Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Te is olyan vagy mint a Regős Bendegúz.
Egyszer lennél becsületes megtaláló, soha vissza nem adnád a pénzt
úgy is azt mondjátok, nekem nem lenne nehéz eljhátszani a hülyét Akár milyen nyílvánvaló is lenne,hogy hazudok, belőlem nem szednék ki az igazságot.
Vissza meg miből is fizetném a pénzt?
Végül is kinek a hibája miatt tudtam "véletlenül" túlköltekezni?
Ez azért felvet néhány jogi kérdést. Aztán, a banknak nem lenne túl jó reklám, ha média által nevesítve lenne. Szépen benyelik ezeket azt bekussolnak.
Nem roppant még össze ettől egy bank sem
Az utazásnál az ilyenek pl. mindennaposak
Van már olyan csoport aki programot írt arra, hogy figyelje az online hirdetett repülőjegyeket. soxor van hogy 300 dollár helyett csak 3 dollár meg ilyesmi. Azonnal foglalja a rendszer és annyiért kötelesek eladni. Ezek meg üzérkednek a jegyekkel. Semmit nem tudnak ellene tenni. kb. egy éve volt egy jó órás műsor erről a rádióban. 2 fiatal srác kezdett erre rájönni és tudatosan vizslatták a honlapokat. Előszőr arra használták a fillérekből vásárolt repjegyeket,hogy saját maguk utazgassanak. 1 év alatt kb. a világ minden pontjára eljutottak utazásonként kb. egy pesti vonaljegy árából Aztán megkeresték őket a "cégtől" és tettek egy ajhjánlatot rendszeres jövedelem ellenében, hogy hagyjanak fel ezzel. Végül is nem tudom,hogy sikerült e megalkudni-e vagy sem Bár biztos van az a pénz
tudod, hogy megy ez A nyomozók ráijesztenek a delikvensre ha valaki nem olyan dörzsőlt mint én akkor elkezdi szánni-bánni meg bocsánatot kérni
Én azt megdöbbent arcal meggyőzően nem érteném ezt az egészet De hát most mi, mindíg elfogaták a kártyát sosem volt semmi probléma a kifizetéssel
Nem is értem mit akarnak tőlem, egy egyszerű állampolgár vagyok aki kártyára kapja a fizetését és kártyáról intézi a kiadásait is ez tán csak nem bűn?
Nem köteles észrevenni, de akkor legalább annyi esze lehetne hogy ragaszkodik ehhez meséhez
/bíró/- magának nem tünt fel, hogy 3,5 millió az éves fizetése és 7,8 millió ft-ot költött el az évben?
- nem tisztelt bíróság Nem vagyok én 10 kopasz csillagjós aki számolja ezt egy gépen Nem is gondolnám hogy ez nekem dolgom lenne. Jó hogy nem már azért akarnak engem megbüntetni mert a másik fél hibázott, na jó nézünk már ki
miért lett volna köteles észrevenni,hogy nem fogy róla a pénz?
Nincs az a szerződésbe leírva, hogy köteles vagyok nyomonkövetni a mérleget Én pl. az életben nem vettem volna észre
Nyílván nála azért kiugró lett a balhé Ő minden bizonnyal észrevette és tudatosan költött róla többet. buszsöförként kereshet 2-3 kilót talán az egy év alatt elpattintott szűk 8 milla már feltűnő
Ez akkor is egy kulmártás a bíróság részéről Ezért nem hozhat elmarasztaló ítéletet. Azért mert nem jó számtanból a buszsöfőr még nem bűnöző
nem a faszt nem. milliárdos keretek vannak erre elkülönítve. A hekkelések által elsíbolt pénzt minden esetben benyeli. Ki a fasz tartaná ott a pénzét amikor kiderülne,hogy ismeretlenek csapolják az ügyfelek bankszámláját a bank meg csak széttárja a karját, hogy nahát
Spec nekem is volt ilyen esetem és nem iis én vettem észre, hanem a bank Ő szólt, hogy kb. egy éve rendszeresen fix összeg utalódik el a számlámról végül is mit tudok róla. Aztán bementem a bankosomhoz, mondtam, hogy az évilágon semmit kaptam új kártyát új kódot meg visszaírták rá a kb. új autó árát
Ebben a buzi takarékban nincs ilyen, küldik ha kérünk ha nem, pár éve le akartuk mondani és nem lehet
Gyereknek 2 számlája van, aztán azt se egy borítékban küldik ám......
Akkor szerencséd, hogy nem hitelkártya az tud nagyon ketyegni, ha átfordul
Ahelyett, hogy elektronikus szlat kernetek.... az ingyen van nemúgy, mint a papír alapú, kidobálni sem kell.... de hat ahol jól megy...
Asszonynak a számlaegyenleg értesítő felbontatlanul megy a kukába, szerintem amióta megvan a számla azóta
Kb semmi értelme..........amíg van pénz rajta herdál utána meg nem
A felhasználó szempontjából mind1, hogy a bank, a biztosítása, vagy a kurvaannya - a lényeg, hogy nem ő itt csak erre utaltam...
Tudod, ki vesződne ezzel... Hogy mennyi ment el hülyeségre? Én azt az elköltés pillanatában tudom, később meg minek rágódjak rajta? Attól kevesebb lesz?
Egyedül nekem van a szlához kártyám és hozzáférésem, szóval nem kell ellenőrizgetnem se...
A bank nem nyeli be, ezekre az esetekre van biztosítása. Tehát a bank pénzéné lesz.
Ha a te számládról csalással leszednek pénzt, esetleg az ő hibájukból, akkor kártalanítani szokott mindig, pont a presztizs miatt.
Viszont nyilván ha tudják ki lopta meg őket, akkor azt nem fogják hagyni.
Nem tudom, én elég tudatos vagyok a pénzügyek terén.
Amíg nem volt sok pénzem is elég jól beosztottam, hogy mindenre jusson.
Most már persze én sem baszom a filléreket, de excelben rá szoktam nézni a költéseimre adott hónapban visszamenőleg.
Kigyűjtöm mennyi ment el hülyeségre, és mi az ami normál költés és csak kicsivel többet hagyok a fizetős számlán.
Így ha valami kiugró költés van, azt észreveszem, illetve a rendkívüli költéseket a gyűjtögetős számláról rendezem.
A gyűjtögetős számlán meg kerek összeg van mindig, így az is egyből feltűnik ha változás van.
a bank 10 Ft-t sem nyel be.....
Ú, de nagyeszűek a fickó lenyúl 8 millát, elkapják, ráverik, nem fizet... erre pénzbüntetésre ítélik A bank egyébként általában benyeli a hasonló eseteket, a pénznél többet árt nekik a PR kár, főleg hitelkártya esetében.

Egyébként - persze nem ilyen léptékben - de az nem is lehetetlen, hogy nem veszi észre a fogyást... pl. én is költök róla, vásárolok vele, 2 fizetés meg érkezik rá... sosem nézem az egyenleget, mert tudom, pár100e mindig van rajta. Biztosan nem én vagyok ezzel így egyedül...
Mire számított?
Nyoma van, lekövethető, előbb utóbb szemet szúr valakinek.
Vagy szólni kellett volna, vagy felvenni minél több pénzt, és lelépni az országból
A csodálatos bankkártya

https://24.hu/belfold/2020/02/...