Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jó a hasonlatod a mérleggel, de mi van, ha elbillen és kiborul? Visszaáll középre csak mi megszívjuk (még Pipi is)
Az egyenlítői néped meg egész szorgosan törekszik Norvégiába, biztos fordítva is menne
Látod, ez az önbizalom. Na ez a káros. Az ember elhitette magával, hogy képes befolyásolni a természetet és a környezetét. Ez abszolút nem igaz, van némi befolyás talán, de az csak az ember LÉTE, nem a cselekedetei miatt... az erőlködéseinket a természet könnyed mozdulattal fújja el (most hirtelen Ausztrália, de volt pár cunami, földrengés, pestis, AIDS, stb.) És ezek még csak a helyi tényezők, mijafaxt csinálunk, ha tényleg jön egy kődarab az Androméda rendszerből? Azt nem fogja érdekelni a nyugodt 30 éves terved
Még egy dolog. Tehetsz bármit, a természet nyer. Mert ő ráér, neki nem 30 éve van
ha te viszed magaddal a kanapédat (ami elbír) neked nincs amihez ne tudnál
Körbe kell nézni. Azért nem minden esetben sikerült alkalmazkodni
te még megúszhatod kisebb megrázkódtatással Szerencsés ember vagy Minket meg majd elsöpőr egy piroplasztikus ár
Bár én eltakarodok a legközelebbi aszteoridára, zotya oda úgy sem tud utánam jönni, mert nem fog rajta elférni
Én már csak 10-15 hátralévő évvel számolok - így nyugodtabb vagyok.
Én az aszteroidához is, hisz én veled ellentétben elférek rajta Elkezdhetnél abonett kenyeret rágcsálni vagy odaveszel a haldokló földel együtt mamlasszal
nevetgélhetünk ezen is még akár 100 évvel ezelőtt akár valós veszélyt is jelenthetett volna egy aszteorida, napjainkban viszont képesek lehetünk annyival eltéríteni a pályájától, hogy ne ütközzünk vele, brúsz ide vagy oda
Neked mindösszesen annyit kellett volna megértened, bár szerintem nem fog sikerülni hogy az a környezet és éghajlatváltozás, hogy a sarki jégtakarók olvadnak, emelkedik a víz a légkör melegszik, változnak az éghajlatok a hőmérséklet, van ahol soha nem látott aszályt hoz, van ahol pusztító árvizet. Nos ez a folyamat a mi életünkben alakult ki. Ha ez az ütem folytatódik akkor necces a nyugodt 30 évem A természet önmagában ennyi idő alatt nem tud megváltozni, mint ezt már számtalanszor bizonyították. Erre mi rásegítünk 0,000014% energiatermelés ide-vagy oda, nagyjából 200 év alatt elértünk egy természet által csak 100 ezer év alatt végbemenő folyamatot.
A technikai fejlettségünk már akkora hogy egy aszteroidán kívül mindenhez tudunk alkalmazkodni.
Pedig van változás
Úgy kell nézni mint egy bazi nagy mérleget aminek a 2 oldalára hol hozzátesz hol elvesz a természet.
Kb megvan mindig az egyensúly. Ha mégsem akkor borul az egyik kupac és emiatt visszaáll egyszer az egyensúly
Ez egy jó ideje megy már hiba nélkül
Mi annyit teszünk ehhez hogy az mérleg egyik felébe dobálunk folyamatosan egy kevés cuccot. Igazándiból észre se nagyon venni mert mindig csak egy kicsit billen a képzeletbeli mérlegünk
Csak akkor vesszük észre amikor már nagyon késő ilyenkor már Hiába is hagyjuk abba a cucc dobálását a mérlegünk elbillent és borul a bili
Ami föld viszonylatban nem is igazán érdekes. Csak a mi viszony látunk van gáz mert képtelenek vagyunk hozza alkalmazkodni.
Szóval lehet ami most 200 év alatt változott az ha ugyanúgy a kis sár kunyhónkban éheznénk mint 1500-ban akkor nem 200 lett volna hanem mondjuk 1200.
És pl egy egyenlítő közeli nép simán elvan akar + 45 fokban is minden különösebb gond nélkül addig egy norvég már nem biztos hogy ilyen faszán működne
Tőlem csak tanulhattok Neked, nektek miért szégyen az okosabbtól tanulni?
Azért nagyon remélem, hogy nem a te esszéidből fog tájékozódni a világ dolgairől, mert akkor jaj nekünk!
Az biztos , hogy nem áll fent de ha megfogadod a tanácsom akkor tájékozódsz a világ dolgairól és kevesebb sületlenséget írsz le
Végülis...
Na. Legalább tágul a látóköröd.
Hát igen, komoly dolgokról csak komoly emberekkel lehet beszélgetni, ez itt nem áll fent. Tehát az eredményt tekintve a téma pont illik a vicc-topicba
Én szeretem olvasni a srácokat ,mert pár mondatban benne van a főtt krumpli..hőhalál elmélet...meteor becsapódás...de még a földrész vándorlás is.
Így nem is kell Vikiznem ,mert mindenre itt a válasz. Vagy az FLP-ben
Pipivel? egymásra találtatok....
szerintem te elég vicces vagy a blődségeiddel
és? Hol az összefüggés? az nem állít elő sem műanyagot se már betiltott freongázt és nem éget el fosszilis tüzelőanyagot sem. Ez a hasonlatod kb. olyan, mintha bejelentenéd, hogy öngyilkos leszel azt megeszel 1 kg főtt krumplit. Baszhatod te a főtt krumplidat, ha én nem segítek ízesíteni egy grammnyi arzénnal az életben nem dobod fel a pacskert.
Nem volt hely!
napokig nem raktatok fel viccet... - így legalább megoldjuk a világ nagy kérdéseit!
Valahol ki kell önteni az embernek a lelkét...most itt sikerült nah
Nnnnna csak sikerült offolni a viccek topikot..... megint
Ma Debrecenben ipari hó esett!