Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem...benne dolgozom idézőjelesen! Nem egy hülye politikai nyomoronc vagyok!
RTL-klubbot nem nézek.. Sőt Szinte tv-t sem... Inkább olvasok! Marha kíváncsi lennék az összefüggésekre, azokra amiből kiderül hogy mondjuk a Népért dolgoznak, és nem a saját zsebük az első... De valahogy ezt még senkinek sem sikerült levezetnie... Max. annyira hogy én vagyok a hülye mert nem látom az összefüggéseket! De magyarázat nuku...

De igaz. Ez nem az a fórum...
Elengedtem...
Neked nem mindegy? Mindkettő veszélyes rád
Na pontosan ilyen amikor valaki az rtlklubban nott fel. Sok sok ilyenre van meg szuksege annak a meg nem nevezheto hatterhatalomnak. Gyorsan feledjel az lenyeges, nem szukseges melyreharoan gondolkodni, atlatni a komolyabb osszefuggeseket csak igy tovabb
Agymosott vagy
Nem biztosítják. És tényleg iszonyat tulzás.
Ez az ágy mizéria picit fel van fújva. Nyílván sok kezelés elmaradt,de amik tényleg fontosak azokat biztosítják...csak nem tartják bent a beteget. Ha belegondolunk hány idősek otthona van az országban,hány hajléktalan szálló,nem is olyan sok az az ágy. Olaszoknál is ezek tették be a kaput,meg a Spanyoloknál is. Ha csak 100 beteg lenne ezeken a helyeken és nincs hely,akkor mit csinálnának a hozzátartozók ha látnák az anyjukat fuldokolni a folyosón? Vészhelyzetre van egy terv...és a legrosszabbra kell készülni! Tudom ezt a civilek nem látják át,de ez mindenhol így van.
Az meg hogy van olyan intézkedés is ami politika,ez is igaz.....cégek stb...stb...
De örüljünk hogy ez a szar nem robban be...
Keress magadnak egy olyan fórumot ahol ez a téma!
Ez itt nem erről szól.
Igyál egy sört, aztán pihenjen le!
Tényleg vannak akik még itt is Gyurcsányoznak?
Nem kellene ezt már elfelejteni? Ha annyira gonosz rossz ember volt, miért nem ül börtönben? Volt 9 évük...
Gyurcsányék tömegbe lövettek? Lehet... Orbán hány ágyat szabadított most fel? Elvileg a kommunikált adatok alapján feleslegesen? Melyiknek van/ lesz több áldozata?
Gyurcsányék loptak? Igen! Milliókat 10 milliókat... ki tudja! Rohadjanak is meg... LE is lettek váltva... Orbánék lopnak? Igen Milliárdokat... És még tapsolunk is nekik? Ne már... Vagy ennyire hihetetlen, elképzelhetetlen a milliárd, fel nem fogható? "Annyi pénz meg nincs is..."
Bajnaiék odab@sztak Magyarországnak? Igen! De még a Fidesz is elismerte hogy kellett, mert különben annyi lett volna!
Én saját tapasztalatom alapján csak 2018ban értem utol magamat fizetésileg, akkor kaptam annyit mint 2009-ben. Köszönöm Viktor... Ja az árak talán picit mentek feljebb, nem? De... És igen! Jobban éltem Gyurcsányék alatt mint most! Ügyeskedés nélkül, természetesen... És arról nem is beszélve hogy az állami cégnél az EU-s támogatásból amiből építeni kellene, a felét úgy nyúlja le Mészáros hogy meg sem jelenik. A másik cég akivel megnyerte a feléből kell építse ugyanazt... Azért ekkora korrupció nem volt!
Régen is volt, de akkor dobtak a kisembernek egy-két "csontot"... Most? Most meg megy a ökör szöveg hogy "nem baj hogy Mészárosé lesz, legalább magyar kézben marad"!!! Az biztos... Kár hogy nem Magyarországon...
És akár ez is belefér ebbe a topic-ba, ugyanis a magyar ember aki ezt elviseli az maga is egy vicc, az hogy képtelen összefogni... "Dögöljön meg a szomszéd tehene is", nem nagyon van még egy ilyen irigy, önző nemzet!
Így van....ezért addig az csak elmélet és nem tény pont úgy mint a finnugor, arra sincs több bizonyíték csak azt régebben találták ki, nemsokára a szkíta vonalat fogják nyíltan tanítani pedig az is kb. ugyanaz jelenleg.
Azt az esetek többségében nehéz prezentálni.
A tárgyi......
rendben, de mi a mindenki számára elfogadott bizonyíték?
Dehogynem, Jézus magyar volt és nő.....mi ebben lehetetlen? ......a szkíta párthus vonalból simán levezették tehát bizonyított. ......de mint írtam én mindent el tudok hinni ha bizonyítva vagyon....
Van néhány "amatör" kutató akik kemény forráskritikákkal kereszthivatkozássokkal feltérképeték a nemzetnek az erdetetét, mozgását az eurázsiai kontinensen, hatásukat a szomszédos népekre, vagy behodoltatott népekre. Ezek jelemzöen ásatási leletek kiértékeléséböl, akkor élt népek egybevágó fentmaradt irásos forrásaiból, és a manapság nagy teret nyert génkutatások eredményiböl táplálkozó tényszerü megállapitások, valamelyek hiányában alapos feltevések.

