Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Itt nem! Itt nem laknak ilyen izémizék....tagadom!!!
melyik régióban lax besze csak ha nem titkos Az alföld amit az adlapon megadtál elég tág fogalom 70 % alföld azt országnak
A szefó az az SZEsz FOgyasztó rövidítése Nem is olyan rég öntöttem ki a szívem, hogy nem kifejezetten kedvelem az alkoholt. De hát ha be köll rúgni ugye akkor beköll Szefósnak nem mondanám magam mert gondolom rám céloztál Mingyá megsértődök azt hazamegyek zabáni
Titkárnő!
De nem tévedtem...
De nem artista
Szerintem a Fővárosi Nagycirkusz.
Na, mi volt a tipped?
Attis elmondta olyan helyen dolgozik ahol gondolkozni kell Az meg nem a te pályád nyilván azért nem osztja meg veled
Ott a válasz....tévedtél
Nem hiszem.
Okos ő, nem kell titkolóznia.
Informatikus vagyok, saját vállalkozásban, ez nem titok. Cégeknek dolgozom mostmár csak.
Hmmm....szégyelli ...gondoltam.
Én válaszoltam neki,hogy mikor voltam tűznél, ő is fog nekem a munkájáról.
Korrekt gyerek ő.
Sok időm van olvasni, én nem csak munkaidőben lógok a neten, mint ti
De már fáradok, 3 idiótával (bocs, az egyik csak simán szefó) vitatkozok.... megyek inkább, megnézek egy filmet (Swarczival a "Két tűz között" épp megfelel ) meg tolok egy kis zabpelyhet vacsira.
Nekem van tippem...
De megvárom a válaszát
Majd ő megmondja.
Ha nem szégyenli?
A pottyantóson...
De tényleg...mi lehet a szakmája egy ilyen okos embernek?
"meg olvasom a helyi lapokat, netet"
Ravaaaasz
"Aki lángot látni akar, benzint hozzon még!"

Volt valami ilyesmi gyerekdal régen...
Engem hívnak pedig, mert neked foglalt volt a Nokiád! meg aztán a te eszed megfizethetetlen
Lehet, hogy egy sor házzal túloztam?
Akkor csak tanyasi lehetsz.
Költözz el a tanyáról...tán...
Van saját statisztikám... egy évben ha 2x hallom a tűzoltó autó szirénáját... meg olvasom a helyi lapokat, netet. Sehol egy leégett ház... de addig jó - csak ne verjétek már itt a melleteket.
Na de Pipi!