Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát ha fletóra gondolsz, ő bizony elég gyengén van bebútorozva fent az emeleten nála gyengébbek csak a követői
Majd ha meg is mutatja mennyire?!!!
A Kósa! Na, az hülye!
Nagy kártyás a srác na.
Szerintem mindennek lehet nevezni de hülyének biztos nem
Nana! A mi diktátorunk sem annyira hülye, mint amennyire néha annak látszik!
A generalisszimuszok már csak ilyenek, nagy pofa, nulla IQ.
nem tudom miről beszélsz, Csupa szív- csupa lélek huncut mosollyal olyan kis édi-bédi
Ez a sárga egy tipikus kominista párttitkár széles nagy pofa keskeny agykoponya, mint a fletó pl! Enyhe hányingerem van , ha ilyet látok!
Én tegnap vásároltam rendesen....
A koronavírus okozta felvásárlási lázat most el fogja homályosítani a vasárnapi, egy napos állami ünnep, amikor is egy egész napra bezárnak a boltok. Már most menjetek kifosztani az áruházakat, mert egy egész napig, még akkor is, ha vasárnap, nem lehet venni semmi kaját, fűnyírót, szobabiciklit, sőt fúrógépet se. Hogy fogjuk ezt kibírni?!
Nem kell venni közben levegőt
Én simán kibírom azt a 20-30 másodpercet
Járványveszély esetén törekedj a biztonságos szexre!
Régebben volt ez kicsit másként is:
Menekülve rohan a csiga az erdőből.
Találkozik a medvével.
- Mi van csiga, belőttél, hogy így tepersz?
- Á, dehogy! Jönnek a kommunisták, kádervizsgálat lesz.
- Na és?
- Hát tudod, nekem is van egy saját házam, az asszonynak is, meg a gyerekeknek is. Disszidálnunk kell!
Elmereng a medve, majd együtt szaladnak tovább. Szembe találkoznak a rókával, aki kérdi őket: - Hova a fenébe sportoltok ennyire?
A medve válaszol: - Nézd róka! Jönnek a kommunisták! A csiga egész családjának van háza, nagy bajban van. Nekem is van bundám, a nejemnek is van bundája és a gyerekeknek is. Disszidálunk. Te nem jössz velünk?
Elgondolkozik a róka: - Hhmmm. Vörös is vagyok, sunyi is vagyok, áááá, maradok, jó leszek majd párttitkárnak.
;-)
Ez gechi jó!
Menekülve rohan a csiga az erdőből.
Találkozik a rókával.
- Mi van csiga, belőttél, hogy így tepersz?
- Á, dehogy! Itt az NAV, vagyonvizsgálat lesz.
- Na és?
- Hát tudod, nekem is van egy saját házam, az asszonynak is, meg a gyerekeknek is.Gondolhatod!
Elgondolkodik a róka, majd ő is futni kezd.
Találkoznak a gólyával.
Megszólítja a ravaszdit:
- Mi van róka, hova futsz ilyen gyorsan?
- Nem hallottad? Kiszállt az NAV az erdőbe, vagyonvizsgálatra.
- És akkor mi van?
- Hát nekem is drága bundám van, az asszonynak is, a gyerekeknek is. Gondolhatod!
A gólya nagyon csodálkozik, majd kis gondolkodás után magabiztosan rákezdi:
- Hát fiúk nekünk ezen a ronda fészken kívül aztán igazán semmink sincs.
Az is mindig össze van szarva, tehát csúnya is, olcsó is, szóra sem érdemes.
Mire a csiga loholás közben visszaszól:
- Nana gólya! Fél év itthon, fél év külföldön – miből?!!?
van házastársi kötelesség is.
Ha nem durrantasz alá az asszonynak azt meglovagol felindulásában megy a böribe?
jogos
Ha a másik fél nem egyezik bele az büntetendő. Utána megtapasztalja ugyanezt a másik oldalról.
Az angol tudósok megállapították, hogy, "aki házas, az tovább él!" Nem él tovább, csak qrva hosszúnak érzi!!