A gazdag sírleletek arról árulkodnak, hogy ez a génkészletü "embercsoport" adta az uralkodó rétegét az egyes birodalmaknak (Szkita (szittya), Hun, Pártus, Szaszanida, Méd, Alán, stb...) Rendkivüli államszervezö képességekkel birt, fejlett ismeretekkel bírt a természtudományokban, asztrológiban, mezögazdaságban (öntözéses földmüvelés, növény, és állatnemesítés), fémkohásztaban ("damaszkuszi acél") , kereskedelem, diplomácia, hírszerzés-hirközlés, logisztika, hadászat...

Nyelvünkröl is annyit érdemes tudni, hogy szerkezetéböl adódoan az egyike lehetett az ösi nyelveknek, és ahogy fejlödtek az ember ismeretei az évezredek alatt lett a kedzeti szó gyökökböl (ebböl kb 2500 van magyar nyelvben) a ragozással toldalákolással egyre kifinomultabb és részletessebb, követve az újdonságok támasztotta igényeket, és lettek aztán szógyökökböl hatalmas szóbokrok a Deák által emlegetett 1.5-2 millió szavunkkal... (pl román nagylexikon kb 70 ezer szó gyüjteménye)

Azt tudom erröl az egészröl mondani, hogy az élet sok területén ot vannak azok egyszerü bizonítékok, hogyha valakivel elhitetik hogy egy vesztes porbafingó, akkor egy idö után el is fogja azt hinni, és az egyetlen reakció a sokszor felbukkanó mások hibáztatása reakció lesz. Ha valaki tisztában van azzal, hogy milyen "képességekkel" rendelkezik már csak az anyanyelve miatt is és még azt is tudja, hogy milyen lehetöségei lehetnek ha pozitívan fusztráció nélkül áll a kihívások elé, akkor sokkal (!!!) kevesebb akadályba ütközik az élete során, és még azt is meg merem kockáztatni, hogy sokkal teljesebb élet lesz. NYilván a mindenböl, és mindekiböl kiábrándult, befeleforduló, rettegö, hitetlen személyeken semmivel sem lehet segíteni. Ök majd a következö eletükben újra nekifuthatnak a feladatoknak...
Mondjuk neked semmit nem lehet lenyomni a torkodon, kivéve a saját meggyőződésed vagy amiben hiszel De ez nem mindig azonos mások meggyőződésével
Az elismert tudós sem volt ott, de még ha ott volt se biztos azt mondja ami megtörtént mert épp mások elvárását teljesíti amikor lenyilatkozza az állásfoglalását vagy elméleteit. Továbbá pl általam nem ismert információk alapján simán elfogadhatatlannak tartom azokat az elméleti sikon meghatározott megállapításokat, holott más szempontok, adatok alapján akár helytálló is lehet.
"alulinformált személyek ledegradálják azt és azokat a magas képességeket, és érdemeket amiket, amit ez nemzet elért átélt, és túlélt (nyilván nem azokból a ferditésekból kell táplálkozni amit történelem óra alatt betöltöttek minden iskolakoruba.)"

.....kik szerint magas képességek és érdemek (már azoknál kérdem ezt akik a nem bizonyított vagy legalábbis elfogadottan nem bizonyított tanokat hirdetik)? .........az, hogy mi ferdítés mi nem azt nem konteókból szeretném megtudni hanem valóban elismert tudósok által bizonyítottnak tekintett elméletekből, de nem zárkózom el, ugyan rég abbahagytam az ilyen szerintem konteósnak tekintett szerzők munkásságának figyelését, de ha van új tény akkor hajlandó vagyok revidiálni az álláspontom bár ez a mai életemre semmilyen hatással nincs azon kívül amit mások szeretnének ezen elméletek okán bármit lenyomni a torkomon.
Ha itthon (!) és küllföldön tudományosan bizonyított és elfogadott lesz és mindenhol ennek tükrében cikkezik a média... na akkor talán mondható, hogy ez lesz a fösodratu téma, felfogás...de mint látható itt és máshol is, hogy milyen torzulásokat okoz a gondolatokban.
Kifejezetten csak az zavar, ha alulinformált személyek ledegradálják azt és azokat a magas képességeket, és érdemeket amiket, amit ez nemzet elért átélt, és túlélt (nyilván nem azokból a ferditésekból kell táplálkozni amit történelem óra alatt betöltöttek minden iskolakoruba.)

Nagyjaink kihangsulyozták, hogy lehet nem vagyunk jobban egyik vagy másik nemzetnél, de alávalóbbak sem. A sok elégedetlen dulifulinak én azt ajánlom, kösse felaz utilaput és hosszabb rövidebb idöre keressen boldogulát más országban. Sok "érdekes" dolgot fog tapasztalni...pl azt, hogy amit otthon teljesen természtes módon szabad, azt bizony máshol NEM...
Nem mondom, hogy nekem aztán mennyi más ország beli tapasztalatom van, de azért biztosan másképp látom a dolgokat, mint aki elbeszélésekböl vagy firkászok tollából vonja le a messzemenö következtetéseit.
De nem akarom elrontani itt mások játékát, napját...
"Ez valami királyi dinasztia? " Igen! Ez volt az udvari bolond!