosához. A vizsgálat után szégyellősen megszólal:

- A férjem megkért, hogy kérdezzek meg valamit.

- Tudom, tudom - feleli a doki. Megnyugodhat, a szex nem veszélyes egészen a terhesség utolsó hónapjáig.

- Nem egészen erről van szó. Hanem arról, hogy nyírhatom-e továbbra is én a füvet.
Egy köhém módosítás csak a kapcsolásánál a kivéve részhez hozzárakni a motorkerékpár tompított fényszóró részt is a fénykürt mellé. Szerintem életmentő lehetne sok esetben.
Nem barkácsra gondoltam, gépkocsikra ugye utólag is felszerelhető. Csak plusszban a láthatóságért.
African van eredetileg drl, halvànyan világít az index